Mini logo

Novecojis timekla parluks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Rezervēt testa braucienu

30.07.2013

Oficiālais MINI pārstāvis Latvijā Inchcape BM Auto atbalsta Positivus festivālu jau 5. gadu pēc kārtas. Arī šogad, plānojot aktivitātes festivāla apmeklētājiem, tika sagatavota lieliska atrakcija ar saukli PACEL MINI, lai pulcētu tos festivāla viesus un skatītājus, kas vēlas piešķirt savai ikdienai jaunas emocijas ar MINI. Galvenajā lomā – jaunākais MINI ģimenes loceklis MINI Paceman. 

Festivāla trīs dienu laikā MINI tika pacelts vairāk kā 5000 reižu! Pozitīvajiem tas ir nieks! Pie PACEL MINI atrakcijas stenda katram interesentam bija iespēja ne tikai pārbaudīt savus spēkus, bet arī laimēt MINI aksesuārus. Loterijas izlozē 3 laimētāji - Žanete Megere, Sintija Januševiča un Matīss Bisnieks – var saņemt MINI balvas Inchcape BM Auto salonā (Loterijas atļaujas numurs 6490) 

Vairāk foto no MINI aktivitātēm 
Positivus festivāls ’13: 
https://www.facebook.com/MINI.Latvija 
www.youtube.com 


Informāciju sagatavoja:
Inchcape BM Auto
Mārketinga projektu vadītāja
Diāna Gaidaša
Tālr.: 67828600
www.mini.lv