Mini logo

Novecojis tīmekļa pārlūks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Rezervēt testa braucienu

SKAISTIE SKATI.

STANDARTA NANOPĀRKLĀJUMS.

Nanotehnoloģiju pārklājumi nodrošinās Jūsu automobiļa logu dzidrumu, neļaujot uz auto stikliem palikt ūdens pilieniem, tādēļ Jums retāk nāksies izmantot logu slotiņas lietus laikā. Rezultāts – drošāka braukšana, tīri logi un redzamība arī lietainās dienās.

Jūsu MINI automobiļa visu stiklu apstrāde ar nanotehnoloģiju pārklājumu
Cena: 74,90 EUR

 

PREMIUM NANOPĀRKLĀJUMS GTECHNIQ G1.

G1 – ir spēcīgs, ūdeni atgrūdošs aizsarglīdzeklis automašīnas vējstiklam, kas tiek pielietots rallija MINI WRC automašīnām. Pārklājumam nav nepieciešama īpaša apkope - līdzekļa noturība ilgst līdz 2 gadiem vai 20 000 kilometru nobraukumam. Mitros laika apstākļos automašīnas vadīšana kļūst drošāka un mazāk nogurdinoša, pateicoties vējstikla nevainojamai caurskatāmībai. Aizsarglīdzeklis G1 padara vējstiklu nevainojami tīru: novērš kukaiņu un citu netīrumu pielipšanu, ledus kārtas veidošanos un cita veida netīrumu uzkrāšanos. Atšķirībā no citiem līdzekļiem, kas tiek uzklāti vējstikla virsmai, G1 veido nepārspējami ilgnoturīgu molekulāro savienojumu.

 

Svarīgi!

Iespējams, pirmo reizi pēc līdzekļa uzklāšanas, lietojot vējstikla tīrīšanas slotiņas, novērosiet to vieglu vibrēšanu. Tas var turpināties kādu laiku, līdz pilnībā izzudīs vienas līdz divu nedēļu laikā.

 

Jūsu MINI automobiļa visu stiklu apstrāde ar nanotehnoloģiju pārklājumu

Cena: 110,00 EUR

 

Izdevīgi!

Standarta nanopārklājums

Tikai vējstiklu un priekšējo durvju stiklu apstrāde ar nanotehnoloģiju pārklājumu

Cena: 46,90 EUR

 

PREMIUM GTECHNIQ G1 NANOPĀRKLĀJUMS

Tikai vējstiklu un priekšējo durvju stiklu apstrāde ar nanotehnoloģiju pārklājumu

Cena: 75,00 EUR

 

Izdevīgi!

Veicot jebkādus darbus Inchcape Motors Latvia servisā, dāvanā saņemsiet kuponu – 30% atlaidei mūsu Lifestyle veikalā.

 

Svarīgi!

Lūdzam ņemt vērā, ka šī pakalpojuma nodrošināšanai un kvalitatīvam rezultātam Jūsu automobilis būs jāatstāj mūsu servisā 24 stundas.

 

Vairāk informācijas pa tālruni 67828600, rakstot e-pastu uz office@inchcape.lv vai apmeklējot Inchcape Motors salonu Dārzciema ielā 64A, Rīgā.

 

Cenas norādītas, iesk. PVN. Inchcape Motors Latvia patur tiesības mainīt cenas bez iepriekšēja brīdinājuma.

LEJUPLĀDĒT PILNO PAVASARA SERVISA KATALOGU VĒLOS SAŅEMT MINI PIEDĀVĀJUMUS