Mini logo

Novecojis tīmekļa pārlūks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Rezervēt testa braucienu

13.03.2012

Tā kā ledus uz AB dambja šogad nebija pietiekami biezs, lai uz tā rīkotu dīķu hokeja čempionātu, organizatori nolēme drošības un pasākuma kvalitātes dēļ Red Bull Open Ice čempionātu atcelt. Lai gan tika izskatīti vairāki alternatīvie varianti, Red Bull Open Ice hokeja čempionātu aizvadīt kur citur kā uz dīķa, nozīmētu zaudēt pasākuma ideju un dvēseli, savukārt cits pasākuma datums vēl nenozīmē labu laika apstākļu garantiju. Lai gan šis lēmums nebūt nebija patīkams, organizatori cer uz Laika Veča lielāku atsaucību 2013. gadā, lai atgrieztos atkal ar īstu dīķu hokeja čempionātu. 

Tika sagatavots visu 64 komandu saraksts, kas pasākuma norises gadījumā tiktu pie garantēta spēles laika. Visas komandas un MINI braucēji tika laipni aicināti uz Red Bull Open Ice ballīti 11. februārī klubā „G4”, Gleznotāju ielā 4, Rīgā, kur no plkst 21.00 visus gaidīja welcome dzērieni no Red Bull pateicībā par pieteikšanos pasākumam un cerot uz aktivitāti nākamgad. Ballītē varēja redzēt arī video no pagājušā gada Red Bull Open Ice dīķu hokeja čempionāta. Tovakar galvenā tiesneša vadībā notika izloze, kurā viena komanda ieguva wildcard dalībai Somijas Red Bull Open Ice Atklāto pasaules čempionātā 25. februārī un to laimēja komanda Rīgas Vilki. Otru biļeti uz čempionātu organizatori piedāvāja pagājušā gada uzvarētājiem komandai Vika Wood. 

Oficiālais Red Bull Open Ice atbalstītājs BM Auto nodrošināja 2 MINI Countryman automobiļus, kas abas komandas veda uz Somijas Red Bull Open Ice Atklāto pasaules čempionātu.

Red Bull „Open Ice” pasaules atklātajā čempionātā, kas risinājās Helsinkos, Latvijas komandām spēle nevedās tik labi, kā latviešiem gribētos. Īpaši šajā ziņā žēl Tukuma „Vika Wood” komanda, kuras rindās spēlē arī meistarīgie dvīņu brāļi Mārtiņš un Jānis Rutki. Pēdējais no viņiem savulaik aizstāvējis Latvijas godu pasaules čempionātā plecu pie pleca ar Lauri Dārziņu, Mārtiņu Karsumu, Gunti Galviņu un citām mūsu zvaigznēm. Jānis ir „Vika Wood” dvēsele, kaut gan 26 gadus vecajam puisim hokejs nu jau pāris gadus ir tikai saldais ēdiens pēc darba. 

Uz sacensībām Latvijas delegācija devās ar diviem MINI un īpašo "Red Bull" busiņu. Latviešu atbalstīt ieradās arī kupls līdzjutēju pulks no dzimtenes. Mači risinājās vienas dienas ietvaros un turnīrā startēja 14 somu komandas un divas latviešu vienības - "Vika Wood" un "Rīgas Vilki". Turnīrs jau no pirmās spēles ritēja pēc play-off formāta - mača zaudētāji varēja iet sildīt savu automobili un doties mājup... Skarbi, taču tas turnīram piedeva papildus adrenalīnu. 

Oficiālais MINI pārstāvis Latvijā BM Auto aicina - uz tikšanos 2013. gadā Red Bull Open Ice pasākumos! 

BE MINI.