Mini logo

Novecojis timekla parluks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Rezervēt testa braucienu

13.04.2012

Minhene. Tiek gatavoti elpu aizraujoši motokrosa triki un uzburtas brīnumainas norises vietas, top augstākās klases pasākumi, jo jaunajai Red Bull X-Fighters sezonai iesildās pasaulē labākie brīvā stila motokrosa braucēji. Šogad starptautiskās motokrosa zvaigznes atbalstīs partneris, kura globālā zīmola pieredze tieši tāpat tiecas paātrināt entuziasma pilno un prasīgo fanu sirdspukstus. Tūrē iesaistoties MINI sportiskajam apakšzīmolam John Cooper Works, tiek aizsākta vēl viena MINI/Red Bull gadiem ilgās un panākumiem bagātās partnerības nodaļa. 

Ralfs Šepals [Ralf Schepull], MINI zīmola komunikācijas vadītājs, uzskata, ka John Cooper Works aizrautība ar iespaidīgiem zirgspēkiem un īpaši sportiskiem komplektiem padara to par ideālu Red Bull X-Fighters Pasaules tūres partneri. “Red Bull un Red Bull X-Fighters 2012. gada Pasaules tūre lieliski sader ar John Cooper Works zīmolu,” saka Šepals. “Abi partneri lepojas ar savu individualitāti, jaudu un aizrautīgu darbu. Kopā viņi ir iespaidīga komanda.”

John Cooper Works pieredze – arī Red Bull X-Fighters 2012. gada Pasaules tūrē 

Red Bull X-Fighters 2012. gada Pasaules tūrē vadošie brīvā stila motokrosa braucēji fanu pūļu priekšā sacentīsies par godalgotiem čempionāta punktiem četros kontinentos, bet John Cooper Works apakšzīmols pievienos tūrei neaizmirstamas izjūtas ar īpašiem pasākumiem. Piemēram, MINI klienti var laimēt ceļojumu uz vienu no pasākumiem un tur izbaudīt neatkārtojamo John Cooper Works pasauli. 

Tūre labākajiem no labākajiem 

Tikai paši labākie motokrosa braucēji pasaulē kvalificējas vietai Red Bull X-Fighters Pasaules tūrē. Uzaicinājumi tiek izsniegti, pamatojoties uz braucēju rezultātiem iepriekšējās sezonās un sasniegumiem citos nozīmīgākajos pasākumos. Red Bull X-Fighters 2012. gada Pasaules tūre sāksies 13. aprīlī Dubaijā, un dosies tālāk uz Glenhelēnu ASV (12. maijā), Stambulu (16. jūnijā), Madridi (20. jūlijā), Minheni (11. augustā) un Sidneju (6. oktobrī).