Mini logo

Novecojis tīmekļa pārlūks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Izbaudiet unikālu braucienu!

Rezervēt testa braucienu

Jaudīgs brauciens.

MINI COUNTRYMAN PLUG-IN HYBRID

Brauciet uz darbu elektriski un nedēļas nogalēs dodieties ārpus pilsētas automobilī ar mūsu jauno hibrīddzinēju. Ar elektrisko darbības attālumu līdz 40 km un kopējo darbības attālumu līdz 496 km MINI Cooper S E All4 Countryman jūs bez problēmām nogādās mērķī. Ieviesiet prieku ilgtspējīgā braukšanā.

KAUT KAS IKVIENAM.

HIGHLIGHTS

CITY LIFE.

Nevainojami piemērots pilsētai. Veiciet īsas distances pilnībā elektriski. Atstājiet iespējami mazāku pēdas nospiedumu ar CO2 neitrālu braukšanu un minimāliem trokšņu izmešiem.

HIGHLIGHTS

IKDIENAS.

Atrodoties sava MINI salonā, izbaudiet ērtu braukšanu ar zemu trokšņa līmeni. Ikdienas braucieni ir kļuvuši izdevīgāki. MINI Cooper S E All4 Countryman kombinētais degvielas patēriņš tipiskā distancē no mājas līdz darbam ir ievērojami mazāks kā standarta piedziņas automobiļiem. Stilīgi ikdienas braucieni bez CO2 izmešiem. Veiciet ikdienas braucienus ar uzlādētu akumulatoru, iegūstot pilnībā elektrisku braukšanas attālumu līdz 40 km. Uzlādējiet savu MINI darba dienas laikā, lai, dodoties mājās, varat mērot līdz 40 km lielu distanci bez CO2 izmešiem.

 

 

HIGHLIGHTS

TĀLI BRAUCIENI.

Ātri uzpildiet 37 l degvielas bāku gluži kā ikvienā automobilī ar standarta piedziņu un komfortabli nokļūstiet mērķī neatkarīgi no attāluma. SAVE Battery režīms palīdz saglabāt akumulatora uzlādes līmeni. Kad no autoceļa nokļūstat galamērķa pilsētā, pārslēdzieties uz MAX E-drive, lai ar elektrisko braukšanas režīmu pēdējās jūdzēs izmantotu pilnībā uzlādēto akumulatoru un izbaudītu CO2 neitrālu braucienu. Elektromotora un benzīna dzinēja kopējais darbības attālums ir aptuveni 496 km.

 

UZLĀDE.

Uzlāde bez piepūles.

MINI Cooper S E All4 Countryman iegūst savu jaudu no tehnoloģiski moderna litija jonu akumulatora. Ar modernas dzesēšanas sistēmas nodrošinātu optimālo darbības temperatūru akumulators piedāvā izcilu jaudu un kalpošanas ilgumu. Izmantojot uzlādes punktu, kas atrodas aiz priekšējā sānu gaisa savācēja vāciņa, varat uzlādēt akumulatoru gan mājās, gan ceļā. Uzlādes porta LED gaismas gredzens tiek izgaismots, norādot uz dažādām uzlādes procesa stadijām.

UZLĀDE MĀJĀS.

Uzlādējiet MINI naktsmiera laikā. Vienkārši pievienojiet to jebkurai mājsaimniecības kontaktligzdai, izmantojot standarta uzlādes kabeli, kas iekļauts jūsu MINI komplektā. Uzlādes laiks svārstās no, minimums, divām stundām līdz, maksimums, astoņām stundām; tas atkarīgs no jūsu mājsaimniecības energosistēmas sprieguma un akumulatora uzlādes līmeņa.

PUBLISKĀ UZLĀDE

Atrodoties ceļā, varat uzlādēt savu MINI publiskās uzlādes stacijās, izmantojot MINI publiskās uzlādes kabeli. Šis kabelis ir pieejams kā MINI oriģinālais piederums. Sazinieties ar MINI centru, lai uzzinātu vairāk.

BRAUKŠANAS REŽĪMI.

Ar eDrive režīmu pārslēgšanu varat izvēlēties starp trim dažādiem braukšanas režīmiem: AUTO eDrive, MAX eDrive vai Save Battery. Jums tikai jāizvēlas savām vajadzībām vai noskaņojumam atbilstošākais un jādodas ceļā.

