Mini logo

Novecojis tīmekļa pārlūks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Rezervēt testa braucienu

11.07.2013

Vēl nedēļa – un Salacgrīvu pieskandēs Positivus festivāla mūzikas ritmi! Positivus festivāls ir lielākais un nozīmīgākais mūzikas un mākslas festivāls Baltijā, kas 2013.gadā norisināsies jau septīto reizi. Tas ik gadu piedāvā aktuālu augstas kvalitātes mūzikas programmu, draudzīgu atmosfēru un neaizmirstamu nedēļas nogali. 

Oficiālais MINI pārstāvis Latvijā Inchcape BM Auto atbalsta Positivus festivālu jau 5. gadu pēc kārtas. Iepriekšējo gadu dalība šajā pasākumā deva lielisku pieredzi, kā uzrunāt festivāla apmeklētājus, kas viņiem patiktu, kā cilvēkus izklaidēt, tajā pašā laikā prezentējot MINI zīmolu atraktīvā veidā. 

MINI ir stila auto un, kā liecina pieredze, tas izraisa labas emocijas un smaidu. Daudzie pasākumi, kuros MINI piedalījies, to apstiprina: kur kolonnā brauc vai ir novietoti vairāk kā 2 MINI, garāmgājēju vai braucēju acis ir šiem auto piesaistītas, cilvēki smaida. Tāpēc arī MINI dalība Positivus festivālā, kura nosaukumā jau ietverta šī pozitīvā enerģija, ir pašsaprotama. 

Plānojam MINI aktivitātes pasākuma laikā, lai katra MINI darbība palīdzētu nostiprināt šo pozitīvo asociāciju: MINI atbalsta kvalitatīvu pasākums ar lielisku mūziķu dalību un auditoriju, kas ir atraktīva un atvērta, kas labprāt piedalās sponsora rīkotajās aktivitātēs un pastāsta par to citiem. Arī šogad esam sagatavojuši lielisku atrakciju ar saukli PACEL MINI, lai pulcētu tos festivāla viesus un skatītājus, kas vēlas piešķirt savai ikdienai jaunas emocijas ar MINI. Galvenajā lomā – jaunākais MINI ģimenes loceklis MINI Paceman. 

Kā ierasts, sadarbībā ar minimania.lv – MINI entuziastu un īpašnieku klubu – tiks organizēta tikšanās MINI īpašniekiem, un šie auto – gan klasiskie MINI, gan jaunie – dosies kolonnas braucienā uz festivālu. Kā stāsta paši kolonnas dalībnieki, uz ielām esošo un braucošo cilvēku reakcija parasti ir lieliska un prieka pilna. Pateicoties festivāla organizatoriem, no Salacgrīvas MINI kolonnai tiks noorganizēts policijas eskorts, kas šo kolonnu pavadīs līdz īpašajai MINI parādes zonai, lai nezaudētu MINI braucēju kolonnas kopumu. Sīkāka informācija par MINI braucienu un pieteikšanos: http://minimania.lv/?x=&full=69259268412 

Festivāla laikā pie PACEL MINI atrakcijas stenda katram interesentam būs iespēja ne tikai pārbaudīt savus spēkus, bet arī laimēt MINI aksesuārus, kā arī uzzināt par īpašajiem MINI Countryman un MINI Paceman modeļu iegādes nosacījumiem. 

Ieskats 2012.gada MINI @ POSITIVUS FESTIVĀLS aktivitātēs: http://mini.lv/lv/news_events/news_23.html 

Uz tikšanos Positivus festivālā jau 19., 20. un 21. jūlijā! 

Informāciju sagatavoja:
Inchcape BM Auto
Mārketinga projektu vadītāja
Diāna Gaidaša
Tālr.: 67828600
www.mini.lv