Mini logo

Novecojis tīmekļa pārlūks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Rezervēt testa braucienu

2018.gada 14.augustā

6 stilīgi un noderīgi automašīnu aksesuāri

“Neatkārtojama automašīnas āriene, papildu komforts, lielāka drošība un jauda – to visu iespējams panākt ar aksesuāru palīdzību, bez kuriem mūsdienās vairs nespēj iztikt neviens autovadītājs. Svarīgi, lai aksesuāri būtu ne tikai oriģināli un iespaidīgi, bet arī funkcionāli un droši,” uzsver MINI zīmola vadītājs “Inchcape Motors Latvia” Jānis Cunskis. Zemāk – 6 interesanti piemēri.

Kafijas aparāts automašīnā  
Pārvietojamus kafijas aparātus noteikti izdomājušie tie, kuri nespēj iedomāties savu dzīvi bez tases karstas kafijas jebkurā vietā un laikā. Patiešām, nekas tā neīsina sastrēgumos pavadīto laiku, kā tase aromātiskas kafijas. Pārvietojamo kafijas aparātu piedāvājums ir iespaidīgs. Viens no populārākajiem modeļiem – Handpresso ražotais kafijas aparāts, kurā kafiju var uzvārīt gan izmantojot kafijas tabletes, gan maltu kafiju.

https://www.instagram.com/p/BPMyorDhnqT/?taken-by=handpressoAtver durvis un sarīko gaismu šovu
Stilīgs un mūsdienīgs auto stila elements – durvīs iestrādāti gaismas projektori. Šādu aksesuāru piedāvā arī britu MINI Cooper, pakalpojuma MINI Yours Customised ietvaros. “Tiklīdz tiek atvērtas automašīnas durvis, ieslēdzas projektori, un blakus automašīnai redzami grafiski attēli. Katru reizi iekāpjot automašīnā un izkāpjot no tās, jūs redzēsiet savu individuālā attēla projekciju,” paskaidro Cunskis. Aksesuāru komplektā ietilpst divi durvju projektori un divi attēli. Attēlus, krāsas, simbolus un rakstus varat izvēlēties paši. Īpaši populāri attēli ir Apvienotās Karalistes karogs un JCW Pro. 

Automašīnu zīmolu cimdi

Nav neviena iemesla kādēļ liegt sev iegādāties autovadītāja cimdus. Īpaši, ja vēlaties parādīt savu piederību autovadītāju pasaulei ar šā aksesuāra palīdzību. “Cimdi ir ļoti praktisks aksesuārs. Pirmkārt, tie novērš stūres slīdēšanu autovadītāja rokās, tātad, vadīt automašīnu ir drošāk. Otrkārt, cimdi pasargā rokas no aukstuma. Treškārt, šādi cimdi palīdz saglabāt mīkstu un maigu roku ādu, ja bieži tiek vadīta automašīna. To īpaši novērtē sievietes.

Daudzi pazīstami auto zīmoli piedāvā dažādus cimdu modeļus – īsos, standarta, ādas, auduma, zamša. Modes un minimālisma cienītājiem varam ieteikt Christian Lacroix īsos cimdus. Savukārt, Chanel piedāvā melnus, matētas ādas retro stila cimdus, kuri atgādina 80.gadu modes vēsmas. “Svarīgākais, lai autovadītāja cimdi ir pareizajā izmērā, citādi tie traucēs vadīt automašīnu, ierobežos kustības un var pat noberzt pirkstus,” skaidro eksperts.

https://www.instagram.com/p/BldnSj4lJrd/?taken-by=theoutliermanAtslēgu meklētājs ar lampiņu
Atrast pazaudētās automašīnas atslēgas var būt izaicinājums. Šo problēmu itin viegli var atrisināt, ja izmanto atslēgu piekariņu – meklētāju. Ir pieejami pavisam vienkārši modeļi, kuriem atliek tikai uzsvilpt, un tie atsaucas ar skaņas signālu. Sarežģītāki modeļi savienojami ar mobilo telefonu, kurā uzstādītā lietotne atgādinās paņemt līdzi atslēgas, tiklīdz attālināsieties no tām. Piemēram, populārais atslēgas piekariņš no Key Finder. 

Matu ieveidošana
Mēs dzīvojam laikmetā, kad iegūt jaunu frizūru kāro nevien modes dāmas, bet arī jaunkungi. Kam ir mati, ir vēlēšanās tos ieveidot. Ņemot vērā šo jauno tendenci, matu taisnotāji, lokšķēres un pat fēni, kas darbojas izmantojot piepīpētāja vai 12V kontaktligzdu, ir visnotaļ moderns aksesuārs.

Kā likums, šīs kompaktās ierīces ir pietiekami jaudīgas, lai atsvaidzinātu frizūru (piemēram, pēc darba un pirms randiņa), iztaisnotu atsevišķas matu šķipsnas, ieveidotu matu galus  un vērstu par labu mitrā gaisa sekas. “Izvēloties matu veidošanas ierīci, pievērsiet uzmanību pārklājuma materiālam. Vēlams, lai tas būtu keramikas vai teflona, nevis metāla, bet tā maksimālā uzkaršanas temperatūra 180-200 grādi,” brīdina MINI eksperts.

Spogulis ar Apvienotās Karalistes karogu
Izvēlies košu sānskata spoguļu rotājumu savam MINI Cooper, piemēram, modīgu Apvienotās Karalistes karoga vai John Cooper Works Pro tēmas rūtotu krāsojumu. Ar tādiem spoguļiem nepaliksiet neievēroti! Atpakaļ skata spoguļiem MINI piedāvā deviņus stila risinājumus, kas paredzēti trīsdurvju un piecdurvju automašīnas versijām.

“Visi dizaina MINI Cooper dizaina elementi pieejami dažādās variācijās – var izvēlēties dažādus rakstus, ikonas, krāsas un tekstus. Ar izvēlēto dizainu varat dalīties ar citiem lietotājiem un draugiem sociālajos tīklos,” piebilda eksperts.

Par Inchcape Motors Latvia

Oficiālais BMW un BMW Motorrad pārstāvis Latvijā jau vairāk nekā desmit gadus. 2016.gadā uzņēmums saņēma “Ilgtspējas indeksa” bronzas kategorijas atzinību, kļūstot par pirmo un līdz šim vienīgo uzņēmumu auto nozarē Latvijā, kurš saņēmis šo apbalvojumu. Pasaulē “Inchcape” ir viens no vadošajiem auto tirdzniecības uzņēmumiem, kas pārstāvēts 26 valstīs un nodarbina vairāk nekā 160000 darbinieku.

 

Papildu informācija:

Tija Ezeriņa, “Inchcape BMW” sabiedrisko attiecību konsultante
Mob.tālr.: 29719893,
e-pasts: tija.ezerina@publicid.lv