Mini logo

Novecojis tīmekļa pārlūks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Rezervēt testa braucienu

MINI Concept Aceman šobrīd nav pieejams pasūtīšanai. Lūdzu sazinieties ar vienīgo oficiālo MINI pārstāvi Latvijā, Inchcape Motors Latvia, pa tālr.  67828600 vai rakstot e-pastu: office@inchcape.lv vai apmeklējiet MINI Online Store, lai apskatītu citus pieejamos MINI modeļus.

MŪSU PIRMAIS PILNĪBĀ ELEKTRISKAIS KROSOVERS.

MINI CONCEPT ACEMAN.

Iepazīstieties ar MINI Concept Aceman, kas sniedz ieskatu nākotnē – tajā, kas noteiks nākamās MINI paaudzes dizaina valodu. Konceptauto, kurā galvenais ir dizains un tehniskās inovācijas.

Pilnībā elektriska piedziņa, lakoniska dizaina valoda, unikāla salona pieredze un atbildīgs materiālu dizains – tās ir dažas no īpašībām, kuras MINI ietvēris pašā pirmajā premium klases krosovera modelī mazo automašīnu segmentā. Konceptauto atspoguļo to, kā MINI atklāj sevi no jauna, gatavojoties pilnībā elektriskai nākotnei un no jauna pārrada zīmola nozīmi: sajūta kā braucot elektrokartingā, visaptveroša, tomēr vienkārša digitālā pieredze un liela uzmanība pievērsta minimālai ietekmei uz vidi.

MINI Concept Aceman ir konceptauto, kas nozīmē, ka tas nav pieejams ražošanai vai pārdošanai. Tas ir izstrādāts, lai sniegtu ieskatu tajā, kā varētu izskatīties nākamās MINI paaudzes dizaina valoda. Ar šo automobili nevar braukt pa koplietošanas ceļiem. 

BŪTISKĀKIE FAKTI

RADOŠA TELPAS IZMANTOŠANA.

MINI Concept Aceman ir četras durvis un lielas bagāžnieks; automobilī ir vieta piecām personām. Automobiļa uzbūves pamatā ir funkcionāls dizains ar īsām pārkarēm, kas, izmantojot minimālu virsmu, sniedz maksimālu vietu pasažieriem un bagāžai.

EKSTERJERA INTERAKTĪVAIS DIZAINS.

Eksterjera dizains veidots pilnīgi jaunā, interaktīvā veidā ar funkcijām, kas iedegas, mirgo un sagaida jūs ar aicinošu skaņu, radot pilnīgi unikālu iespaidu.

PILNĪGA JAUNA GAISMU PIEREDZE.

Kontūras apgaismojums gaiši zaļā nokrāsā un digitālais Matrix LED apgaismojums gan priekšā, gan aizmugurē veido pilnīgi jaunus gaismas efektus un pilnīgi jaunu gaismas pieredzi.

KOŠA SAGAIDĪŠANA.

Jau pirms brauciena jūs pārsteidz visaptveroša gaismu un skaņas pieredze. Tuvojoties automobilim, tiek aktivizēta gaismas animācija, mirgo priekšējie lukturi un jūs sagaida interaktīva skaņa.

Atverot vadītāja durvis, uz zemes tiek projicēta gaismas grafika, un salona centrālajā apaļajā OLED ekrānā parādās krāsu virpulis un sveiciens “Hey friend”. 

UNIKĀLA SALONA PIEREDZE.

Atverot vadītāja durvis, ar novatoriskas interaktīvās tehnoloģijas palīdzību tiek aktivizēts krāsu un skaņu visums, lai sniegtu jums vēl nebijušu lietotāja pieredzi automobiļa salonā.

Ar kustīgu projekciju palīdzību apaļā OLED ekrāna saturu var izkliedēt pa visu informācijas paneli.

ILGTSPĒJĪGAI NĀKOTNEI.

Lielu uzmanību pievēršot atbildīgam materiālu dizainam, ilgtspējīgi apdares materiāli izgatavoti no otrreizēji pārstrādātas plastmasas vai tekstila. Nav hromētu detaļu – ne ārpusē, ne iekšpusē. Stūres, kā arī sēdekļu, durvju paneļu un visu pārējo salona virsmu apdarē nav izmantota āda.

INOVATĪVS DIZAINS

MINI Concept Aceman ir moderna SAV (Sport Activity Vehicle) interpretācija, taču elastīgā MINI formātā. Skaidras, rūpīgi modelētas virsmas, kas mijas ar skaidri noteiktām kontūrām un tīrām šķautnēm, rada pārliecinošu iespaidu. Izskatu papildina durvju atvērēji un stikla virsmas.

Automašīnas salonā digitalizācija ir ļāvusi izveidot minimālistisku dizainu, kas vienlaikus sniedz maksimālu pieredzi ierastā MINI veidā.

  • BŪTISKĀKAIS EKSTERJERĀ
  • BŪTISKĀKAIS INTERJERĀ

Trīsdimensiju iespaids.

Krāsa ir gaiši tirkīza un atkarībā no tā, kā uz to krīt gaisma, tā kļūst gaišāka vai tumšāka, radot trīsdimensiju iespaidu. Jumta bagāžnieks ir British Racing Green toņa zaļā krāsā, un, pateicoties hameleona efektam, tas mirdz dažādās zilā, purpursarkanā, zaļā, tirkīza un rozā nokrāsās.

Priekšpuse ar unikāliem efektiem.

