Mini logo

Novecojis tīmekļa pārlūks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Rezervēt testa braucienu

3-DURVJU MINI.

Ātrāks, ņiprāks un izklaidējošāks nekā jebkad iepriekš – jaunais trīsdurvju MINI Hatch iemieso liela ātruma, aizraujošas zema smaguma centra vadāmības un satriecošas kartinga sajūtas būtību. Elegants, pievilcīgs un ar nevainojamām manierēm – gluži kā izcils kavalieris. Vienmēr. Ar pilsētas personību un vērtīgāku standartaprīkojumu nekā jebkad iepriekš, tas gaida, kad vedīsiet to mājās. Gatavs padarīt jūsu dzīvi daudz košāku.

Cena ir nesaistošs ražotāja ieteikums (ar PVN, bez transportēšanas izmaksām). Kļūdas un izmaiņas izslēgtas. Jūsu MINI pārstāvis labprāt iepazīstinās jūs ar saistošo cenu informāciju.

Konfigurēt Brošūra Rezervēt testa braucienu APDARES LĪMENIS NOLIKTAVAS AUTOMAŠĪNAS

3-DURVJU MINI HATCH NO 21 950 €*

IZPĒTIET VAIRĀK LĪKUMU.

Ātrāks, ņiprāks un izklaidējošāks nekā jebkad iepriekš – jaunais trīsdurvju MINI Hatch iemieso liela ātruma, aizraujošas zema smaguma centra vadāmības un satriecošas kartinga sajūtas būtību. Elegants, pievilcīgs un ar nevainojamām manierēm – gluži kā izcils kavalieris. Vienmēr. Ar pilsētas personību un vērtīgāku standartaprīkojumu nekā jebkad iepriekš, tas gaida, kad vedīsiet to mājās. Gatavs padarīt jūsu dzīvi daudz košāku.

*Lai uzzinātu aktuālo cenu, lūdzam griezties MINI pārstāvniecībā Latvijā Dārzciema ielā 64A, Rīgā. T. 67828500.

Apskati

PĀRVEIDOTS MEISTARDARBS.

RAKSTURĪGĀ BRAUKŠANAS SAJŪTA.

Nekas nepārspēj šo sajūtu – rokas uz stūres, kāja uz droseles pedāļa. 3-durvju MINI smeļas savu spēku no 1,2 l/1,5 l/2,0 l trīscilindru vai četrcilindru MINI TwinPower Turbo dzinējiem, kas ir ātri, neganti un ekonomiski. Tā platā šķērsbāze, īsās pārkares un spēcīgā saķere droši notur jūs uz ceļa. Būsiet savaldzināts mirklī, kad pieveiksiet pirmo līkumu un izjutīsiet skurbinošo zemei tuvināta kartinga sajūtu. Pareizā izvēle.

GAISMAS, KAS SNIEDZ VAIRĀK PAR APGAISMOJUMU.

Inovatīvie MINI Matrix LED priekšējie lukturi nodrošina augstāko apgaismojuma līmeni labākai redzamībai un drošībai. Ieslēdzot tālās gaismas, apgaismojums ir ārkārtīgi efektīvs. Atpakaļskata spoguļos iebūvētā priekšējās kameras sistēma pamana pretimbraucošus transportlīdzekļus un automātiski ieslēdz (vai izslēdz) vienu vai vairākus no priekšējo lukturu četriem segmentiem. Tas mazina traucējumus citiem ceļu satiksmes dalībniekiem, vienlaikus optimāli izgaismojot visas citas zonas.

NEVAINOJAMA INOVĀCIJA. SALONĀ UN VIRSBŪVĒ.

MINI Connected jūsu MINI piedāvā plašu informācijas un izklaides pasauli ar plašu atjautīgu pakalpojumu un lietotņu klāstu. Izbaudiet ērtības, ko sniedz mijiedarbība ar savu automobili, kā arī kopīgošanas un plānošanas iespējas, kas ļauj pārvaldīt jūsu MINI gan atrodoties tajā, gan ārpus tā. Ļaujiet ātrai un uzticamai savienojamībai pilnveidot jūsu pieredzi un nodrošināt, ka jūs un jūsu pasažieri izbauda katru braucienu, saglabājot savienojumu ar pārējo pasauli.

PIELĀGOTS MINI YOURS.

MINI ir pielāgojamu salona un virsbūves detaļu ražošanas celmlauzis, izmantojot 3D drukāšanas tehnoloģiju. Piemēram, varat iegūt papildu individualitāti ar pasažiera puses kokpita priekšdaļu, kas pielāgota jūsu stilam, izmantojot dažādas krāsas un dizainus. Savukārt virsbūvē 3D apdrukātie sānu gaisa savācēji izcili papildina jūsu automobiļa sportisko izskatu. Tagad arī iekāpšana jūsu MINI piedāvā īpašu piedzīvojumu – ar pielāgojamu projicētu attēlu uz zemes un izgaismotām durvju sliekšņu joslām, kas nodrošina spīdošu brauciena sākumu.

DIZAINA IEZĪMES.

 • SNIEGUMS UN DIZAINS
 • PALĪDZĪBA
 • INFORMĀCIJA UN IZKLAIDE
 • DROŠĪBA
 • MINI YOURS
UNION JACK AIZMUGURĒJIE LUKTURI

UNION JACK AIZMUGURĒJIE LUKTURI

ATGĀDINĀJUMS PAR IZCELSMI.

Gluži kā MINI, Union Jack – Apvienotās Karalistes karogs – iztur laika pārbaudījumus un lepojas ar ilgu un notikumiem bagātu vēsturi. Mūsdienu braukšanai pielāgotie satriecošie LED aizmugurējie lukturi veido divdaļīgu LED Union Jack, ko aptver hromēts ietvars.

MINI LOGOTIPS

MINI LOGOTIPS

VAIRĀK PAR VIENKĀRŠU LOGOTIPU.

Spārnotais MINI logotips simbolizē mūsu bagātīgo mantojumu un vēsturi. Taču esam to nedaudz pārveidojuši. Esam nedaudz samazinājuši tā izmērus, lai iegūtu moderni estētisku izskatu, un tagad MINI virsbūves apdari noslēdz mirdzošs logotips ar patīkamu, asāku kontrastu un apdari, kas redzama cauri tā spārniem. Tagad arī iekāpšana jūsu MINI piedāvā īpašu piedzīvojumu – ar MINI logotipa projekciju, kas no durvju iekšpuses uz zemes attēlo sagaidošu gaismas staru.

SALONA VIRSMA UN PRIEKŠDAĻA

SALONA VIRSMA UN PRIEKŠDAĻA

MŪSU MANTOJUMS.

Aizrautība sāk augt augumā vēl pirms automobiļa ierašanās. To iespējams izjust vēl vairāk, izveidojot savu salonu. Bez standarta stilīgās Carbon Black krāsas apdares krāsu līnijas – uz ceļgalu balsta un roku balstiem – pieejamas trīs pievilcīgos toņos: Malt Brown, Glowing Red un Satellite Grey. Atbilstoši MINI tradīcijām pasažiera puses panelim varat piešķirt izteiksmīgas, pielāgotas nianses, radot salonā papildu pievilcību. Priekšdaļa Piano Black krāsā ir izgaismota no aizmugures un lepojas ar modernu, stilizētu Union Jack iedvesmotu dizainu.

ADAPTĪVI LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

ADAPTĪVI LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

IZBAUDIET LED GAISMU SPOŽUMU.

Šie priekšējie lukturi nodrošina MINI izteiksmīgu dizainu un jaunāko Matrix izgaismošanas tehnoloģiju – ar spīdošiem rezultātiem. LED pagriezienu gaismas iespējo adaptīvo gaismas izkliedēšanu, lai nodrošinātu sānisku izgaismošanu krēslainos krustojumos. Ieraudzīsiet tās ceļa daļas, ko varētu palaist garām, – tādējādi jūsu drošība ir uzlabota. Unikālo izskatu noslēdz stilīgi, balti pagriezienu rādītāji.

LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI

PADARIET DIENU GAIŠĀKU.

Esam pārveidojuši priekšējos LED lukturus, piešķirot tiem izteiksmīgākas, modernākas nianses. Dienas gaitas lukturi ietver LED rādītājus, kas mirgo kā pievilcīgi pilni apļi, pateicoties unikālajam priekšējo lukturu dizainam – melnais ietvars pastiprina ikonisko MINI izskatu. Jaudīgie bi-LED lukturu tuvo un tālo gaismu iestatījumi nodrošina labāku redzamību un lielāku drošību. Ieslēdzam gaismas – un dodamies ceļā.

SEPTIŅPAKĀPJU STEPTRONIC PĀRNESUMKĀRBA AR DUBULTO SAJŪGU.

PĀRNESUMKĀRBA UN DZINĒJS

SEPTIŅPAKĀPJU STEPTRONIC PĀRNESUM­KĀRBA AR DUBULTO SAJŪGU.

Septiņpakāpju Steptronic automātiskā pārnesumkārba padara pārnesumu pārslēgšanu īpaši dinamisku. Tajā izmantota precīzi pielāgota elektroniskā pārnesumu pārslēgšanas sistēma, kas piedāvā nevainojamu pārslēgšanos starp pārnesumiem. Pārnesumu pārslēgsvira ļauj izvēlēties manuālu vai automātisku pārslēgšanu, kad vien vēlaties. Start/Stop funkcija padara braukšanu arī ekonomiskāku, samazinot degvielas patēriņu un izmešus. Mūsu MINI Cooper S modelis lepojas ar septiņpakāpju Steptronic sporta automātisko pārnesumkārbu. Veidota no divām mehāniskām daļām, kas savstarpēji pārklājas, tā pārslēdz uz nākamo pārnesumu, kamēr iepriekšējais vēl ir aktīvs, lai tā uzlabotu paātrinājumu.

ASTOŅPAKĀPJU STEPTRONIC PĀRNESUMKĀRBA.

PĀRNESUMKĀRBA UN DZINĒJS

ASTOŅPAKĀPJU STEPTRONIC PĀRNESUM­KĀRBA.

Nosakot jaunus dinamikas un efektivitātes standartus, mūsu MINI Cooper SD un John Cooper Works modelis ir aprīkots ar astoņpakāpju Steptronic automātisko pārnesumkārbu, lai nodrošinātu vēl vienmērīgāku, sportiskāku braukšanu. Papildu pārnesumi samazina apgriezienus lielā ātrumā, sniedzot optimālu jaudas pieaugumu. Steptronic funkcionalitāte ļauj jums izvēlēties starp automātikas vieglumu un manuālās pārslēgšanas aizrautību. Start/Stop funkcija padara braukšanu arī ekonomiskāku, samazinot degvielas patēriņu, dzinēja troksni un izmešus. Astoņu pārnesumu smalkais iedalījums samazina dzinēja apgriezienu intervālu starp pārslēgšanas reizēm, lai jūs varētu izbaudīt jaudīgāku paātrinājumu.

DISKI

DISKI

DISKI.

Unikāls ir ne tikai braukšanas prieks. Mēs piedāvājam arī ārkārtīgi plašas MINI pielāgošanas iespējas, lai atspoguļotu savu personisko stilu, – un tas viss izstrādāts jūsu konkrētā MINI modeļa sniegumam. Neatkarīgi no tā, vai meklējat Roulette vai Roulette Spoke vieglmetāla diskus, vai varbūt jauno Rail Spoke dizainu glancētā Jet Black krāsā – MINI piedāvā disku krāsas un spieķu dizainus ikvienai gaumei. Kādēļ neizmēģināt un neaplūkot, kā tie izskatās jūsu MINI? Apmeklējiet mūsu konfiguratoru jau šodien.

BRAUKŠANAS REŽĪMI

BRAUKŠANAS REŽĪMI

JŪSU REŽĪMS CEĻĀ.

Esiet videi draudzīgs. Esiet jaudīgs. Vai izvēlieties jebkuru punktu starp abām pozīcijām. Ja vēlaties mierīgu braukšanu, pārslēdzieties uz ekonomisko GREEN režīmu. Šis režīms optimizē degvielas padevi un atvieno dzinēju, kad noņemat kāju no droseles. Ja vēlaties ko vairāk, pārslēdzieties uz SPORT režīmu labākai stūres reakcijai un straujākam paātrinājumam. Pat izpūtēja rēciens par dažiem toņiem pieaug. Lai iegūtu labāko no abām pasaulēm, vienkārši palieciet MID režīmā un izbaudiet zelta vidusceļu.

FONA APGAISMOJUMS

FONA APGAISMOJUMS

FONA APGAISMOJUMS.

Trīsdurvju MINI Hatch komplektā ietilpst MINI Excitement komplekts. