Mini logo

Novecojis timekla parluks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Rezervēt testa braucienu

12.04.2014

Aizmirstiet visu, ko, jūsuprāt, zināt par MINI. Pēdējos septiņos gados MINI ražotājs ir pārdomājis, pārstrādājis un modernizējis katru detaļu. Ātrāks drošāks un labāks – jaunais MINI nepārprotami atšķiras no jebkura cita automobiļa. Salīdzinājumā ar konkurentu piedāvājumu šajā segmentā jaunā modeļu paaudze ir pilnīgi jauns etalons tam, ko mēs saprotam ar patiesu braukšanas prieku, visaugstāko kvalitāti un individualitāti. 

Šī gada 12. aprīlī oficiālais MINI pārstāvis Latvijā Inchcape BM Auto aicināja MINI draugus uz jaunā MINI sagaidīšanas svētkiem t.c. MOLS 3.stāva auto stāvvietā, kur brīvā atmosfērā , ar iespēju doties kartinga braucienos un nobaudīt uzkodas, sagaidījām jauno, nu jau 4.paaudzes MINI. Par enerģijas pilnām balvām bija parūpējies Red Bull, savukārt notikumu vēl saldāku padarīja Laimas šokolāde un gaisīgais zefīrs. Abu šo uzņēmumu darbinieki ir novērtējuši MINI stila un braukšanas prieka priekšrocības. 

Pasākuma foto galerija 
https://www.facebook.com/MINI.Latvija?ref=hl#!/media/set/?set=a.812767735418745.1073741833.175785422450316&type=3