Mini logo

Novecojis timekla parluks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Rezervēt testa braucienu

28.04.2014

Turklāt, ar rekordlielu dalībnieku skaitu - vairāk kā 110 auto piedalīšanos, to starpā ar viesiem no Lietuvas, Polijas, Baltkrievijas, Krievijas un vietējām ekipāžām. 

Saulainās un tveicīgās sestdienas rītā festivāla dalībnieki pulcējās Liepājas promenādē un, turpat notiekošā Līvas Ciema Tirgus apmeklētājiem, bija prieks apskatīt spilgtās un krāsainās automašīnas. 

Katrs dalībnieks, saņemot reģistrācijas numuru, devās sarežģītā orientēšanās braucienā pa Liepāju, kas vietējiem un arī ārvalstniekiem deva iespēju paraudzīties uz Liepājas ieliņām un ēkām no skatu punkta, kuru redz tikai retais tūrists. Saviļņojums par pilsētu ar dvēseli bija liels. Mūsu lieliskie atbalstītāji LAIMA un Inchcape BM Auto kontrolpunktos bija sarūpējuši speciālus uzdevumus, kur dalībniekiem, degustējot, nācās atminēt šokolāžu nosaukumus, kā arī uz līmlapiņām rakstīt pašu iespaidus par MINI. 

Orientēšanās brauciena galamērķis bija "Rudes" kartodroms, kur par labu noskaņojumu rūpējās vietējais dīdžejs, bet festivāla dalībnieki baudīja Mini virtuves labumus. Citi vai nu piedalījās, vai noskatījās uz citu darbību dažādās atrakcijās - šautriņu mešana, Crocs šķēršļu josla, Guttas bumbiņu mešana u.c. Protams, lielākais vairums MINI braucēju koncentrējās ātrumsacīkstēm. Arī šogad tās tika klasificētas 5 kategorijās. Katram braucējam bija iespēja sevi pierādīt vairākos braucienos, kuros laiks tika fiksēts par nobrauktiem trim apļiem kopā. Galveno balvu, MINI superķiveri no oficiālā MINI pārstāvja Latvijā Inchcape BM Auto, šogad ieguva absolūtā labākā laika uzstādītājs, viesis no Baltkrievijas. 

Festivāla čempionu balle tika svinēta Liepājas pludmales kokteiļbārā Red Sun Buffet. Klātesošos, dziedot pasaules hitus, izklaidēja mūziķis Edijs Šnipke, viesus mānīja iluzionists Robijs Trankalis, bet pēc apbalvošanas par raitu deju soli rūpējās DJ Markus Riva. 

Piektā, jubilejas festivāla Baltic MINI Challenge saimnieki MINI cienītāju biedrība "minimania.lv" izsaka pateicību organizatoriem - "Liepājas Rallija Komanda", kā arī priecājas par sadarbību ar atbalstītājiem Inchcape BM Auto, Laima, Radio SWH, Crocs, Red Bull un Niknās Laivas.