Mini logo

Novecojis tīmekļa pārlūks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Rezervēt testa braucienu

2023

2023. gada 12. aprīlis

Nākamās paaudzes MINI Countryman jau šogad piedzīvos savu debiju

Turpinot MINI modeļa veiksmes stāstu, jaunais un daudzpusīgais MINI Countryman apvienos elektrificēta kartinga sajūtu ar samazinātu ekoloģisko ietekmi uz vidi. Šī gada novembrī ražošanas uzsākšana BMW Group rūpnīcā Leipcigā būs pirmā reize, kad MINI modelis tiks ražots Vācijā.

2022

2022. gada 8. decembris

MINI Countryman pārsteidz ar aizraujošiem stāstiem

MINI Countryman desmit gadu laikā ir kļuvis par ikonisku britu ražotāja modeli un neatņemamu sastāvdaļu pilsētu un provinču ainavās visā pasaulē. Šo gadu laikā MINI zīmola ietilpīgākais auto bijis autors daudziem aizraujošiem stāstiem, tādēļ šodien iepazīstināsim jūs ar pieciem interesantiem faktiem, ļaujot ieraudzīt MINI Countryman no pavisam cita skatupunkta.

2022. gada 5. septembris

MINI Cooper atsauksmes un sterotipi – APGĀZTI!

MINI Cooper atsauksmes digitālajā vidē un sabiedrībā nereti pārsteidz ar visai interesantiem apgalvojumiem par MINI automašīnām. Viens no populārākajiem uzskatiem – MINI automobiļu īpašnieki visbiežāk ir frizieri, mākslinieki, fotogrāfi, modeļi un citu profesiju pārstāvji, kas visbiežāk darbojas radošajās sfērās. Lai gan daļā gadījumu šī varētu būt patiesība, kā liecina tirgus izpētes dati, šis ir viens no izplatītākajiem mītiem un stereotipiem.

2022. GADA 27.JŪLIJS

MINI Concept Aceman

Iepazīstieties ar MINI Concept Aceman, kas sniedz ieskatu nākotnē – tajā, kas noteiks nākamās MINI paaudzes dizaina valodu. Konceptauto, kurā galvenais ir dizains un tehniskās inovācijas.

2022. gada 26.jūlijs

Kad pagātne satiekas ar nākotni – klasiskais MINI ar elektrisko piedziņu.

Ilgtspējīgas braukšanas prieks klasiskā automobilī – tieši to ir radījusi apņēmīga komanda MINI Oksfordas rūpnīcā, klasisko MINI modeli aprīkojot ar mūsdienīgu elektrisko piedziņu. Īpašais MINI Recharged projekts ļauj klientiem pārbūvēt savus klasiskos MINI par elektroauto un izbaudīt videi draudzīgās piedziņas priekšrocības.

2022. gada 3.jūnijs

Inchcape BMW un MINI gatavi valsts atbalstam elektroauto un PHEV hibrīdauto iegādē

Kā vadošais Premium automobiļu segmenta tirgotājs Latvijā Inchcape BMW ir gatavs jaunajam valsts atbalstam elektroauto un ārēji lādējamo (PHEV) hibrīdauto iegādei, klientu izvēlei piedāvājot 4 dažādus BMW un MINI elektroauto un 5 dažādus PHEV hibrīdauto modeļus, kā arī pieejamus mazlietotus elektroauto.

2022. gada 30.marts

3 maršruti aizraujošiem piedzīvojumiem ar MINI Electric

2019

2019.gada 23.septembrī

Jaunais elektroauto “MINI Cooper SE” drīzumā Latvijā

Jau novembrī MINI rūpnīca Oksfordā, Lielbritānijā sāks ražot elektroauto “MINI Cooper SE” – tas ir viens no modeļiem BMW grupas  plānotajā hibrīdu un elektromobiļu klāstā, kuru ražošanu paredzēts uzsākt tuvākajā laikā, papildinot pašreizējo elektro un hibrīdauto piedāvājumu, informē MINI zīmola vadītājs, “Inchcape Motors Latvia” pārstāvis Imants Bitmets.

Salona darba laiks svētkos:

22.06.2019. 9:00-17:00
23.06.2019. SLĒGTS
24.06.2019. SLĒGTS

2019.gada 22.martā

Ikoniskajam MINI – 60. Britu dizains, humorīgais misters Bīns un entuziastu klubi visā pasaulē

2019.gads MINI pasaulē ir īpašs, jo šogad aprit 60 gadi, kopš dienasgaismu ieraudzīja pirmais mazā auto modelis. MINI virsbūve, krāsas un dizains dažiem var šķist pārāk izaicinošs un nepiemērots ikdienas gaitām, taču citiem tas ir dzīves stils, stāsta “Inchcape Motors Latvia” MINI zīmola vadītājs Imants Bitmets.

