IZMĒRI.

Piecdurvju Mini Hatch.

Jūsu ideālais MINI ir tikai dažu klikšķu attālumā, taču vēlamies palīdzēt atlasīt to modeli, kas vislabāk atbilst Jūsu vajadzībām. Galvenais faktors, kuru bieži neievēro, izlemjot par automobili, ir tā izmēri.
Zināt precīzus izmērus ir būtiski. Un tas ir arī interesanti. Šis ceļvedis izstrādāts tā, lai ļautu Jums uzzināt vairāk par piecdurvju MINI Hatch un minētu dažus iemeslus, kāpēc to zināt ir labi.

Piecdurvju MINI Hatch – izmēri – platforma Piecdurvju MINI Hatch – izmēri – platforma
Piecdurvju MINI Hatch – izmēri – stāvvietas un garāžas Piecdurvju MINI Hatch – izmēri – stāvvietas un garāžas

STĀVVIETAS UN GARĀŽAS.

Ja Jums pieder garāža, vēlaties būt droši, ka Jūsu MINI ietilps pieejamajā vietā. Un ne visas garāžas ir vienādas. Piecdurvju MINI Hatch ir 4 023 mm garš (Cooper S, 4 036 mm), 1 928 mm plats (pie sānu spoguļiem) un 1 425 mm augsts. Ar vairāk durvīm, vietas galvai un kājām nekā tā trīsdurvju radiniekam, tas joprojām ietilps lielākajā daļā stāvvietu, nodrošinot gandrīz tādu pašu veiklību un vadāmību.

Apgriešanās rādiuss.

Automobiļa apgriešanās rādiuss ir minimālais laukums, kāds nepieciešams, lai veiktu apļveida apgriešanos (proti, apgriešanos braukšanai pretējā virzienā). Piecdurvju MINI Hatch apgriešanās rādiuss ir 11,1 m, tāpēc, kaut arī tajā ir papildu vieta, tas joprojām piedāvā izveicīgu manevrēšanu pa pilsētas ielām un intensīvā satiksmē, un tā izcilā redzamība ļauj zināt, kur tieši atrodas tā galējie punkti. Tāpēc varat, riepām kaucot, veikt apgriešanos braukšanai pretējā virzienā pāri starpjoslai Kimas Veksleres stilā.

Piecdurvju MINI Hatch – izmēri – apgriešanās rādiuss
Piecdurvju MINI Hatch – izmēri – riteņa izmērs Piecdurvju MINI Hatch – izmēri – riteņa izmērs

DISKU/RITEŅU IZMĒRI.

Mūsu no 15 līdz 17 collu eleganto vai sportisko vieglmetāla disku klāsts ļoti uzlabos Jūsu braucienu un piešķirs Jūsu piecdurvju MINI Hatch ļoti individuālu izskatu. Jums tikai jāatlasa dzinēja jauda, un mēs piedāvāsim piemērotu ziemas un vasaras riteņu izvēli.
Riteņa izmērs ir subjektīvs, jo tas patiešām ir atkarīgs no Jūsu prioritātēm un gaumes. Taču, ja vēlaties braukt pa nelīdzenu ceļu, gan 15, gan 16 collu diski nodrošinās līganu gaitu. 17 collu diski izskatās fantastiski, taču tie sver mazliet vairāk, kas varētu ietekmēt degvielas patēriņu. Kādēļ gan nepalūgt savam vēlamajam MINI pārstāvim vairāk informācijas – un varbūt veikt vienu vai vairākus izmēģinājuma braucienus, lai redzētu un justu atšķirību.

Radoši izmantota telpa.

BUJ

MINI iekšpusē ir pārsteidzoši plaši ar vairāk vietas galvai un salonā nekā tas varētu šķist pirmajā acu uzmetienā. Kopumā MINI var patiešām ērti atrasties cilvēki, kuru augums ir 2 metri.

Automobiļa klīrenss jeb braukšanas augstums ir mazākais attālums starp automobiļa korpusa (šasijas) zemāko daļu un ceļu. Tā tas nosaka Jūsu MINI viszemāko daļu attiecībā pret ceļu. Trīsdurvju MINI Hatch klīrenss bez kravas ir 143 mm, kas ir pielīdzināms lielākajai daļai automobiļu. Kad tajā ir pasažieri un iekrauta krava, klīrenss, protams, būs zemāks. Ja gatavojaties daudz braukt pa nelīdzeniem un bedrainiem ceļiem, iespējams, vēlams augstāks, piemēram, 170 mm klīrenss.