BRAUKŠANAS REŽĪMI.

AUTO EDRIVE.

Iedarbinot MINI, šis ir noklusējuma iestatījums, kas nosaka efektīvāko elektromotora un benzīna dzinēja kombināciju atkarībā no ātruma, paātrinājuma un akumulatora statusa. AUTO eDrive režīms ir sadalīts divās fāzēs. Ja akumulatora uzlādes statuss ir 7% vai vairāk, varat braukt bez CO2 izmešiem un degvielas patēriņa, un vajadzības gadījumā benzīna dzinējs ieslēdzas automātiski. Ja akumulatora uzlādes līmenis nokrītas zem 7%, varat braukt pilnībā elektriski ar mērenu paātrinājumu līdz 30 km/h, vieglu paātrinājumu vai pastāvīgu ātrumu līdz 88 km/h.

BRAUKŠANAS REŽĪMI.

MAX EDRIVE.

MAX eDrive režīmā varat braukt tā, kā vien vēlaties, bez CO2 izmešiem un nepatērējot ne lāses degvielas. Tas automātiski pārslēgsies uz benzīna dzinēju, piespiežot akseleratora pedāli.

BRAUKŠANAS REŽĪMI.

SAVE BATTERY.

Kad akumulatora līmenis ir zems, pārslēdzieties uz Save Battery režīmu. Šajā režīmā benzīna dzinējs uzlādē akumulatoru vai saglabā 90% uzlādes līmeni. Braucot Save Battery režīmā, benzīna dzinējs darbojas pilnībā, lai pilsētā jūs atkal varētu pārslēgties uz elektrisku braukšanu.

DETALIZĒTS DIZAINS.

Aplūkojiet MINI Cooper S E All4 Countryman ciešāk.

DESIGN.

S EMBLĒMA.

Slavenās sarkanās S emblēmas elektriskā versija. Tā pati sportiskā nostāja, bet ar papildu ilgtspēju.

DESIGN.

GAISA SAVĀCĒJI.

Ilgtspējas pazīmes. Kreisajā sānu gaisa savācējā atrodas arī uzlādes kontaktligzda, kas ieslēdzot tiek izgaismota.

DESIGN.

INTERIOR.

ĀDAS CROSS PUNCH CARBON BLACK APDARE

Ļaujiet MINI Cooper S E ALL4 Countryman zibenīgajam paātrinājumam iespiest jūs šajos izcili ērtajos papildaprīkojuma ādas sēdekļos.

DESIGN.

DISKI.

Mirdzoši – kā pats elektriskais MINI. Papildaprīkojuma 18 collu Black Pin Spoke vieglmetāla diski izstaro elegances auru.

DESIGN.

E-EMBLĒMA.

Skaidrs ziņojums tiem, kas mēģina jums turēt līdzi. Koši dzeltenā e-emblēma un bagāžas nodalījuma pārsega.

DESIGN.

E-INSTRUMENTS.

Ar e-instrumentu sekojiet līdzi visām ar elektrību saistītajām lietām. Instrumentu panelī tas aizvieto tradicionālo tahometru.

THE NEW MINI COUNTRYMAN
PLUG-IN HYBRID.

FILM.

 Launched in June 2017

 

ALL4.

Stay in control no matter the conditions. The four-wheel drive system distributes the power dynamically between the front and rear axles. Depending on your driving style and your grip on the road, the ALL4 all-wheel drive system calculates the optimal torque for each wheel. In extreme situations, all of the engine's torque can be directed to the rear axle, helping you power your way out of the toughest situations.

ACCESSORIES.

No matter how you like the MINI Countryman, we do have something for you.
Choose between different winter wheels with Nordic or European custom handling, with or without Runflat technology. Equip your Countryman with ski racks, roof boxes with sport stripes, a folding bike carriers, auxiliary lights in LED or why not combine a kontrasttak Aspen White with 19 inch rally wheels the same color and finish?
There are endless possibilities with Original MINI accessories.

MINI ACCESSORIES

COOPER S E ALL4

PLUG-IN HYBRID

TOP SPEED 224
ACCELERATION (0-100 KM/H) 6.8
FUEL CONSUMPTION 0.21
CO2 G/KM 49
CUSTOMIZE YOUR MINI MORE INFO
Uz augšu