Priekšpuse ar kontūru apgaismojumu gaiši zaļā nokrāsā sniedz unikālu gaismas pieredzi gan dienasgaismā, gan tumsā. Centrālais restes elements ir pilnībā slēgts, bet ar integrētā Matrix LED apgaismojuma palīdzību tiek radīti aizraujoši gaismas efekti.

Digitāli aizmugurējie lukturi.

Automobiļa aizmugures dizainā bagātīgi izmantotas horizontālas līnijas, kas piešķir tai modernu izskatu un skaidri uzsver tās platumu. Digitālie Matrix LED aizmugurējie lukturi ļauj izvēlēties starp dažādiem signāliem un parāda automašīnas piedzīvojumu kāro raksturu.

Riteņi un diski.

No pirmā acu uzmetiena riteņi šķiet pazīstami. Paskatieties vēlreiz, un jūs pamanīsiet “reljefu” trīsstūri centrā, kas rada pilnīgi jaunu dziļumu un dinamiku.

MINIMĀLISMA DIZAINS.

Vadītāja zona ir aprīkota ar visu nepieciešamo. Tā kā klasiskais MINI tika izstrādāts tālajā 1959. gadā, kad tika uzskatīts, ka papildus sēdekļiem, stūrei un pārnesumu svirai vairāk nekas nav vajadzīgs kā klasiskais centrālais apaļais informācijas panelis un manuālie svirslēdži, lai radītu nepārspējamu braukšanas prieku.

APAĻŠ OLED EKRĀNS.

MINI ir pasaulē pirmais automobiļu ražotājs, kas piedāvā apaļu OLED ekrānu kā centrālo instrumentu un saskarni. Tā ir iepriekšējos MINI modeļos pazīstamā centrālā instrumenta atkārtota interpretācija. 

IKONISKS INFORMĀCIJAS PANELIS.

Informācijas panelis izveidots horizontāls, skaisti izliekts. Ar kustīgu projekciju palīdzību OLED ekrāna saturu var izkliedēt pa visu informācijas paneli. Apvienojumā ar skaņu tas sniedz jums unikālu interjera pieredzi, kas sniedzas līdz pat durvju paneļiem.

Atvērta un gaisīga sajūta.

Centrālā konsole ir caurspīdīga un peldoša, tajā ir bezvadu uzlādes vieta un glāžu turētāji. Plašās virsmas ap durvīm un panorāmas jumts, kas ielaiž daudz gaismas, nodrošina automobilī atvērtības un plašuma sajūtu.

Analogie svirslēdži.

Zem informācijas paneļa atrodas ikoniskās joslas interpretācija ar analogajiem svirslēdžiem, kur vadītājs var iedarbināt stāvbremzi, pārslēgt pārnesumus, uzsākšanas un apstāšanās funkciju, pārslēgt Experience režīmus un regulēt skaļumu.

Klasisks interjers.

Nav hromētu detaļu – ne ārpusē, ne iekšpusē. Stūres, kā arī sēdekļu, durvju paneļu un visu pārējo salona virsmu apdarē nav izmantota āda. Tās vietā virsmas pārklātas ar mīkstu, pārstrādātu materiālu ar patīkamu tekstūru. Jūs sagaida trikotāžas, samta velūra un vafeļu auduma apdare svaigās krāsās. Apvienojumā ar nevainojamām digitālajām vadības ierīcēm tās nodrošina aizraujošu kontrastu.

IZBAUDI MINI CONCEPT ACEMAN

INSIDE AND OUT.

INSIDE AND OUT.

HEY FRIEND.

MEET THE EXPERIENCE MODES.

POP UP MODE.

ALL ELECTRIC HEART.

COOL ON TOP.

KNIT IS THE FUTURE.

Pieejamie MINI pieredzes režīmi

Digitālās virsmas MINI Concept Aceman salonā piedāvā trīs dažādus pieredzes režīmus.

Personalizēts režīms.

Tiek piedāvāts jauns personalizācijas veids, kur OLED ekrāna fonā var izvēlēties attēlot savus attēla motīvus, kurus ar kustīgu projekciju palīdzību var izplatīt pa visu paneli. To visu pavada piemērota fona skaņa.

Adaptīvais režīms.

Pirmā uz pieredzi orientētā navigācija, kas tiek piedāvāta MINI – ietverot pārsteiguma elementus. Atlasot dažādas kategorijas, piemēram, restorānu, piedzīvojumu vai notikumu, jūsu maršruts tiek parādīts OLED ekrānā, kā arī tas tiek projicēts uz informācijas paneļa. Vai arī pagrieziet animētu laimes ratu, un MINI Concept Aceman parādīs ceļu uz nākamo piemēroto galamērķi.

Spilgtais režīms.

Uzmundrinoša izklaides funkcija, kurā varat izveidot pilnīgi jaunu interaktīvu dizainu uz visām digitālajām salona virsmām, kamēr automašīna stāv. Piemēram, īsos pārtraukumos pie luksoforiem vai, lādējot akumulatoru.

KONCEPTAUTO

MINI Concept Aceman ir konceptauto, kas nozīmē, ka tas nav pieejams ražošanai vai pārdošanai. Tas ir izstrādāts, lai sniegtu ieskatu tajā, kā varētu izskatīties nākamās MINI paaudzes dizaina valoda. Ar šo automobili nevar braukt pa koplietošanas ceļiem.

Plašāka publika MINI Concept Aceman pirmo reizi varēja apskatīt datorspēļu izstādē “gamescom 2022” Ķelnē 2022. gada 24.–28. augustā.

Vairāk par MINI Concept Aceman lasiet vietnē mini.com.

#MINI​ #BigLove​ #MINIConceptAceman​ #MINIConceptCar