Mini logo

Novecojis tīmekļa pārlūks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Rezervēt testa braucienu

Būdams lielākais modelis zīmola vēsturē, jaunais MINI Countryman piedāvā aizraujošu plašumu un braukšanas īpašības apvienojumā ar maksimālu fleksibilitāti. Ieguvis augstāko novērtējumu, tas tagad izceļas arī drošības jomā. Euro NCAP triecientestā kompaktais premium modelis saņēma augstāko atzīmi – piecas zvaigznes. Stingrajā testu procedūrā noskaidrojās, ka plašais MINI automobilis, kas radīts, lai brauktu arī ārpus asfaltētiem ceļiem, nodrošina izcilu aizsardzības līmeni visiem tā pasažieriem ikvienā situācijā.

Triecientesti, ko rīko neatkarīgā institūcija Euro NCAP (Jauno automobiļu novērtēšanas programma) ir etalons drošības jomā, ko atzīst visā Eiropā, un tajos izvirzītās prasības pret autobraucēju aizsardzību arvien tiek paaugstinātas. Testētāji analizē automobiļu uzvedību dažādos sadursmes scenārijos, lai novērtētu, cik stabila ir kabīne, cik efektīvas ir dažādas drošības sistēmas un kādi spēki iedarbojas uz braucējiem. Papildus rezultātiem triecientestos Euro NCAP ņem vērā arī aktīvās drošības tehnoloģijas un gājēju aizsardzību.

Jaunā MINI Countryman pasažieru nodalījums izrādījās droša telpa frontālajā un sānu triecientestā, kā arī sānu triecienā pret stabu. Testētāji noskaidroja, ka jaunajā MINI Countryman nemainīgi augsta aizsardzība pret ievainojumiem ir nodrošināta neatkarīgi no tā, kurā sēdeklī sēž braucēji, kā arī neatkarīgi no auguma, tādā veidā sniedzot augstākā līmeņa aizsardzību bērniem. Pozitīvi novērtējumu saņēma arī galvas balsti, kas pasažierus efektīvi pasargā no sprandas un mugurkaula traumām gadījumā, ja trieciens notiek no aizmugures. Jaunais MINI Countryman ir aprīkots arī ar triecienus absorbējošu elementu priekšgala augšējā daļā un aktīvo dzinēja pārsegu optimālai gājēju aizsardzībai. Gadījumā, ja automobilis saduras ar gājēju vai velosipēdistu, dzinēja pārsegs automātiski paceļas, tā būtiski samazinot ievainojumu risku, kas var rasties no kontakta ar cietām daļām kā dzinējs.

Priekšzīmīgā uzvedība trieciena gadījumā ir integrētas drošības koncepcijas rezultāts, ko izmanto katrā britu premium zīmola modelī. To veidojošie elementi ir radīti, lai palīdzētu novērst negadījumus, lai maksimāli aizsargātu pasažierus no sadursmes sekām, kā arī lai izsaukt palīdzību, cik ātri vien iespējams.

Elastīgi elementi un precīzi noteiktās deformācijas zonas nodrošina, ka spēki, kas iedarbojas sadursmes gadījumā, tiek selektīvi absorbēti un izolēti no ārkārtīgi stingrā pasažieru nodalījuma. Rūpīgi harmonizētās drošības sistēmas automobiļa interjerā nodrošina maksimālu aizsardzību visiem pasažieriem. Papildus jaunā MINI Countryman standarta aprīkojumam automobilī ir sadursmes brīdinājuma sistēma ar bremzēšanas funkciju pilsētas satiksmē. Riepu spiediena rādītāji katram individuālam ritenim, kā arī inteliģentais avārijas zvans ar automobiļa koordinātu automātisko noteikšanu ietilpst katra MINI Countryman bāzes aprīkojumā.

Augstākais drošības novērtējums MINI gadījumā ir tradīcija. Augstāko novērtējumu jeb 5 zvaigžņu atzīmi Euro NCAP triecientestā saņēma arī iepriekšējās paaudzes MINI Countryman. Kopš tā laika Euro NCAP testa procedūras ir paplašinātas, tajās iekļaujot daudzus jaunus kritērijus. Jaunā MINI Countryman piecu zvaigžņu vērtējums ilustrē, kā tehnoloģiju progress MINI raksturīgā stilā ietekmē ne vien braukšanas prieku, bet arī drošību.