Mini logo

Novecojis timekla parluks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Rezervēt testa braucienu

11.2012

Šajās drūmajās novembra dienās, kad sabiedrības iekšējo krāsu pasaule sāk kļūt nedaudz pelēcīga, SIA Inchape BM Auto piedāvāja neļauties melnbaltajai ikdienai un Staro Rīga ietvaros nodrošināja iespēju izkrāsot pašiem savu MINI, pēc tam iemūžinot sevi un auto fotogrāfijā. Ar skārienjūtīga ekrāna, īpaši izveidotas aplikācijas un gaismas projekcijas palīdzību bija iespējams mainīt mašīnas ārējo izskatu.

Cilvēku domu plūsmas radītie mašīnu dizaini sajūsmināja visdažādāko vecuma grupu apmeklētājus, kuri neslēpa, ka šādu starojošu objektu redz pirmo reizi un daudzi arī atzina, ka tas esot, viņuprāt, labākais gaismas instalācijas šovs, kāds apskatāms Rīgā.

MINI gaismas spēles STARO RĪGA 2012 ietvaros foto galerija: MINI Latvija Facebook profilā http://www.facebook.com/MINI.Latvija

Foto: Oskars Briedis