Mini logo

Novecojis tīmekļa pārlūks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Rezervēt testa braucienu

Ņemot vērā valstī izsludinātos ierobežojumus, MINI autosalona tirdzniecības telpa no 19. decembra līdz 10. janvārim būs slēgta gan darba dienās, gan brīvdienās. Serviss darbu turpinās ierastajā režīmā ar divām izmaiņām – automašīnas remonta laikā klientiem nebūs iespējams uzturēties autosalona telpās, kā arī uz servisa pakalpojumiem būs jāpierakstās iepriekš. Automašīnas nodošanas un saņemšanas procedūra norisināsies bez kontakta ar servisa pieņēmējiem. Servisa darba laiks darba dienās būs no 8:00 līdz 19:00, savukārt sestdienās no 10:00 līdz 16:00.

Lai arī autosalona tirdzniecības telpa būs slēgta, jaunas MINI automašīnas būs iespējams apskatīt, izmēģināt bez tieša kontakta ar uzņēmuma pārstāvi un iegādāties attālināti. Visu iegādes procesu būs iespējams veikt pilnībā attālināti caur e-pasta un/vai telefonisku saziņu ar autosalona tirdzniecības konsultantu. Tāpat rasti risinājumi arī attālinātai līzinga noformēšanai.

Izvēlieties kādu no uz vietas esošajām noliktavas automašīnām par īpašām cenām, kas atrodamas un apskatāmas MINI Online Store, atstājiet savus kontaktus un ar Jums sazināsies MINI tirdzniecības konsultants. Klientu ērtībai katrai automašīnai pieejamas četras bildes, kas ļauj no visām pusēm izpētīt tās eksterjeru un interjeru. Tāpat MINI Latvija Facebook vietnē tiks ievietoti salonā esošo automobiļu speciāli uzņemti foto attēli un video apskati.