Mini logo

Novecojis timekla parluks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Rezervēt testa braucienu

ORIĢINĀLIE MINI ZIEMAS RITEŅU KOMPLEKTI.

IZAICINĀJUMS PIEŅEMTS.

Oriģinālie MINI ziemas riteņu komplekti piedāvā teicamu izpildījumu un nodrošina lielisku saķeri. Šāda braukšana sniedz neierobežotu braukšanas baudu pat uz apledojuša un apsniguša ceļa. Ceļojiet ar pārliecību jebkādos laika apstākļos!

Riteņu maiņa:

59,00 EUR

Riepu maiņa:

97,00 EUR

Riteņu / riepu glabāšana sezonā:

45,00 EUR

Jūsu auto vasaras riepas vai riteņi ir uzticami kalpojuši Jums vasaras sezonā, tāpēc piedāvājam tiem labu atpūtu ziemas sezonā mūsu riepu un riteņu viesnīcā. Iegādājoties ziemas riteņu komplektu, mēs uzglabāsim Jūsu vasaras riteņu komplektu līdz pavasarim bez maksas.

Piedāvājums spēkā līdz 28.02.2019.

SIA Inchcape Motors Latvia patur tiesības mainīt cenas bez iepriekšēja brīdinājuma. Minimālais pasūtījuma lielums 4 riteņi (1 komplekts). Ja nepieciešams tikai 1 ritenis, lūdzu, sazinieties ar mūsu rezerves daļu nodaļas pārdevēju – konsultantu. Akcijas atlaides netiek summētas ar pastāvīgi noteiktajām klientu atlaidēm un stundas likmi pēcgarantijas un 5+ vecuma automobiļiem. Riteņu komplektācijās un piedāvājuma klāstā iespējamas izmaiņas. Cenas norādītas, iesk. PVN.