Mini logo

Novecojis timekla parluks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Rezervēt testa braucienu

09.2012

MINI iepazīstina ar pasaulē pirmo Sports Activity Coupé augstākās klases mazo un kompakto automobiļu segmentā. MINI Paceman ir septītais zīmola saimes modelis, kurā inovatīvi apvienots sportisks, ekstraverts dizains, raksturīgais MINI braukšanas prieks un ekskluzīva salona noskaņa. Unikālā un vienlaikus tipiskā MINI automobiļa koncepcija uzrunā jaunas zīmola neatdarināmā stila mērķgrupas; divas durvis, plašas bagāžas nodalījuma durvis, atpūtas zonas koncepcija ar diviem atsevišķiem aizmugures sēdekļiem. 

Izteiksmīgs, emocionāli spēcīgs virsbūves dizains ar izvirzītām horizontālajām līnijām un iespaidīgi izliektām virsmām; raksturīgajā MINI dizaina valodā ieturētās dinamiskās proporcijas rada izcili sportisku iespaidu. MINI Paceman sportiskais un elegantais izskats un jaudīgais stāvs simbolizē inovatīvu pieeju, kurā apvienotas kartinga izjūtas uz ceļa un pilnveidota daudzpusība, ko nodrošina papildaprīkojumā pieejamā pilnpiedziņa. 

Taisnais priekšgals izstaro jaudu un pārliecinošu klātbūtni - sešstūra radiatora režģis ar platu hromēto apmali, melnas apmales virsbūves apakšējā malā un citi tipiski MINI dizaina elementi ar individuālu akcentu. Coupé stilā ieturēts stieptais sānu profils ar garām durvīm, dinamiski nolaidena jumta līnija un stiklotā daļa, kas sašaurinās virzienā uz aizmuguri. Automobilim raksturīgas spēcīgas liektās riteņu arkas un izteiksmīgs ķiveres formas jumts, kas pielāgots automobiļa Coupé līnijām ar iebūvētu aizmugurējo spoileri. Aizmugurējie lukturi pirmo reizi MINI automobilī izkārtoti horizontāli. 

Īpašs salona dizains rada tipisku MINI iespaidu: izteiksmīgu formu horizontālas uzbūves instrumentu panelis ar jaunizstrādātām gaisa atveru apmalēm, liels, apaļš centrālais spidometrs, kam arī ir jauns melnas krāsas ietvars un dekoratīvi iekšējie gredzeni – pieejami mirdzoši melnā krāsā vai hromēti. Auto salona centrālā vadības paneļa apmales ir kontrastējošā krāsā, savukārt logu vadības pogas izkārtotas durvju paneļa apdarē. Eliptiskie trīsdimensiju durvju elementi iesniedzas aizmugures nodalījumā (papildaprīkojumā ar apgaismojumu). Pilnizmēra atsevišķie sēdekļi aizmugurē nodrošina augstu komforta līmeni un sānu balstu, kā arī plašu vietu pleciem un virs galvas - vieta kājām optimizēta ar izgriezumiem priekšējo sēdekļu atzveltnēs. Plašumu rada arī aizmugurējā sānu paneļa apdarē iebūvēti elkoņbalsti. 

MINI vidussliedes glabāšanas un papildinājumu sistēmas divu sekciju versija ietilpst standarta aprīkojumā, pilna garuma variants pieejams papildaprīkojumā. MINI Paceman piedāvā daudzveidīgu vietas izmantojumu, pateicoties atsevišķi nolokāmām aizmugurējo sēdekļu atzveltnēm un nodrošinot bagāžas ietilpību: 330 – 1080 litri. 

Īpaši jaudīgie dzinēji un standarta aprīkojuma sporta balstiekārta akcentē raksturīgās MINI kartinga izjūtas - parastā balstiekārta un šasijas augstums pieejams kā bezmaksas papildaprīkojums. Tirgū ienākšanas brīdī tiek piedāvāti divi benzīna dzinēji un divi dīzeļdzinēji ar jaudas diapazonu no 82 kW/112 ZS līdz 135 kW/184 ZS. Tiek plānota arī MINI John Cooper Works Paceman versija. Visiem dzinēju variantiem papildaprīkojumā pieejama sešpakāpju manuālā pārnesumkārba vai sešpakāpju automātiskā pārnesumkārba, savukārt MINI ALL4 pilnpiedziņas sistēma pieejama modeļiem MINI Cooper S Paceman, MINI Cooper SD Paceman un MINI Cooper D Paceman. 

Izcilu efektivitāti nodrošina modernākā transmisijas tehnoloģija un plaša MINIMALISM tehnoloģija, kas ietilpst standarta aprīkojumā. 

Izcila pasažieru aizsardzība, ko nodrošina aizsardzībai pret sadursmēm optimizēta virsbūves struktūra un plašs drošības aprīkojuma klāsts - priekšējie un sānu drošības gaisa spilveni, sānu aizkarveida drošības gaisa spilveni, trīs punktu drošības josta ar inerces mehānismu visos sēdekļos, drošības jostu spriegotāji un drošības jostu spēka ierobežotāji priekšējos sēdekļos, ISOFIX bērnu sēdeklīša stiprinājums aizmugurē un Run-flat indikators, kas ietilpst standarta aprīkojumā. 

Standarta aprīkojumā ietilpst gaisa kondicionētājs, sporta sēdeklis vadītājam un priekšējam pasažierim, vidussliede un radio MINI CD. Pieejami augstvērtīgi papildaprīkojuma elementi un plašs, daudzveidīgs individualizēšanas iespēju klāsts – viss ieturēts tipiskajā MINI stilā. Papildaprīkojumā ietilpst arī ksenona adaptīvie priekšējie lukturi, lietus sensors, automobiļa novietošanas sensors, Comfort Access sistēma, elektriski vadāms stikla jumts un sakabes ierīce. MINI Paceman piedāvājumā ir liela virsbūves krāsu, dzinēja pārsega svītru, tapsējuma variantu, salona virsmu un Colour Line izvēle, kā arī MINI navigācijas sistēma, harman/kardon Hi-Fi skaļruņu sistēma un unikālas automobiļa informācijas sistēmas funkcijas, kas pieejamas, izmantojot MINI Connected.