Mini logo

Novecojis timekla parluks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Rezervēt testa braucienu

VAIRĀK SERVISA PIEDĀVĀJUMU. VAIRĀK AKSESUĀRU. VAIRĀK PRIEKA.

Sakiet: „Paliec sveika, ziema!” Ir pienācis laiks sagatavot Jūsu MINI pavasara piedzīvojumiem. Lai kurp Jūs šogad dotos, vēlamies, lai Jūsu ceļojums ir drošs un interesants, tādēļ esam sagatavojuši īpašus piedāvājumus Jums un Jūsu MINI. Rezervējiet savu servisa apmeklējumu: 67828600 vai office@inchcape.lv Gaidīsim Jūs Inchcape MINI salonā Rīgā, Dārzciema ielā 64a.

BEZRŪPĪBA.

Drošs un bezrūpīgs ceļš – katru dienu! Uzticiet savu drošību oficiālā MINI servisa profesionāļiem!

DROŠS CEĻŠ.

Inchcape MINI kompleksā automobiļa pārbaude piedāvā profesionāļu bezmaksas slēdzienu gan par to, vai Jūsu automobiļa svarīgākās detaļas un mezgli ir darba kārtībā, kā arī informē Jūs, ja tomēr ir kādas problēmas, kas ir jānovērš tagad vai pārskatāmā nākotnē. Mūsu servisa eksperti par to informēs un ieteiks Jums risinājumus.

PAVASARA SAGAIDĪŠANAS PRIEKS.

Īpašās auto kopšanas programmas un SPA rituāli Jūsu MINI, kā arī jaunumi, piemēram, Programma Gtechniq Crystal Serum Black - jaunākais nanokeramiskais pārklājums, kas pasargā automobiļa virsbūvi no apkārtējās vides negatīvo apstākļu ietekmes uz ilgu laiku.

TĪRI LOGI.

Ziemas sezonā automašīnu vējstikla tīrīšanas slotiņām jāiztur papildus slodze, lai nodrošinātu labu redzamību gada tumšajā sezonā. Lai izbaudītu skaistos skatus pavasarī un vasarā, esam sagatavojuši īpašu oriģinālo MINI vējstikla tīrītāja slotiņu piedāvājumu.

SKAISTIE SKATI.

Nanotehnoloģiju pārklājumi nodrošinās Jūsu automobiļa logu dzidrumu, neļaujot uz auto stikliem palikt ūdens pilieniem, tādēļ Jums retāk nāksies izmantot logu slotiņas lietus laikā. Rezultāts – drošāka braukšana, tīri logi un redzamība arī lietainās dienās.

EFEKTIVITĀTE. VEIKTSPĒJA. AIZSARDZĪBA.

MINI dzinēji ir pelnījuši labāko, tādēļ, veicot eļļas maiņu, mēs izmantojam tikai oriģinālo MINI motoreļļu. Oriģinālā MINI eļļa ir īpaši pielāgota Jūsu MINI dzinējam un nodrošina nemainīgi augstu veiktspēju un ilgāku kalpošanas laiku.

MINI VALUE SERVISS. IKVIENA MINI LABSAJŪTAI.

Augstai kvalitātei par atbilstošu cenu ir izšķiroša nozīme. Tieši tāpēc esam radījuši jaunu produktu un servisa piedāvājumu sēriju „MINI Value Serviss” vecākiem MINI modeļiem, kurā augstie MINI standarti ir pieejami par izdevīgām cenām.

IDEĀLO CEĻOJUMU KOMPLEKTS.

Lai ko Jūs šajā pavasarī plānotu – atvaļinājuma ceļojumus, ikdienas darba gaitas vai nedēļas nogales braucienus – oriģinālās MINI ceļojuma un komforta sistēmas nodrošinās ērtu un drošu bagāžas pārvadāšanu.

KRĀSAINI DINAMISKĀ PASAULE.

Lai kur arī MINI parādītos, acu skatieni ir piesaistīti tam. Šajā pavasarī atsvaidziniet sava auto izskatu ar spilgtiem akcentiem no krāsainās MINI aksesuāru kolekcijas vai piešķiriet savam MINI dumpinieka jaudu ar MINI John Cooper Works (JCW) aprīkojumu.

LAIKS ATPŪTAI.

Jūsu MINI ziemas riepas vai riteņi ir uzticami kalpojuši Jums šajā ziemā, tāpēc piedāvājam tiem labu atpūtu pavasara / vasaras sezonā mūsu RIEPU UN RITEŅU VIESNĪCĀ. Mainot vasaras riepas, Jūsu ziemas riepas uzglabāsim bez maksas. Mainot riteņus, uzglabāsim Jūsu ziemas riteņu komplektu par pusi no cenas.