Mini logo

Novecojis timekla parluks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Rezervēt testa braucienu

10.07.2015

Šovasar, laikā no 10. līdz 12.jūlijam, Sporta kompleksā 333 festivāls „Playground“ apvienos 13 ekstrēmo sporta veidus un pārsteigs ar Latvijā vēl neredzētu augstumu, garumu un dabas elementu kombināciju rotaļlaukumu, atvērtu visiem aktīvās atpūtas baudītājiem. 


„Mūsu patiesā daba ir būt dabā. Tā mūs uzlādē ar radošo enerģiju un padara pa īstam dzīvus. Tā mūs iedvesmo lēkt tālāk, braukt ātrāk, dejot brīvāk un dziedāt skaļāk. Ļausim vaļu savai mežonīgajai dabai un jau otro gadu pēc kārtas dosimies Sila Priežu meža valstībā, lai kopā piedzīvotu trīs dienu aktīvās atpūtas, mūzikas un jaunrades festivālu “Playground”. Šogad īpaši esam padomājuši arī par to, lai festivālu varētu izbaudīt ne tikai aktīvās atpūtas cienītāji, bet arī ģimenes ar bērniem, ”stāsta Sibillla Šlēgelmilha, viena no festivāla „Playground” organizatoriem. 

Trīs dienu laikā ikvienam festivāla apmeklētājam būs iespēja piedalīties 13 dažādās ekstrēmo sportu disciplīnās, kā arī vērot pieredzējušu sportistu paraugdemonstrējumus veikbordā, skeitbordā, longbordā, inline, snowbordā, skimbordā, MTB un BMX, SUP, wakeskii, velo un kartingā. 

Jaunums šī gada festivālā būs aktīvās izklaides zona gan pieaugušajiem, gan bērniem.
Savukārt baudīt mierīgāku atpūtu un atgūt spēkus varēs saulainajā pludmalē un radošajās darbnīcas, lai jau vakarā ļautos muzikālajam piedzīvojumam, par ko parūpēsies starptautiski atzīti mūziķi, viesi no Igaunijas un Lietuvas, kā arī pašmāju DJ un grupas. 

Pirmo reizi festivāls „Playground” notika 2014. gada jūlija vidū, kad Sporta Kompleksa 333 teritorijā trīs dienās vairāk nekā 300 sportistu ļāva vaļu savam mežonīgajam garam un dalījās priekā un entuziasmā. Festivāls kopā pulcēja vairāk nekā 1500 apmeklētāju, un tā ietvaros norisinājās 2014. gada 333 veikparka kausa izcīņa un pirmais Eiropas kauss skimbordā “European Skimboarding Cup”. Savukārt klausītājus priecēja “Triānas Parks”, “Carnival Youth”, “The Coco'nuts” un citi mūziķi. 

Par festivāla jaunumiem iespējams sekot līdzi:
https://www.facebook.com/playground333?fref=ts 

Nu jau 2. gadu pēc kārtas MINI Latvija atbalsta Playground festivālu un aicina MINI īpašniekus pieteikties dalībai pasākumā. Domā laicīgi un piesakies – organizators piedāvā pirmajiem 30 MINI braucējiem iegādāties biļetes par 10 EUR / gab. (2 biļetes uz 1 pircēju.) Bērniem līdz 10 gadiem ieeja bez maksas. 
Parastā biļešu cena 20 EUR, cena biļešu iegādei uz vietas 25 EUR. 


Biļešu skaits par šo cenu ierobežots – pasteidzies! 

Uz tikšanos Playground festivālā! 

Tava MINI komanda.