Mini logo

Novecojis tīmekļa pārlūks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Izbaudiet unikālu braucienu!

Rezervēt testa braucienu

GARANTIJA.

MINI ir būvēts ilgam mūžam, lai jūs par to priecātos daudzus gadus. Mēs to apsolām. Tādēļ ietver:

  • 12 gadu korozijas garantiju
  • 3 gadu pārklājuma/lakojuma garantiju
  • 2 gadu jauna automobiļa garantiju
  • 2 gadu garantiju MINI oriģinālajām detaļām
  • 2 gadu garantiju MINI oriģinālajiem piederumiem

Automobilim kopumā (izņemot rezerves daļas), MINI oriģinālajām detaļām un MINI oriģinālajiem piederumiem ir divu gadu garantija bez nobraukuma ierobežojumiem.

STANDARTA PĀRBAUDE. Jums nepieciešamais serviss.

Neviens nevēlas domāt par nākamās apskates laiku. Ar MINI jums tas nav jādara. Jo MINI nav fiksētu apkopes intervālu. Pateicoties nosacījumbalstītajai apkopei (CBS), MINI informē par to, kad ir nepieciešama apkope un remonts, tādējādi jūs varat ietaupīt laiku un naudu, neapmeklējot darbnīcu bez vajadzības.

MINI nosacījumbalstītā apkope (CBS) jūs laikus informē, kad nepieciešama motoreļļas nomaiņa. MINI servisa partneris nodrošinās jūsu MINI svaigu augstākās kvalitātes motoreļļu un nomainīs mikrofiltru, kas garantē svaigu gaisu MINI salonā. Un nemaz nav jāpiebilst, ka izmantotā motoreļļa tiek likvidēta videi draudzīgā veidā.

MINI serviss gādā ne tikai par jūsu MINI atbilstību. Tas piedāvā jums arī maksimālu brīvību, drošību un pārskatāmību. Izsekot apkopes un pārbaudes izmaksām ir pavisam vienkārši, jo MINI zina, kad nepieciešama apkope. Ir arī iebūvēts sargeņģelis: bezmaksas negadījumu un avāriju palīdzība un mobilitātes garantija visā Eiropā.

PIESAKIETIES SERVISAM

MINI Mobile Care

Drošs brauciens.

Apturēt MINI nav viegli. Un, pateicoties MINI Mobile Care, kas pieejama visā Eiropā, MINI īpašnieki vienmēr var sasniegt savu galamērķi laikā. Ja jūsu MINI ceļā gadās kāda ķibele, mūsu pārdomātie mobilitātes pakalpojumi nodrošinās ātru atgriešanos ceļā.

Ja nu jūsu MINI tomēr avarē, jūsu ceļojums nebeidzas − pateicoties MINI Mobile Care, bezmaksas MINI apdrošināšanai, kas ir pieejama visā Eiropā. MINI Mobile Care piedāvātie mobilitātes pakalpojumi ietver daudz vairāk nekā tikai avārijas palīdzību un ir pieejami 24 stundas diennaktī. 

Palīdzība ir pieejama 24/7, 365 dienas gadā. 

Avārijas gadījumā zvaniet:

67819729 (Latvijā)

+371 67819729 (ārvalstīs)

Visiem MINI īpašniekiem, kuru automobiļi (nopirkti jauni vai lietoti) pirmoreiz reģistrēti pēc 2009. gada 1. janvāra, 5 gadus pēc pirmās reģistrācijas datuma ir tiesības uz MINI Mobile Care apdrošinājumu.

Uz augšu