Mini logo

Novecojis timekla parluks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Rezervēt testa braucienu

11.2012

Strauji tuvojas Dakaras rallijs 2013: čempioniem ir ideāls aprīkojums titula aizstāvēšanai – ar MINI ALL4 Racing, 2012. gada uzvarētāju Stefanu Peteranselu un oriģinālajiem MINI piederumiem.

Gatavošanās darbi rit pilnā sparā, X-raid komandas MINI ALL4 Racing automobiļiem iesildoties, lai 2013. gada 5. janvārī aizstāvētu savu Dakaras rallija kroni. Un X-raid komanda, gaidot rallija pasaules visaizraujošāko izaicinājumu, izrādījusi uzticību MINI Countryman un oriģinālajiem MINI piederumiem. Piemēram, apkopes automobiļi, kas pavadīs komandu visā rallija distances garumā vairāk nekā 8000 kilometrus cauri Peru, Argentīnai un Čīlei, būs aprīkoti ar apvidus dizaina komplektu. Šie pievilcīgie oriģinālo MINI piederumu klāsta elementi nodrošina, ka MINI Countryman automobiļi, kas gatavojas savam uzdevumam Dakaras rallijā, būs aprīkoti vēl efektīvāk, lai pārvarētu nepārtrauktās ceļu seguma izmaiņas grants, tuksneša un kalnu ceļos. “Normālākos” apstākļos MINI Countryman ar apvidus dizainu skaidrāk nekā jebkad ataino savu sportisko talantu un ambīcijas, atstājot aiz muguras ikdienas rutīnu.

Reti kad sadarbībai ir bijis tik skaidrs uzvaras mērķis kā X-raid komandas / MINI tandēmam 2012. gada Dakaras rallijā. Pieci X-raid komandas izvēlētie MINI ALL4 Racing automobiļi demonstrēja satriecošu uzticamību, ātrumu un izturību, traucoties pirmajās rindās. Rezultātā uzvaru kopvērtējumā izcīnīja francūžu duets Stefans Peteransels un stūrmanis Žans Pols Kotrē, nedaudz apsteidzot komandas biedrus Nani Romu (Spānija) un Mišelu Perānu (Francija). Pirmajā desmitniekā iekļuva arī pārējie trīs MINI ALL4 Racing automobiļi. Šī bija 10. Peteransela uzvara Dakaras rallijā, turklāt viņš ir apņēmies, ka tā nebūs pēdējā. MINI United festivālā maijā Peteransels atklāja savu vēlmi triumfēt ar MINI ALL4 Racing arī 2013. gadā.

Francūža paziņojums aizsāka gatavošanos titula aizstāvēšanai, un kopš šī mirkļa visi ar X-raid komandu un MINI saistītie cilvēki dara visu iespējamo, lai tas piepildītos. MINI ALL4 Racing šogad atkal ir izcilā formā, ko pierāda X-raid komandas pēdējā uzvara FIA rallijreida Pasaules kausā ar Kalifu Al Mutaiveju un Andresu Šulcu. Tomēr pedantiskā gatavošanās Dakaras rallijam ietver daudz vairāk, ne tikai sacīkšu auto sagatavošanu. Lai gūtu panākumus, svarīga nozīme ir arī komandas apkopes automobiļiem, kurus arī vajag aprīkot ar visiem nepieciešamajiem rīkiem. Arī šajā jomā MINI nodrošina vērtīgu atbalstu: tam ir gan pieredze, gan automobiļiem nepieciešamais aprīkojums, lai stātos pretim Dakaras rallija skarbajiem pārbaudījumiem.

Pateicoties jaudīgiem dzinējiem, ALL4 pilnpiedziņai un visaugstākajai automobiļu kvalitātei, MINI Countryman ir viss nepieciešamais, lai maksimāli uzticami kalpotu rallija cīņas karstumā. Tagad oriģinālo MINI piederumu apvidus komponenti vēl vairāk uzlabo automobiļa iespējas. Četru daļu virsbūves piederumu komplekts nodrošina aizsardzību pret akmens šķembām uz grants ceļiem un izceļ Mini Countryman raksturīgo bagātīgo klīrensu.

Apvidus dizaina papildaprīkojums ietver sudraba krāsas papildinājumus priekšējam un aizmugurējam spoilerim un sliekšņu uzlikām. Šie komponenti ir īpaši izstrādāti MINI Countryman un atbilst augstajiem BMW Group standartiem dizaina, materiālu, apdares un drošības jomās. Tas nozīmē, ka to uzstādīšana neietekmē automobiļa garantijas nosacījumus. Pārdošanu un uzstādīšanu piedāvā MINI pārstāvju tīkls, MINI filiāles un MINI servisa partneri; lai aprīkotu MINI Countryman ar apvidus dizaina elementiem, nepieciešama vien īsa apstāšanās.

Oriģinālo MINI piederumu klāsts ietver arī citas iespējas, kas izceļ MINI Countryman skarbo raksturu un plašos izmantojuma veidus. Pieejamais aprīkojums ietver 18 collu vieglmetāla diskus ar Runflat riepām, priekšējo un aizmugurējo riteņu arku dubļu sargus, priekšējos palīglukturus, visu sezonu paklājiņus un izturīga PVC materiāla bagāžas nodalījuma aizsargpārvalku. Turklāt četras durvis un plašais bagāžas nodalījuma pārsegs palīdz MINI Countryman demonstrēt neticamu daudzpusību arī salonā.

Oriģinālo MINI piederumu klāsts ietver arī citas iespējas, kas izceļ MINI Countryman skarbo raksturu un plašos izmantojuma veidus. Pieejamais aprīkojums ietver 18 collu vieglmetāla diskus ar Runflat riepām, priekšējo un aizmugurējo riteņu arku dubļu sargus, priekšējos palīglukturus, visu sezonu paklājiņus un izturīga PVC materiāla bagāžas nodalījuma aizsargpārvalku. Turklāt četras durvis un plašais bagāžas nodalījuma pārsegs palīdz MINI Countryman demonstrēt neticamu daudzpusību arī salonā.

MINI Countryman platā šķērsbāze, garā garenbāze, īsā pārkare un zemais smaguma centrs ir MINI raksturīgās iezīmes, kas nodrošina drošu un dinamisku vadāmību gan uz ceļa, gan izpētot sarežģītākus apvidus. "Ritenis katrā līkumā" dizaina princips, kas raksturo klasisko MINI – visu šībrīža MINI modeļu priekšteci ir pamatā tā sportiskumam un daudzajiem panākumiem rallija pasaulē. Trīskārtēja uzvara kopvērtējumā Montekarlo rallijā nostiprināja tā 20. gs. sešdesmito gadu sacīkšu ikonas statusu, savukārt izcilie sasniegumi Dakaras rallijā un FIA rallijreida pasaules kausā liecina, ka MINI tiecas pārspēt zīmola leģendārās aizgājušo gadu uzvaru sērijas.