Mini logo

Novecojis timekla parluks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Rezervēt testa braucienu

27.07.2012

Ar vairāk nekā 100 mūziķu uzstāšanos izskanējis sestais Positivus festivāls. KEANE, Damien Rice, King Charles, The Vaccines, Instrumenti ir tikai daži mākslinieki, par kuru koncertiem Positivus apmeklētāji vēl runās ilgi. Pēc pamatīgām lietusgāzēm sestdienas naktī svētdienas rīts atnesa saulainu un patīkamu atziņu, ka piedzīvojumiem bagāto Positivus festivālu ir izdzīvojuši gandrīz 25000 apmeklētāju no daudzām pasaules valstīm un 10000 kempingotāju. 

“Šogad Positivus festivālā bija daudz jauninājumu un eksperimentu. Tagad mums ir vesels gads, lai saprastu, kuri no tiem ir turpināmi un kas ir jāuzlabo,” atzīst Positivus festivāla rīkotājs Ģirts Majors. „Tomēr festivāls lēnām kļūst par reģiona nozīmes pasākumu un mums ir milzīgs gandarījums, ka arvien vairāk ārvalstu mūzikas mīļotāju apmeklē Positivus festivālu un priecājas par Latviju.” 

MINI šogad piedāvāja Positivus apmeklētājiem gūt galvu reibinošas izjūtas, redzot pasauli no pavisam citādāka skatupunkta kā ierasts ikdienā – kājām gaisā, 4 m augstumā: MINI – UPSIDE DOWN – Redzi pasauli citādi! Visu stenda darbības laiku tas pulcēja milzīgu skaitu dalībnieku un skatītāju, kas pierāda, ka festivāla apmeklētāji bijuši patiešām drosmīgi un gatavi piešķirt savai ikdienai jaunas emocijas ar MINI. 

Arī daudzas festivāla zvaigznes neslēpj savu sajūsmu par tik atšķirīgo festivālu ar īpašu publiku, kurā mūziķiem ir tik patīkami uzstāties. Šīs īpašās Positivus gaisotnes pamats ir festivāla apmeklētāji un milzīgs paldies Jums par to. Mums ir daudz ideju kā nākamajā gadā festivālu padarīt vēl interesantāku un ērtāku. Gads paskries ātri – uz tikšanos Positivus 2013! 

www.positivusfestivals.com
www.mini.lv
Foto: Juris Ķilkuts, www.fotoatelje.lv 
Pilnā MINI foto galerija: Inchcape BM Auto Facebook profilā http://www.facebook.com/BMAuto.lv
un MINI Latvija profilā http://www.draugiem.lv/miniauto/