Mini logo

Novecojis tīmekļa pārlūks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Rezervēt testa braucienu

MINI MOBILE CARE.

MINI MOBILĀ GARANTIJA VISĀ EIROPĀ.

Atbalsts ārkārtas situācijās 24h diennaktī. Tuvumā pat tad, kad esat tālu prom: MINI Mobile Care palīdz Jums visā Eiropā.

MINI nosaka standartus – gan servisam, gan automašīnām. MINI Mobile Care programma izveidota īpaši Jums un Jūsu MINI, lai nodrošinātu augsta standarta pakalpojumus tādā maz ticamā gadījumā, kā salūšana – plašs mobilitātes pakalpojumu klāsts, kas pieejams visā Eiropā.

Zvaniet pa tālruni: 67828625*, lai sasniegtu MINI Mobile Care Autopalīdzības dienestu 24 stundas diennaktī, 365 dienas gadā. MINI Mobile Care ir Jūsu pirmais glābiņš salūšanas gadījumā.

Visiem jauno MINI īpašniekiem ir tiesības uz MINI Mobile Care plašo servisa pakalpojuma klāstu 3 gadus kopš sākotnējā reģistrācijas datuma, ja auto transportlīdzeklis iegādāts pie kāda no MINI oficiālajiem pārstāvjiem.

Visiem jauno MINI īpašniekiem pēc 3 gadu sasniegšanas ir tiesības pagarināt MINI Mobile Care par 12 mēnešiem, ja viņi veikuši apkopes pie oficiāla dīlera. MINI Mobile Care pieejams līdz 10 gadu termiņam un bez nobraukuma ierobežojuma.

*Zvaniem ārpus Latvijas: +371 67819729

RĪCĪBA SALŪŠANAS GADĪJUMĀ.

 • Ja transportlīdzeklis salūzis, vispirms vienmēr sazinieties ar MINI Mobile Care palīdzības dienestu:

Latvijā: 67828625
Ārpus Latvijas: +371 67819729

 • Pirms zvanāt, sagatavojiet auto dokumentus.
 • Norādiet precīzu savu atrašanās vietu un, ja zināms, salūšanas iemeslus vai pazīmes, kā arī tālruņa numuru, pa kuru Jūs var sazvanīt.
 • Par visu turpmāko parūpēsies MINI Mobile Care palīdzības dienests.

MINI MOBILE CARE PAKALPOJUMI.

Salūšanas gadījumā Jūsu rīcībā ir pilns MINI Mobile Care pakalpojumu klāsts.
Lai Jūsu MINI varētu droši turpināt ceļu, MINI Mobile Care sadarbojas tikai ar profesionāliem partneriem.

 

• Esam jūsu rīcībā: Palīdzība uz ceļa.

Vairumā gadījumu mūsu speciālisti varēs Jums palīdzēt telefoniski. Taču, ja Jums nepieciešama palīdzība uz vietas, mēs to organizēsim ar profesionālu servisa partneru palīdzību un segsim izdevumus (maks. 100 eiro).*

 

• Palīdzība mīkstas riepas gadījumā ar/bez esošā transportlīdzekļa rezerves riepas.

Ja automašīnai ir mīksta riepa, nepieciešamības gadījumā nodrošināsim palīdzību uz vietas. Gadījumā, ja Jūsu automašīnai ir RunFlat tehnoloģiju riepas, turpmākie MINI Mobile Care pakalpojumi tiks nodrošināti, ja riepu nomaiņa nav iespējama 4 stundu laikā.**

 

• Mazākas neveiksmes.

Mēs labprāt palīdzēsim rast risinājumus arī mazāku problēmu gadījumā.

* Lūdzu, ievērojiet: juridisku apsvērumu dēļ pakalpojumi, kas saistīti ar palīdzību uz ceļa, aprobežojas
ar motocikla mobilitātes atjaunošanu. Aprūpes darbi, nodiluma remonts, kapitālremonts un
detaļu nomaiņa veicama tikai pie MINI Servisa oficiālajiem pārstāvjiem.

** Izmaksas par maiņas riepām nav iekļautas.

 

• Bezmaksas, taču nenovērtējams pakalpojums: Evakuācija līdz tuvākajam MINI oficiālajam servisam.

Ja problēmu nav iespējams risināt uz vietas, mēs segsim evakuācijas izdevumus par auto transportēšanu līdz tuvākajam MINI oficiālajam servisam.

