Mini logo

Novecojis tīmekļa pārlūks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Rezervēt testa braucienu

20.07.2014

Ar pozitīvi uzlādējošu britu grupas The Kooks uzstāšanos 20.jūlija vakarā Salacgrīvā noslēdzās astotais Positivus festivāls. Tas pulcēja vairāk kā 25 000 viesu, tai skaitā ne tikai no mums tuvās Baltijas un Skandināvijas, bet arī Vācijas, Apvienotās Karalistes, Itālijas, Nīderlandes, un pat no citiem kontinentiem. Trīs dienu laikā uz astoņām Positivus skatuvēm uzstājās vairāk nekā 100 mākslinieku, tostarp tādi pasaulē atzīti mūziķi kā Kraftwerk, The Kooks, Elija Goldinga, King Charles, Elbow, Future Islands, Bastille, Temples, The 1975 un daudzi citi. 

Kaut gan festivāla oficiālā programma norisinājās trīs dienu garumā no piektdienas līdz svētdienai, vairāki tūkstoši apmeklētāji uz Salacgrīvu devās jau ceturtdien, lai ieņemtu labākās vietas telšu pilsētiņā, uzspēlētu futbolu Olybet sagatavotajā laukumā, kā arī izbaudītu pirmās ballītes Artūra Medņa virsvadībā. 

Piektdienas programmu uz galvenās skatuves ar ļoti enerģisku šovu sāka islandieši FM Belfast, pamatīgi iekustinot gana kuplo apmeklētāju pūli. Arī turpmāk tādi izpildītāji kā Cherub, You Me At Six, Phantogram, Future Islands un daudzi citi piedāvāja viens par otru enerģiskākus šovus. Vakara galvenais notikums viennozīmīgi bija britu rokgrupas Elbow sniegums, aizkustinot ikvienu atnākušo. 

Festivāla otrās dienas biļetes tika pilnībā izpārdotas, un tās programmas augstākais punkts izrādījās leģendāro elektroniskās mūzikas pionieru Kraftwerk šovs divu stundu garumā. Tāpat ļoti plašu publikas atzinību izpelnījās arī iepriekš spēlējušie Elija Goldinga un King Charles. Ļoti gaidīta bija arī ziemeļīru And So I Watch You From Afar atgriešanās festivālā pēc četru gadu pauzes. 

Positivus trešajā dienā viens pēc otra ar lieliskiem priekšnesumiem apmeklētājus priecēja AlunaGeorge, The 1975, Chet Faker, Bastille, Temples un, protams, The Kooks. Tieši ar The Kooks nemirstīgo hītu Naive arī izskanēja šī gada festivāla galvenā programma, noslēdzot trīs dienu muzikālo maratonu Salacgrīvā. 

Vēlreiz izdzīvot festivāla spilgtākos mirkļus vai arī pirmo reizi redzēt to, ko sanāca palaist garām, līdz pat 31. augustam varat Lattelecom televīzijas platformās (Interaktīvā TV, Virszemes TV un interneta TV), kurās būs pieejams Positivus TV kanāls, kas 24 stundas diennaktī būs pārraidīs interesantākos sižetus no Salacgrīvas. 

MINI Pikotava - sniegs uz galvas Festivāla Positivus ‘14 apmeklētājiem.
Šogad festivāla Positivus teritorijā tika ierīkota īpaša MINI pikotava, piedāvājot iespēju sapikot draugu vai kādu nepazīstamu un saulē pārkarsušu Positivus apmeklētāju.

MINI pikotavu veidoja 35 kvadrātmetru liels, noslēgts laukums, kad tika atdzesēts līdz atveldzinošai temperatūrai, uzturot pikotavu nemainīgi vēsu. Karstajās vasaras dienās pie pikotavas veidojās rinda, savukārt pikotavā bija iespēja vērot patiesu sajūsmu pikotāju sejās.

Festivāla apmeklētājiem bija iespēja aizpildīt anketu, saņemot iespēju laimēt MINI velosipēdu. Izloze notika 25. jūlijā MINI salonā un laimīgo anketu no apmēram 4000 anketu kaudzes izvilka MINI pārdevējs Guntis Belousovs. Laimētājs – Mareks Stumburs! Apsveicam!

Pozitīvs kontrasts ar ziemu vasarā, smieklu pilnas emocijas un citādāks skats uz dzīvi - tas ir MINI.