Mini logo

Novecojis tīmekļa pārlūks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Izbaudiet unikālu braucienu!

Rezervēt testa braucienu

Jaunais Mini Countryman.

Laiks doties pa mazāk staigātām takām un ieraudzīt, cik daudz nedēļas nogale var piedāvāt. Paņemiet līdzi vairāk. Skatieties plašāk un atklājiet jauno, lielāko MINI Countryman.

Jauno MINI Countryman raksturo modernāko tehnoloģiju, braukšanas dinamikas un neapstrīdamas daudzpusības apvienojums, un tas var vienā mirklī pārtapt no pilsētas pasažieru auto par izturīgu apvidus automobili, saglabājot izcilu līdzsvaru starp lielajiem piedzīvojumiem un ikdienas praktiskumu. Tas radīts, lai pilnībā baudītu dzīvi un dotos, kurp vien vēji jūs nes. 

LAI ARĪ KĀDUS IZAICINĀJUMUS DZĪVE PIEDĀVĀTU

Jaunais MINI Countryman ir SAV automobilis, kas lieliski piemērots aktīvam, spontānam dzīvesveidam. Tajā atradīsiet daudz inovatīvu un noderīgu tehnoloģiju, tādas kā papildaprīkojuma MINI Find Mate, kas brīdinās jūs, ja mājās atstāta kāda svarīga lieta (tieši tā, vairs nekad nepametīsiet māju bez maka). Tāpat tur atrodams arī Country taimeris, kas seko līdzi laikam, kāds pavadīts apvidū, braucot pa akmeņainiem un sarežģītiem segumiem. Šīs funkcijas lieliski sader ar MINI Connected sistēmu, kas jūs savieno ar plašsaziņas līdzekļu pasauli.

Atrast pārstāvi

Vai vēlies iepazīt jauno MINI Countryman?
Piesakies jau tagad.

Dodies testa braucienā viens no pirmajiem. Saņem jaunumus un piedāvājumus.

Paldies, esam saņēmuši jūsu pieprasījumu.

Kaut kas nogāja greizi. Lūdzu, vēlāk mēģiniet vēlreiz.

Vārds jānorāda obligāti.
Uzvārds jānorāda obligāti.
E-pasta adrese jānorāda obligāti.
Tālruņa numurs jānorāda obligāti.
Pārstāvniecība jānorāda obligāti.
Jums jāpiekrīt noteikumiem. noteikumiem.

Jūsu datu konfidencialitāte mums ir būtiska. Jūs piekrītat, ka jūsu personiskā informācija tiek izmantota klientu apkalpošanas, informācijas par jauniem produktiem un piedāvājumiem sūtīšanas un mārketinga mērķiem. Šiem mērķiem jūsu personisko informāciju uzglabās BMW Group un uzņēmumi, kas saistīti ar BMW Group. Mēs nodrošinām visas informācijas apstrādi saskaņā ar spēkā esošo likumdošanu. Ja informācija ir neprecīza, lūdzu, sazinieties ar mums. Ja jums rodas jautājumi vai vēlaties atsaukt savu PIEKRIŠANU informācijas uzglabāšanai, lūdzu, rakstiet uz office@inchcape.lv

Apskati

BAUDIET BRĪVĪBU.

Jaunais MINI Countryman ir vienlīdz ērts gan pilsētā, gan ārpus tās. Pateicoties izcilajai vadāmībai apvidū, varat doties, kurp vien ceļi ved, lai arī kāds būtu segums. Laiks piedzīvojumiem. Laiks atklāt MINI Countryman raksturu apvidū.

Apskati

VAIRĀK PLAŠUMA.

Vieta jebkuriem piedzīvojumiem. Jaunais MINI Countryman ir vēl lielāks nekā jebkad. Patiesībā, par 20 cm lielāks. Un, pateicoties pielāgojamajam aizmugures sēdeklim, varat paplašināt vietu kājām vai bagāžas nodalījuma tilpumu.

Domājiet plašāk.

Apskati

NEDĒĻAS NOGALE AICINA.

Neatkarīgi, vai vēlaties sirdi satraucošu sniegumu vai ekonomisku automobili, kas jūs var aizvest tālāk, jaunā MINI Countryman klāstā ikviens atradīs savu īsto MINI. Ar savu drosmīgo nostāju MINI Countryman būs īstais sabiedrotais ikvienam, kurš vēlas enerģiskāku dzīvi. Lai arī ko vēlaties darīt – no smaiļošanas līdz kalnu riteņbraukšanai – šis MINI ir gatavs doties ceļā.

MINI Countryman

IEPAZĪSTINĀM AR JAUNO MINI COUNTRYMAN.

Mazāk braukti ceļi vienmēr ved uz jauniem apvāršņiem. Slavenā režisore Liza Ganinga [Lisa Gunning] devās pa neierastiem ceļiem un atgriezās ar satriecošiem attēliem, kas apvieno pilsētas un lauku kontrastējošās pasaules. To piedāvā jaunais MINI ALL4 Countryman.

