Mini logo

Novecojis timekla parluks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Rezervēt testa braucienu

20.04.2012

7.maija rītā, ar oficiālā MINI pārstāvja Latvijā BM Auto atbalstu, minimania.lv komanda dosies ceļā uz Franciju, kur Pola Rikāra trasē no 11.-13.maijam notiks MINI United festivāls. Tas būs ceturtais festivāls pēc kārtas un otrais, kurā piedalīsies minimania.lv. Paredzams, ka Latvijas klubu pārstāvēs 4 jaunie MINI un 4 klasiskie Mini automobiļi un to komandas. Pirms trim gadiem minimania.lv piedalījās festivālā Silverstonas trasē Anglijā un ar savu veiksmīgo fotostudiju priecēja klātesošos, kā rezultātā ieguva 3.vietu MINI fanu komandu konkurencē. Pēc tam veikti ne mazāk veiksmīgi braucieni uz IMM 2010 Vācijā un IMM 2011 Šveicē. Pagājušā gada jūlijā Rīgā tika sarīkots grandiozs festivāls Baltic MINI Challenge, kurā piedalījās gandrīz 100 automašīnās no 9 valstīm. Arī šogad 4. augustā plānots ar BM Auto atbalstu šo pasākumu organizēt „333 trasē”. Mēs esam aktīvi un enerģiski! 

Turpinot tradīcijas un teicamo sadarbību ar MINI United organizētājiem, arī šogad minimania.lv komanda pārstāvēs savu valsti šajā festivālā. Ierasties tur plānots jau 10.maija pēcpusdienā, un tas ļaus laikus iekārtot komandas stendu, lai 11.maija dienā katrs klātesošais varētu iepazīt latviešu tautas dejas un pat pamēģināt dejot tās pats. Tieši tāds ir mūsu mērķis un tāpēc katram, kurš vēlēsies, daži latviešu tautas deju soļi tiks iemācīti. Par to rūpēsies TDA Dardedze. Viņi – kopā 4 pāri, tērpušies skaistākajos latviešu tautas tērpos - sniegs mini koncertus 3 reizes dienā. Citā laikā mūsu kluba telts, kuras priekšā notiks mini koncerti, kalpos kā fotosalons, kurā piedāvās klātesošajiem piedalīties foto sesijās un iegūt fotogrāfijas kopā ar tautas dejotājiem uz īstas latviešu pļavas fona. Rezultātu – attēlus - izgatavos uz vietas, ar profesionālu mini fotolaboratoriju, kuru nodrošina fotoatelje.lv. 

Kluba teltī viesus cienās ar īstajiem latviešu saldumiem – „Laimas” šokolādi un „Skrīveru gotiņām”. Turpat MINI United festivāla apmeklētāji varēs iepazīt Rīgu, apskatot bukletus. Ņemot vērā vasarīgo Latvijas komandas stendu, minimania.lv komanda būs tērpusies īpašos kluba T vai Polo kreklos ar kluba logotipu, kas papildināts ar margrietiņu.

2009. gada unikālais pasaules mēroga pasākums pulcēja 25 000 fanu no vairāk nekā 40 valstīm. Tie atbrauca ar vairāk nekā 10 000 MINI automobiļu, no kuriem lielākā daļa bija rūpīgi individualizēti. Pasākumā bija ieradušies daudz fanu klubu biedru no visas Eiropas, vairākumam no tiem veicot visu tālo ceļu līdz Lielbritānijai pie savas auto stūres. Dalībniekiem pat no tik tālām valstīm kā Krievija un Dienvidāfrika attālums un lielās izmaksas netraucēja ierasties, lai personiski sveiktu britu auto klasikas leģendu 50. dzimšanas dienā. Arī virkne slavenību bija apņēmības pilni izbaudīt šo aizraujošo sacīkšu, mūzikas festivāla un dzīvesstila atmosfēru. Plānots, ka arī šī gada pasākumu apmeklēs tikpat liels un pat lielāks MINI automobiļu, to īpašnieku un fanu skaits.