Mini logo

Novecojis timekla parluks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Rezervēt testa braucienu

11.06.2014

No 11. - 13. jūlijam, Sporta Komplekss 333 pārtaps par lielu rotaļlaukumu, kur bērnības sapņus varēs piedzīvot aktīvās atpūtas, mūzikas un jaunrades festivālā Playground333. Trīs dienas un vairāk nekā 11 dažādas ekstrēmā sporta disciplīnas. Iepriekš neapvienoti sporta veidi sanāks kopā un iejutīsies dzīvnieku tēlos, ļaujot savam mežonīgajam garam vaļu, lai dalītos priekā un entuziasmā. Piedzīvosim kopā šīs vasaras spilgtāko un jestrāko ballīti.

Līdzīgi kā sportā, arī mūzikā un mākslā ir savi izaicinājumi. Rotaļlaukumā būs iespēja redzēt un dzirdēt daudz jaunus, kā arī, jau zināmus mūziķus un grupas. Festivālu caurstrāvos māksla - māksla radīt, dzīvot un iedvesmot! Festivāls ar iespējām, ne tikai iepazīt katru no šiem ekstrēmajiem sporta veidiem, bet arī pamēģināt un uzdrīkstēties. Playground333 - United Festival - rotaļlaukums, kas apvieno sevī četrus elementus - gaisu, zemi, ūdeni un uguni. Vienotība - sajūtās, sportā, laimē, smaidā, dejās un piedzīvojumos!

Rotaļlaukums nav iedomājams bez stilīgākā un pozitīvākā auto – MINI, kas būs sarūpējis īpašas atrakcijas: MINI bezceļu brauciena piedzīvojumu un MINI Lounge tiem, kas vēlas iepazīties ar citu MINI modeļu informāciju un piedalīties loterijā. 

Turklāt MINI auto jau kopš 1. jūnija sastopams Sporta Kompleksā 333 peldam…. ezerā. 

Biļetes pieejamas BIĻEŠU SERVISS kasēs.

Plašāka informācija pieejama - www.facebook.com/Playground333

Papildus informācija:

Sibilla Šlēgelmilha
333 Veikparks menedžere
Mob.t. +371 26613330 

Kristaps Pipariņš
Mob.t. +371 27020668

333Playground@gmail.com
info@333.lv