Mini logo

Novecojis timekla parluks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Rezervēt testa braucienu

16.07.2013

Kamēr kaislīgākie ātruma cienītāji sporta kompleksa 333 slēgtajā trasē mērosies spēkiem ātrumsacensībās dažādās klasēs (Cooper, Sport, Classic, Countryman un FeMini), pārējiem dalībniekiem un līdzjutējiem svētku gaisotnē notiks atrakcijas un spēles, kā arī MINI sarunas, MINI mūzika un MINI virtuve. 

MINI svētki noslēgsies ar Rīgas MINI rekorda uzstādīšanu un fiksēšanu Čempionu balles laikā Kalnciema kvartālā Rīgā – visvairāk MINI/Mini automašīnu vienlaikus ierobežotā teritorijā. 

Baltic MINI Challenge tradicionāli piedalās MINI/Mini entuziasti no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Polijas, Baltkrievijas, Krievijas (Maskava, Sanktpēterburga) un Ukrainas. Šogad līdzdalību pieteikuši arī somi. Iepriekšējos gados BMC pulcējis gandrīz 100 mašīnu un divreiz vairāk MINI/Mini entuziastu, jo MINI nav vienkārši auto, bet dzīvesveids! 

Pirmo BMC 2010. gadā Lietuvā rīkoja turienes MINI/Mini klubs minipeople.lt. Latvijas MINI/Mini klubs minimania.lv BMC tradīciju pārņēma 2011. gadā un kopš tā laika sacensības un MINI entuziastu tikšanās Latvijas skaistākajās vietās un labākajās ātrumtrasēs notiek katru gadu. 

Lūk, kā dalībnieki novērtējuši iepriekšējo BMC:

Toļamba:
“Varbūt trase nav piemērota autosacīkstēm, bet amatieriem tieši laikā. Pirmkārt, viss redzams. Otrkārt, visi ir kopā. Viss ir blakus. Man patika. Bija cīniņš starp profesionāļiem. Bija cīniņš starp amatieriem.”

MAXI Family:
“Paldies, ka uzdāvinājāt svētkus. Milzīgs lūgums – neļaujiet šai tradīcijai apdzist!”

Revolver:
“Man viss patika. Kāpēc bojāt mašīnu un kropļot pašam sevi, ja pats pasākuma formāts paredz draudzīgu [mini] klubu tikšanos? […] Man patika, ka trasi varēja izbraukt visi, pat tādi, kuriem nav ātrbraukšanas pieredzes.”

Dalībnieki atzīst, ka četru gadu laikā BMC izdevies kļūt par stabilu Mini/MINI kopienas pasākumu Baltijā ar savām tradīcijām un augstu organizācijas līmeni. BMC rīko minimania.lv, atbalsta oficiālais MINI pārstāvis Latvijā Inchcape BM Auto, 
Kalnciema Kvartāls, Red Bull, TAVS AUTO, Spin FM.
Info: www.minimania.lv un wwww.facebook.com/minimanialv
mini@minimania.lv

Foto: Linda Rutule