Jā, varat. Varat pat konfigurēt MINI ar slēpju turētāju, velosipēdu turētāju, bagāžas turētāju, jumta kasti un vēl daudz ko citu MINI. Sazinieties ar MINI pārstāvi, lai uzzinātu vairāk par turētāja pasūtīšanu, lai aprīkotu savu automobili.

Kartinga vadība, ikonisks dizains, ārkārtīgi individuāla personalizēšana un radošs telpas izmantojums: šīs īpašības, kas MINI padara lielisku, nav mainījušās, kopš 1959. gadā tika laists klajā klasiskais dizains. Jaunā paaudze papildina klāstu ar modernāko tehnoloģiju, mūsdienīgu drošības pakāpi, kvalitāti un paļāvību uz tradicionālajām MINI vērtībām, piemēram, optimālu salona ietilpību ar kompaktiem ārējiem izmēriem. Neatkarīgi no MINI veidola saglabājas galvenie braukšanas prieka aspekti: gara garenbāze, īsa pārkare un zems smaguma centrs – tas viss, lai maksimāli saglabātu kartinga sajūtu.

Katrs mūsu MINI oriģinālo disku komplekts ir aprīkots ar īpaši izstrādātām riepām, kas nodrošina vislabāko sniegumu. Tās izstrādātas sadarbībā ar tādiem vadošajiem ražotājiem kā Michelin un Pirelli, un nodrošina labāko saķeri, kā arī lielāko drošību un degvielas ekonomiju.

Riepu nodilumu var ietekmēt vairāki faktori. Lai maksimāli paildzinātu riepu kalpošanas laiku, vienmēr ievērojiet turpmāko.

  • Raugiet, lai riepās būtu pareizais spiediens. 
  • Izvairieties no straujas bremzēšanas, ja tas iespējams, jo tas var pastiprināt darbojošos spēkus un tādējādi radīt riepu virsmas nodilumu.
  • Izvairieties no asas līkumu izbraukšanas, jo tas riepu ārējās malās rada pastiprināta nodiluma zonas.
  • Izvairieties no agresīva paātrinājuma, jo tas var izmainīt riepu protektoru.
  • Izvairieties no braukšanas ar pārmērīgu ātrumu, jo riepas uzkarsīs straujāk un ātrāk zaudēs savas darbspējas nekā tad, ja brauksiet ar mazāku ātrumu.

Iesakām nomainīt riepas, kad protektora dziļums sasniedz 3 mm. Taču riepu protektora dziļums nav vienīgais aspekts, kas padara riepas (ne)derīgas braukšanai pa ceļiem, tāpēc ir svarīgi pārbaudīt to vispārējo stāvokli. Vienmēr pārbaudiet plaisas vai švīkas gumijā, kas lielākas par 25 mm vai 10% no riepas daļas platuma.

MINI izstrādātāju mērķis ir nodrošināt, ka MINI izraisītā ietekme uz vidi ir maksimāli zema visā tā kalpošanas laikā. Efektīva, videi draudzīga pārstrāde sākas katra MINI izstrādes un ražošanas posmā. Izstrādes fāzē konstruktori novērtē visus komponentus no to pārstrādes potenciāla aspekta un ņem vērā izdarītos secinājumus, izstrādājot komponentu skices. Lielo komponentu (piemēram, bufera apdares vai kokpita) pārstrādes koncepcijas tiek pārskatītas. Rūpīgi izraudzīti materiāli samazina izstrādājuma sajaukumu, tādējādi izvairoties no nepārstrādājamu vielu izmantošanas. Piemērotas savienojumu tehnoloģijas garantē pilnīgu komponentu atdalīšanu demontāžas laikā.

Pieejami vairāki MINI Financial Services varianti, lai palīdzētu vadīt MINI neatkarīgi no tā, vai līguma termiņa beigās plānojat automobili nomāt vai iegādāties. Lai atrastu visus mūsu jaunākos konkurētspējīgos piedāvājumu attiecībā uz MINI klāstu jūsu reģionā, klikšķiniet šeit.