Jaunais MINI Countryman.

Jaunais MINI Countryman.

Jaunais MINI Countryman.

MINI Countryman

Automatic Tailgate.

MINI Countryman

The Picnic Bench.

MINI Countryman

Roominess.

MINI Countryman

ALL4 All-Wheel Drive.

MINI Countryman

INTERIOR

MINI Countryman

COMPACT REAR BIKE RACK

MINI Countryman

DRIVER ASSISTANCE & CONNECTIVITY

MINI Countryman

OVERALL CONCEPT

MINI Countryman

THE MINI FIND MATE.

Īpašības.

  • SNIEGUMS
  • Tehnoloģija
  • Drošība
  • Dizains

All4

Kontrolējiet situāciju neatkarīgi no apstākļiem. Pilnpiedziņas sistēma dinamiski sadala jaudu starp priekšējo un aizmugurējo asi. Vadoties no jūsu braukšanas stila un saķeres ar ceļu, ALL4 pilnpiedziņas sistēma aprēķina optimālo griezes momentu katram ritenim. Ekstremālos gadījumos visu dzinēja griezes momentu iespējams novadīt uz aizmugurējo asi, ļaujot izkļūt no sarežģītākajām situācijām.

Trīs braukšanas režīmi.

Izmantojiet braukšanas režīmu un izvēlieties Sport, Green vai Normal, lai mainītu braukšanas īpašības, degvielas patēriņu un automobiļa līdzsvaru.

Astoņu pakāpju automātiskā pārnesum­kārba.

MINI Clubman Cooper D, S un SD astoņu pakāpju automātiskā Steptronic pārnesumkārba ir unikāla savā klasē. Vienkārši piespiediet lāpstiņu, lai nomainītu pārnesumu – gluži kā Formula 1 automobilī.

Izcila amortizācija.

Modernākā stūrēšana, pateicoties MacPherson amortizatoriem un daudzsviru aizmugurējai balstiekārtai.

Turbodzinēji.

MINI Clubman turbodzinēji ir balstīti uz BMW godalgotajām dzinēju tehnoloģijām.

ELECTRIC SEAT ADJUSTMENT.

Get into your perfect driving position more easily than ever. The optional electric seat adjustment allows you to save two pre-sets, so you can switch between drivers in a snap.

ILLUMINATED INTERIOR.

Ready to glow, even when it’s dull outside. The illuminated interior of the new MINI Countryman is bound to boost your mood, with the subtle, warm luminosity of the backlit cockpit fascia which matches your interior ambient light colour of choice.

A SENSE OF ADVENTURE.

Let us get the door for you. The new MINI Countryman´s Easy Opener function opens the boot by simply waving your foot under the rear sensor of the vehicle. Perfect when you´re hands-full.

Novietošanas asistents.

Tehnoloģija, kas izmēra stāvvietu. Ja stāvvieta ir pietiekami liela, novietošanas asistents automātiski stūrēs jūsu MINI brīvajā vietā, sniedzot skaidrus norādījumus, kad bremzēt un kad doties uz priekšu, līdz automobilis ir novietots.

Skārienjutīga vadība, kas atpazīst jūsu rokrakstu.

Ar MINI Connected XL pietiek tikai nospiest dažas pogas, lai izvēlētos galamērķi vai atskaņotu mūziku. Dažos modeļos vajadzīgs vien pārvilkt displejam ar pirkstgaliem.

Elektriski regulējama stāvbremze.

Atcerieties, kad varējāt braukt stundām, līdz attapāties, ka stāvbremze vēl joprojām ir ieslēgta? Aizmirstiet! Jaunais MINI Countryman automātiski atlaiž stāvbremzi, uzsākot braukšanu.

Spotify un citas jaukas lietas.

Atrodiet un atskaņojiet savu mīļāko mūziku Spotify, Pandora, TuneIn radio un citos avotos tieši MINI Connected instrumentu panelī.

MINI Connected.

Jaunajam MINI Countryman ir jauns instrumentu panelis un informācijas un izklaides sistēma. Standartaprīkojumā iekļauts 6,5 collu displejs.

LED priekšējie lukturi, kas izgaismo līkumus.

Priekšējā luktura leņķis tiek automātiski pielāgots automobiļa ātrumam un svaram. Papildaprīkojumā pieejama funkcija, kas ļauj reaģēt uz stūrēšanas kustībām, izgaismojot līkumus.

SAFETY FIRST.

The most important feature in any MINI is you. That's why intelligent driving assist features have the ability to act even before an accident or collision.

STOP. AND GO.

Whether you're parked, starting on a hill or driving in bumper-to-bumper traffic, with the electric parking brake your MINI won’t roll when you don't want it to. Engage or release it at the push of a button.

RUNFLAT TYRES

With MINI’s optional runflat tyres, a puncture won’t result in a blowout. Runflat technology allows you to keep driving on a flat tyre at speeds of up to 50mph so you can get your car home safely. The reinforced side walls are made of a heat-resistant rubber, while special rim geometry stops the pressure-less tyre from slipping off.

DRIVING ASSISTANT.

Stay ahead of the curve, thanks to MINI's optional Driving Assistant package. The Forward Collision Warning system helps prevent accidents by warning you if the speed difference between your MINI and the traffic ahead is too high, or if the car in front is getting too close. It pre-conditions the brakes for faster response and shorter stopping distances should the need suddenly arise. The City Collision Mitigation system pre-empts sudden changes in urban traffic speed and slows down the car accordingly.

Astoņi drošības gaisa spilveni.

Divi priekšpusē divi sānos, divi piestiprināti griestiem un divi – paredzēti ceļgaliem. Tie visi mēra sadursmes spēku, un tos iespējams pielāgot, lai aizsargātu jūs un jūsu pasažierus.

Atjautīgā kruīz­kontrole.

MINI Clubman kruīzkontrole pielāgo ātrumu līkumos un kalnup. Iebūvēta kamera rūpējas, lai attālums līdz priekšā esošajam automobilim nemainītos.

Dinamiskā stabilitātes kontrole.

Sistēma, kas padara jūs par labāku vadītāju, pielāgojot dzinēja jaudu un aktivizējot bremzes, efektīvi uzlabojot katra riteņa saķeri.

Head-Up displejs.

Reaktīvo lidmašīnu pilota kabīnes iedvesmots. Svarīga informācija tiek projicēta uz vējstikla, ļaujot nenovērst skatienu no ceļa.

SEMI-COMMAND SEATING POSITION.

A perfect view. The new MINI Countryman's elevated seats put you in a command position to give you clear sights ahead of surrounding traffic and terrain ahead.

MINI PICNIC BENCH.

Flip out the picnic bench from the tailgate of the new MINI Countryman and take five to enjoy the view. This soft 2-seat bench comes with a fender dirt protection flap, so you can keep your jeans clean when you sit back.

MINI ALL4 Optic Exterior Pack.

Explore in style, whether you`re in the city or heading into less predictable terrain. The optional MINI ALL4 Exterior Optic pack includes black high-gloss bumper elements, silver underbody protection sills and roof rails with silver side sills.

Rugged Design.

The new MINI Countryman is unmistakably MINI. With masculine proportions and a pioneering explorative spirit, this is what we call a sports activity Vehicle. A well-rounded vehicle that can take on the city streets as well as it can mountain peaks.

ROOM FOR FIVE.

The new MINI Countryman is our most versatile MINI to date. The spacious and luxurious interior seats five adults. Now with even more legroom, so the tallest of passengers can comfortably stretch their legs out on long journeys.

ROOM TO BOOT.

Fit more in, thanks to a bigger boot. The spacious rear of the new MINI Countryman is home to endless possibilities, from city trips to country getaways.

VARIABLE REAR SEATS.

Add space where you need it. Whether you’re fitting three in the back, or three suitcases in the boot. Move the adjustable rear seat bench backwards for up to 13cm of extra legroom, fold the back seats down in a 40/20/40 split or take advantage of longitudinal adjustment of seats for a 60/40 split.

EXTRAVAGANT INTERIÖR

Luta dig tillbaka och slappna av. Njut av de exklusiva skinnsätena (tillval) occh känn den mjuka ytan på instrumentbrädan. Låt dina sinnen överraskas.

MINI LOGO PROJEKTION.

Varje hjälte har en. MINI logo projektion, som sprider en ljusstråle från sidospegeln på förarsidan, för att välkomna dig när du kliver in i bilen.

PIEVIENOJIET ELEKTRĪBU

JAUNAIS MINI COUNTRYMAN HIBRĪDAUTO.

Jaunais MINI Countryman hibrīdauto aizraujoši apvieno ikdienas lietojumu un gatavību doties tālākā ceļā. Veiciet mazus attālumus ar neitrāliem CO2 izmešiem, izmantojot elektriskos braukšanas režīmus. Izbaudiet MINI Cooper S līdzīgo paātrinājumu, kad iekšdedzes dzinēju atbalsta e-paātrinājums. Izbaudiet plašumu un daudzpusību, kas atbilst gandrīz jebkuram MINI Countryman ar tradicionālo piedziņu. Iegūstiet labāko no abām piedziņām, kā arī elektrisko ALL4 funkciju. Un ar elektrisko darbības attālumu līdz 40 km ** nav nekādu ierobežojumus, kur doties ar MINI Countryman hibrīdauto. Pieejams no 2017. gada.

Countryman Plug-In Hybrid

Jaunais MINI Countryman Plug-In Hybrid.

FILM

MOTORIZĀCIJA.

Uz augšu