Mini logo

Novecojis timekla parluks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Rezervēt testa braucienu

04.11.2011

1. oktobrī šīs auto markas fani pulcējās tradicionālajā MINI dienā. Šoreiz viss bija mazliet citādi, jo aizraujošais orientēšanās brauciens Pārdaugavā un lustīgās ātrumsacensības, izbraucot figūras, bija kā kristību rituāls ģimenes jaunpienācējam – mazulītim MINI Coupé, pie kura pēc tam visi radiņi skaistā rindā brauca raudzībās uz BM Auto salonu.

Braucēju vidū bija arī dziedātājs Normunds Rutulis un aktrise Aija Dzērve, kura pie MINI stūres sēdās pirmo reizi dzīvē un sacīja tā: „Stilīgs autiņš! Ar to es jūtos kā Parīzē.” MINI, salīdzinot ar viņas lielo Ford, esot kā ponijs blakus zirgam. Un to viņa saka par Countryman – par lielāko MINI saimes automobili! Orientēšanās braucienā aktrises un viņas draudzenes ekipāžai izdevās atrast pat 8 no 19 punktiem, kas pirmajai MINI orientēšanās brauciena reizei ir galvu reibinošs sasniegums. Par dāmu ekipāžu prieks līdz ausīm arī vienam no neatrastā kontrolpunkta vīriem: „Countryman man četras reizes pabrauca garām!”

Tikpat jautri gāja arī cāļu skaitītājam Rutulim figūru ātruma braucienā. Viņš uzstādīja juveliera cienīgu rezultātu - tieši par sekundes desmitdaļu neierakstījās uzvarētāja ciparā. Galvenais, ko labi prot visi MINImīļi, ir sirsnīgi pasmieties par sevi un saviem „ponijiem”. Lustīgu dzīvošan’ visi vēlēja arī ģimenes jaunajam loceklim MINI Coupé – pirmajam divvietīgajam modelim markas modeļu klāstā, kas jau nākamajā MINI dienā varēs pierādīt savu izslavēto nepārspējamo vadāmību un vislabāko dinamiku starp markas modeļiem. Pasākuma laikā BM Auto salonā viesi izklaidējās, vērojot „streetdance” dejotāju priekšnesumu, kā arī izmantoja iespēju atstāt savu vēlējumu un zīmējumus jaunajam MINI modelim uz īpašas MINI Coupé sienas.

„Lai ir tikpat ņiprs, cik smuks,” vienojās raudzībnieki.