Mini logo

Novecojis tīmekļa pārlūks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Rezervēt testa braucienu

2018.gada 11.oktobrī

Vācijas prestižais auto žurnāls atzīst MINI par gada skaistāko auto

Jau kopš MINI pirmsākumiem vētrainajos sešdesmitajos gados zīmols simbolizē neatkarību un individualitāti. MINI fanu pulkam ir pievienojušies gan visstilīgākie modes pielūdzēji, gan piena pārdevēji, gan rokzvaigznes un karaliskās ģimenes, gan arī sacīkšu braucēji. Arī šodien MINI turpina savu uzvaras gājienu, saņemot vairākas zīmīgas auto industrijas godalgas.

Ietekmīgā Vācijas autoindustrijas žurnāla “auto, motor und sport” lasītāji piešķīra MINI automašīnām dizaina balvu “Autonis 2018”.

“MINI dizains pavisam noteikti izceļ to īpašnieku individualitāti. Neskatoties uz to, ka auto industrijā ir vairāki automašīnu veidu un modeļu, MINI pavisam noteikti izceļas uz citu fona. 2017. gadā MINI sasniedza rekordu, visā pasaulē tika pārdotas teju 380 000 automašīnas,” stāsta “Inchcape Motors Latvia” MINI zīmola vadītājs Imants Bitmets.

Žurnāla “auto, motor und sport” balva tiek pasniegta jau 18. gadu pēc kārtas. Lasītāji tika aicināti balsot, lai noteiktu “Skaistāko automašīnu 2018”. Šogad balsojumā kopā piedalījās 95 automašīnu modeļi, kuri bija iedalīti desmit kategorijās. MINI ar 30,3% balsu pārliecinoši uzvarēja starp pieciem konkurentiem kategorijā “mazā automašīna”.

Par godu jaunākai saņemtai godalgai “Inchcape Motors Latvia” ir apkopojis zīmīgākos MINI novērtējumus, kas saņemti laikā kopš zīmols nonācis BMW paspārnē.  

 

Lielisks gan autosportā, gan reklāmā

“MINI John Cooper Works” reklāmas kampaņas video “The Faith of a Few” 2018.gadā saņēma prestižā reklāmas festivāla “Kannu lauvas” zelta un sudraba godalgas “Film craft” kategorijā. Reklāmas video rekonstruē rallija sacīkšu garu sešdesmito gadu sākumā, kad MINI kļuva par trīskārtēju čempionu Montekarlo rallijā. Tieši pēc šīm uzvarām MINI kļuva arī par autosporta leģendu.

MINI John Cooper Works reklāmas kampaņas video šajā saitē: https://www.youtube.com/watch?v=IKw-73J_E1c

 

Drošība pirmajā vietā

Kļūdās tas, kurš domā, ka mazs auto nevar būt drošs uz ceļa. ASV Lielceļu drošības apdrošināšanas institūts (IIHS) 2017.gadā drošākā auto statusupiešķīra “MINI Countryman”, tas saņēma maksimālo piecu zvaigžņu vērtējumu. Šis MINI modelis ir aprīkots ar papildu drošības iekārtām, ieskaitot sadursmes brīdinājumu un ārkārtas bremzēšanas funkciju, kas ļauj samazināt ātrumu un bojājumu risku sadursmes gadījumā.

 

Šarmantais brits 

2016.gadā britu žurnāls “Auto Express” piešķīra “MINI Hatch” apbalvojumu - “Labākā premium klases automašīna” mazo spēkratu kategorijā. “MINI Hatch” atspoguļo gaumīgu dizainu, kvalitāti, neatkārtojamu braukšanas prieku, dinamiku un praktiskumu. 

 

Eleganti mazs, bet ietilpīgs

2012.gadā Anglijā 28 karsējmeitenes uzstādīja Ginesa rekordu: visas vienlaicīgi atradās kompaktajā MINI. Lai uzstādītu rekordu, karsējmeitenēm nācās piespiest sejas cieši pie logu stikliem, bet kājas un rokas karājās ārā no mašīnas logiem.

 

Jaudīgākais dzinējs

2012.gada konkursā “Starptautiskā dzinēju gada balva” 1,4 līdz 1,8 litru motora tilpuma klasē balva tika piešķirta dzinējam, kas darbojas zem “MINI Cooper S” pārsega, atkārtojot tā iepriekšējā gada panākumus. 1,6 litru četru cilindru dzinējs ar dalīto kanālu turbokompresoru, tiešo degvielas iesmidzināšanu un variējamu vārstu kontroli, kuras pamatā ir BMW patentētā VALVETRONIC tehnoloģija, nodrošina 135 kW/184 ZS maksimālo jaudu.

 

MINI galvenās lomas atveidotājs  

2008.gadā “MINI Cooper S” saņem balvu “Labākā automašīna kino” par galvenās lomas atveidojumu 1969.gadā uzņemtajā britu komēdijā “Itālijas variants”(“The Italian Job”). Par MINI kā labāko automašīnu kino aptaujā nobalsoja 2000 fanu.

 

Amerikāņu sapnis

2003.gadā “MINI Cooper / Cooper S” iegūst Ziemeļamerikas gada auto balvu. Žūrija un 49 žurnālisti no lielākajiem Ziemeļamerikas auto medijiem izvēlējās MINI par uzvarētāju starp 12 vieglajiem automobiļiem.

 

Otrais iekārotākais gadsimta auto

Vairāk nekā pieci miljoni klasisko MINI bija atraduši mājas visā pasaulē, kad 1999.gadā 130 starptautiska līmeņa autosporta žurnālisti nobalsoja par MINI kā gadsimta auto Eiropā. MINI ieguva godpilno 2. vietu, ierindojoties uzreiz aiz “Ford Model T”.

Ja arī tu vēlies izbaudīt braucienus maģiskā kompānijā ar MINI, ieskaties MINI.lv mājaslapā, jo  “Inchcape Motors Latvia” ir sagatavojis īpašu gada nogales piedāvājumu.

 

Par “Inchcape Motors Latvia “

Oficiālais BMW un BMW Motorrad pārstāvis Latvijā jau vairāk nekā desmit gadus. 2017.gadā uzņēmums saņēma “Ilgtspējas indeksa” sudraba kategorijas atzinību, kļūstot par pirmo un līdz šim vienīgo uzņēmumu auto nozarē Latvijā, kurš saņēmis šo apbalvojumu. Pasaulē “Inchcape” ir viens no vadošajiem auto tirdzniecības uzņēmumiem, kas pārstāvēts 32 valstīs un nodarbina vairāk nekā 18,000 darbinieku.  

  

Papildu informācija medijiem:  
Elīna Šakirova, “Inchcape BMW” sabiedrisko attiecību konsultante  
Mob.tālr.: 28876394, e-pasts: elina.sakirova@publicid.lv