Mini logo

Novecojis timekla parluks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Rezervēt testa braucienu

18.08.2012

Red Bull Kart Fight ir starptautisks kartinga amatieru čempionāts, kas notiek vairāk kā 20 valstīs un šogad atlases posmi - arī Latvijā! 

Laikā no 14. jūlija līdz 11.augustam piecās Latvijas pilsētās: Kandavā, Jelgavā, Rēzeknē, Smiltenē un Rīgā notika kartinga sacensību atlases posmi un 12 labākie no katra piedalīsies finālā, kas 18. augustā notiks Rīgā, Swedbank stāvlaukumā. 

Cīņa būs spraiga, jo finālā tiksies labākie no labākajiem un tikai viens vienīgs uzvarētājs dosies uz Red Bull Kart Fight pasaules čempionātu! Par gandarījumu vicečempionam ir parūpējies MINI – sudraba medaļas ieguvējs varēs stūrēt jauno MINI mašīnu nedēļas nogalē, savukārt Ātruma Cilts pasniegs simpātiju balvu. 

„Šis, manuprāt, ir absolūti unikāls projekts, kuram līdzīgs Baltijā vēl nekad nav bijis,” stāsta pazīstamais autosportists Haralds Šlēgelmilhs, kurš ieņems arī sacensību galvenā tiesneša krēslu. „Pirmo reizi autosports būs tik pieejams jebkuram. Kartings viennozīmīgi ir autosporta tīrākā forma, tāpēc domāju, ka redzēsim ļoti spraigas cīņas, azartu un īstu sacensības garu!” 

Red Bull Kart Fight Latvijas fināls, kas notiks 18. jūlijā, norisināsies Rīgas Svētku laikā un jau tagad zināms, ka sacensībās gaidāmi pārsteigumi!

Sacensību nolikums un papildus informācija: www.redbull.lv
Attēlu resurss: Red Bull Content Pool: http://www.redbullcontentpool.com