2019. gada 1. martā

LEĢENDĀRAJAM MINI 60 – SPILGTĀKIE MODEĻI

Kopš dzimšanas brīža 1959. gadā MINI ir pieredzējis vairākus tehniskus uzlabojumus un dizaina pārvērtības. Līdz pat mūsdienām MINI rotaļīgais dizains nereti simbolizē fantāzijas lidojumu. Zīmola paspārnē radīti vairāki limitētu kolekciju meistardarbi, sākot no militārām vajadzībām domātiem auto līdz pat spožām mārketinga idejām uz četriem riteņiem.

2018

2018.gada 23.oktobrī

Ieteikumi, kā sagatavot savu automašīnu gadalaiku maiņai un justies droši uz ceļa

Rudens lapas aizvien vairāk rotā ielas nevis kokus, tā liecinot par drīzu ziemas atnākšanu. Temperatūrai pazeminoties zem nulles, ir jāparūpējas ne tikai par siltu garderobi, bet arī par savu spēkratu un vadīšanas prasmē, jo rudens un ziemas sezona ir visizaicinošākais gadalaiks pat pieredzējušiem autovadītājiem.

2018.gada 11.oktobrī

Vācijas prestižais auto žurnāls atzīst MINI par gada skaistāko auto

Jau kopš MINI pirmsākumiem vētrainajos sešdesmitajos gados zīmols simbolizē neatkarību un individualitāti. MINI fanu pulkam ir pievienojušies gan visstilīgākie modes pielūdzēji, gan piena pārdevēji, gan rokzvaigznes un karaliskās ģimenes, gan arī sacīkšu braucēji. Arī šodien MINI turpina savu uzvaras gājienu, saņemot vairākas zīmīgas auto industrijas godalgas.

2018.gada 28.septembrī

Kurp aizbraukt rudenī, lai baudītu Latviju? Iesaka spilgti Latvijas uzņēmēji

Latvijā neviens galamērķis nav pārāk tālu, tādēļ rudens brīvdienās var paspēt aplūkot gan sabangotu jūru, gan kādu gleznainu Kurzemes vai Vidzemes mazpilsētu, gan ieturēt maltīti skaisti atjaunotā muižā. Atliek vien iesēsties mašīnā un ripot uz priekšu!

2018.gada 14.augustā

6 stilīgi un noderīgi automašīnu aksesuāri

“Neatkārtojama automašīnas āriene, papildu komforts, lielāka drošība un jauda – to visu iespējams panākt ar aksesuāru palīdzību, bez kuriem mūsdienās vairs nespēj iztikt neviens autovadītājs. Svarīgi, lai aksesuāri būtu ne tikai oriģināli un iespaidīgi, bet arī funkcionāli un droši,” uzsver MINI zīmola vadītājs “Inchcape Motors Latvia” Jānis Cunskis. Zemāk – 6 interesanti piemēri.

2018.gada 7.jūnijā

TOP 5 gadījumi, kad mazāks ir labāks nekā liels

Ne vienmēr „liels” nozīmē „labāks”. Reizēm miniatūrisms un kompaktums uzskatāms par pārākumu vai iezīmi, kas piešķir unikalitāti. Uzzini par gadījumiem, kā nelieli izmēri kļūst par pozitīvu iezīmi, bet unikāli „sīkuči” iegūst lielāku popularitāti nekā standarta un lielizmēra.

2018.gada 31.maijā

Ģimenes atpūta Igaunijas dienvidrietumos: ko darīt, lai visi būtu apmierināti

Igaunija ir brīnišķīgs virziens ģimenes ceļojumam. Tur ir vienkārši nokļūt, taču ir neskaitāmas iespējas aizraujošai atpūtai kopā ar bērniem. Par ceļojumu kopā ar mazo stāsta blogeri un sociālo tīklu entuziasti Viesturs Kančs un Agija Kola – Kanča.

2017

10.10.2017

SLAVENĪBAS UN MINI - IEDVESMAS AVOTS VAI AKSESUĀRS?

Pols Makartnijs, Rovans Atkinsons un Madonna - šos cilvēkus vieno ne tikai izcili panākumi visā pasaulē, bet arī leģendārā stila ikona - MINI.  Jau kopš šīs automašīnas radīšanas 60.gados tā daudzām slavenībām ir bijusi gan kā sabiedrotais, kas paspilgtina personību, gan iedvesmo!

28.06.2017

JAUNAS MINI COUNTRYMAN IEGŪST 5 ZVAIGŽŅU VĒRTĒJUMU EURO NCAP TRIECIENTESTĀ

2016

01.11.2016

Braukšanas prieks jebkuros apstākļos: Jaunais MINI Countryman.

2015

10.07.2015

AKTĪVĀS ATPŪTAS, MŪZIKAS UN JAUNRADES FESTIVĀLS “PLAYGROUND” PULCĒS 13 EKSTRĒMOS SPORTA VEIDUS.

2014

2013

2012

2011

2010