Mini logo

Novecojis tīmekļa pārlūks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Rezervēt testa braucienu

GardX automašīnas aizsardzības sistēma Aizsargājiet krāsojumu uz visiem laikiem.

Šodienas skarbajā vidē jūsu automašīnas ārējais krāsojums tiek pakļauts dažādiem sārņiem. Koku sula, UV stari, mazgāšanas līdzekļi, skābais lietus, parasta virsmas erozija nozīmē to, ka jūsu transportlīdzeklim nepieciešama aizsardzība, ja vēlaties automašīnai saglabāt izskatu, kāds tas bija salonā, automašīnas iegādes brīdī.

GARDX AUTOMAŠĪNAS AIZSARDZĪBAS SISTĒMA AIZSARGĀ PRET:

 • IZLIJUŠIEM ŠĶIDRUMIEM
 • MAZGĀŠANAS LĪDZEKĻIEM
 • SKĀBO LIETU
 • INSEKTIEM
 • SAULES UV STARIEM
 • KOKU SULU
 • SĀLI, DARVU, DUBĻIEM UN SATIKSMES NETĪRUMU SLĀNI
 • EKSTRĒMĀM TEMPERATŪRĀM

PRIEKŠROCĪBAS:

 • Saglabā augstas klases sākotnējo izskatu pēc katras mazgāšanas
 • Aizsargā krāsojumu
 • Aizsargā automašīnas vērtību tās turpmākas pārdošanas gadījumā
 • Pastiprina drošību un redzamību slapjos braukšanas apstākļos
 • Ir sasniedzis Britu standartu EN ISO 2812-5:2007
 • Sniedz tālāk nododamu 3 gadu garantiju krāsai*

*Lai nodotu garantiju, jāsamaksā administrācijas izmaksas.

ĀRPUSES AIZSARDZĪBA.

Ja paskatīsieties uz jaunas vai lietotas automašīnas krāsojumu caur mikroskopu, jūs redzēsiet daudz nepilnību vai nelīdzenumu. Jūsu automašīnas krāsai novecojot, šie nelīdzenumi pievelk visa veida apkārtējās vides sārņus, kas degradē krāsu, rada oksidāciju un krāsas izbalēšanu. GardX krāsas aizsardzības sistēma nodrošina pastāvīgu un neredzamu spēcīga blīvējuma slāni krāsojuma virsmā, aizpildot nelīdzenumus un radot īpaši gludu, izteikti spīdīgu un ārkārtīgi spēcīgas aizsardzības virsējo pārklājumu.

GardX automašīnas aizsardzības sistēma paredzēta tikai profesionālai lietošanai un tiek uzklāta divos etapos:

1. POSMS

Formula, kas dziļi iesūcas krāsojuma molekulās, sagatavojot to blīvējuma slānim, ko uzklāj 2. posmā.

2. POSMS

Pastāvīgi sasaistās ar 1.posma kārtu, radot izteikti spīdīgu aizsardzības pārklājumu virs krāsojuma. Tā ir kā otrā āda, kas aizsargā no triecieniem un piesārņojuma.

KONSERVĒTĀJS:

Konservētājs palīdz saglabāt GardX sniegto aizsardzību.

To ieteicams uzklāt reizi mēnesī, pievienojot mazgāšanas līdzeklim.

Ražots saskaņā ar kvalitātes vadības sistēmu, kas akreditēta ar ISO9001.

Tas nav vaska pulējums, tā ir aizsargbarjera!

RISINĀJUMS.

Modernie vaska pulējumi neturas ilgi. Katru reizi, kad mazgājat savu automašīnu ar spēcīgiem mazgāšanas līdzekļiem, jūs nomazgājat arī aizsardzības slāni.

GardX automašīnas aizsardzības sistēma ar spēcīgu nanotehnoloģiju veido augsti elastīgu aizsardzības pārklājumu virs automašīnas krāsojuma, kas to aizsargā no apkārtējās vides sārņiem un sniedz iespaidīgu spīdumu, gluži kā autosalonā, un saglabā šo izskatu arī pēc neskaitāmām mazgāšanas reizēm. Jums vairs nekad nebūs jāpulē sava automašīna!

GardX automašīnas aizsardzības sistēma sniedz ievērojamu aizsardzību jūsu automašīnai, palielina tās vērtību pie turpmākas pārdošanas un nāk komplektā ar 3 GADU GARANTIJU.

Ar šo vien priekšrocības nebeidzas.

PAPILDU FUNKCIJAS.

Stiklu aizsardzība „Glass Guard” - drošības funkcija. Rada ievērojami drošāku braukšanas pieredzi, noklājot vējstiklu ar formulu, kas atvaira lietu, un liek pilieniem aerodinamiski noplūst. Jūsu redzamība iespaidīgi uzlabojas, jo lietus, sniegs, sals, sāls, netīrumi, kukaiņi un smiltis vienkārši aizplūst no stikla. Stiklu aizsardzība ir piemērota visām stikla virsmām.

Riepu aizsardzība „Tyre Guard” - drošības funkcija. Ja pārduras viena no jūsu automašīnas riepām, GardX piedāvā risinājumu. Vienkārši pievienojiet Tyre Guard riepas ventilim, nospiediet enerģijas pievadu, un Tyre Guard no jauna piepumpēs riepu un salabos caurumu. Ātrs, drošs un vienkāršs pagaidu risinājums.

Putnu izkārnījumu noņēmējs - būdami neglīti un nehigiēniski, putnu izkārnījumi savu kodīgo īpašību dēļ var arī paliekoši sabojāt jūsu automašīnas krāsojumu, ja vien tie netiek ātri notīrīti. GardX krāsas aizsardzības sistēma kavēs putnu izkārnījumu kodīgo ietekmi, bet ar laiku, ja putnu izkārnījumi netiek savlaicīgi notīrīti, tie tāpat var bojāt krāsojumu. GardX putnu izkārnījumu noņēmējs mīkstinās un neitralizēs izkārnījumus, kas ļaus tos notīrīt ātri un viegli. Putnu izkārnījumu noņēmējs arī atjaunos aizsardzību ietekmētajā vietā.

GardX automašīnas aizsardzības sistēma ir sasniegusi Britu standartu EN ISO 2812-5:2007. Klienta komplekta izmantošanai mājas apstākļos saturs var atšķirties.