 

• Mēs darām visu, lai Jūs varat turpināt ceļu: Ceļojuma turpināšana ar taksometru.

Ja auto salūšanas gadījumā Jums nepieciešami taksometra pakalpojumi, mēs segsim izdevumus par vienu vai vairākiem braucieniem ar taksometru. (Kopējā summa 80 EUR).

 

• MINI vadītājiem nav jāpavada bezmiega naktis: Nakšņošana viesnīcā.

Ja Jums nepieciešams nakšņot viesnīcā tādēļ, ka salūzis auto, mēs apmaksāsim viesnīcas izdevumus arī pasažieriem, līdz remontdarbu pabeigšanai vai ne vairāk par 4 naktīm (viesnīcas kategorija ne augstāka par 4 zvaigznēm), pie nosacījuma, ka salūšana notikusi vairāk nekā 50 km attālumā no Jūsu dzīvesvietas.

 

• Mēs mainām detaļas, kamēr Jūs maināt mašīnas: Maiņas auto ceļojuma turpināšanai.

Mēs segsim izmaksas par īres auto* līdz remontdarbu pabeigšanai, bet ne ilgāk par 7 kalendāra dienam.


* Lūdzam ievērot, ka pieejamība var atšķirties atkarībā no reģiona un apstākļiem.
Lūdzam ievērot, ka noteikumi un nosacījumi īres auto var ietvert teritoriālus ierobežojumus.
Maiņas auto pieejams, ja remontu nav iespējams veikt 4 stundu laikā.

NEPĀRTRAUKTA MOBILITĀTE.

Lai nodrošinātu nepārtrauktu mobilitāti, papildus iepriekš aprakstītajiem pakalpojumiem, mēs piedāvājam šādu pakalpojumus individuāli vai apvienotus, maksimāli līdz 650 EUR, ieskaitot arī tehnisko palīdzību un transportēšanu.

 

Turpiniet ceļu pat bez sava MINI: Ceļojuma turpināšana vai ceļojums mājup ar vilcienu, kuģi vai lidmašīnu.

Noteiktos apstākļos, ja nepieciešams, mēs segsim Jūsu izdevumus par ceļojuma turpināšanu vai atgriešanos mājās ar vilcienu, kuģi vai lidmašīnu – līdz augstāk norādītajai maksimālajai summai.

 

Izņēmuma gadījumā mēs vadīsim MINI Jūsu vietā: Jūsu MINI saņemšana vai nodošana.

Ja radīsies izdevumi Jūsu MINI saņemšanas laikā, mēs tos segsim augstāk norādītās summas ietvaros. Ja salūšana notikusi ārzemēs, mēs organizēsim Jūsu auto atgādāšanu 10 darba dienu laikā (vairāku vienību transportēšana).

Nosacījumi: remontdarbu ilgums no ierašanās datuma servisā līdz paredzētajam pabeigšanas laikam pārsniedz 3 darba dienas. Turklāt attālumam no Jūsu dzīvesvietas līdz salūšanas vietai jābūt lielākam par 100 km

 

*Izdevumi par apvienotajiem pakalpojumiem piedāvājumā „Nepārtraukta mobilitāte” ir atmaksājami maksimāli līdz 650 EUR, ieskaitot arī tehnisko palīdzību un transportēšanu.

IZDEVUMU ATMAKSĀŠANA.

Tiek atmaksāti tikai tādi izdevumi, kurus satura un apjoma ziņā apstiprinājis MINI Mobile Care.

Vairumā gadījumu mēs tieši uzņemamies visas izmaksas, kas saistītas ar MINI Mobile Care pakalpojumiem. Ja izņēmuma gadījumā esat veikuši kādus maksājumus par programmā iekļautiem pakalpojumiem, mēs tos Jums atmaksāsim. Lai to paveiktu, mums būs nepieciešami oriģinālie čeki par saņemtajiem pakalpojumiem (piem., par evakuēšanu), iesniegums, kā arī remontdarbu rēķina kopija ar detalizēti izklāstītiem datiem.

 

Izdevumi, kas netiek atmaksāti:

 • Izdevumi, kādi būtu radušies normālos apstākļos, piem., nodeva par ceļu lietošanu un degvielas izmaksas
 • Papildus izdevumi viesnīcā, piem., ēdiens/minibārs
 • Jebkādi tieši vai netieši izdevumi vai zaudējumi, kas radušies auto salūšanas rezultātā, piemēram, ieņēmumu zaudējumi, atsaukšanas izmaksas, notikumu atcelšanas izmaksas (biļetes derīgums)
 • Remontdarbu izdevumi un maksa par nomaiņas detaļām un citiem piederumiem

MINI MOBILE CARE REĢIONĀLAIS NODROŠINĀJUMS.

Salūšanas gadījumā, MINI Mobile Care pakalpojumus nodrošina šādās Eiropas valstīs:

Albānijā, Andorā, Austrijā, Beļģijā, Bosnijā, Hercegovinā, Bulgārijā, Čehijā, Dānijā, Francijā, Grieķijā, Horvātijā, Igaunijā, Itālijā, Īrijā, Kiprā, Latvijā, Lielbritānijā, Lihtenšteinā, Lietuvā, Luksemburgā, Maķedonijā, Maltā, Monako, Nīderlandē, Norvēģijā, Polijā, Portugālē, Rumānijā, Serbijā un Melnkalnē, Slovākijā, Slovēnijā, Somijā, Spānijā (iesk., Kanāriju Salas), Šveicē, Turcijā, Ungārijā, Vācijā un Zviedrijā.

TIESĪBAS UZ MINI MOBILE CARE PAKALPOJUMIEM.

Salūšanas definīcija.

Salūšana ir transportlīdzekļa disfunkcija, kas neļauj turpināt ceļojumu. MINI Mobile Care pakalpojumus var saņemt tikai, ja salūšana nav radusies vadītāja vai ārēju faktoru darbības rezultātā. Izņēmums: mīkstas riepas gadījumā mēs nodrošinām iepriekš aprakstīto pakalpojumu klāstu norādītajā apjomā.

 

MINI Mobile Care pakalpojumi neattiecas uz šādiem gadījumiem:

 • Regulārā apkope, tehniskas darbības vai produktu atsaukšana
 • Satiksmes negadījums, zādzība vai vandālisms un no tā izrietošie bojājumi
 • Bojājumi, kas radušies ļaunprātīgas vai nolaidīgas rīcības rezultātā
 • Bojājumi, kas radušies braukšanas pasākumos un treniņbraucienos maksimālā braukšanas ātruma sasniegšanai
 • Bojājumi, kas radušies tādu detaļu uzstādīšanas rezultātā, kuras nav apstiprinājis ražotājs, vai ja automašīna ir pārveidota tādā veidā, kādā to nav apstiprinājis ražotājs
 • Jebkuri kaitējumi, kas radušies krimināli sodāmas darbības vai nodarījuma rezultātā, vai atrodoties reibinošu vielu, šķīdinātāju vai medikamentu iedarbībā
 • Pazaudētas transportlīdzekļa atslēgas
 • Beigusies degviela
 • Nepareizi uzpildīta degviela

 

Juridiska piezīme.

Mēs iesakām visus apkopes darbus uzticēt oficiālajiem MINI Servisa pārstāvjiem. MINI Mobile Care pakalpojumus var nesniegt gadījumos, ja nav ievēroti noteiktie pārbaužu un apkopes intervāli saskaņā ar MINI servisa un kvalitātes standartiem, un/vai nepilnīgu apskašu, apkopes darbu vai citu remontdarbu dēļ, kas veikti neautorizētās servisa izpildes vietās.

 

Būtiski lietotu MINI īpašniekiem.

MINI Mobile Care pakalpojumi attiecas arī uz lietotiem MINI.
Lai uzzinātu vairāk, sazinieties ar savu oficiālo MINI pārstāvi Latvijā: 67828625

 

MINI Mobile Care vecākiem auto.

Mēs iesakām iegādāties MINI Mobile Care pagarināšanas programmu, kas sniedz pilnīgu mobilās aprūpes pakalpojumu klāstu derīguma termiņa ietvaros. Lūdzu, sazinieties ar oficiālo MINI pārstāvi Inchcape Motors Latvia, lai uzzinātu MINI Mobile Care programmas cenas: 67828625*

*Zvaniem ārpus Latvijas +371 67819729

 

Oficiālais MINI serviss Latvijā
Inchcape Motors Latvia, SIA
Dārzciema iela 64a, Rīga, LV-1073
Latvijā: 67828625
Ārpus Latvijas: +371 67819729
office@inchcape.lv

Lejupielādēt bukletu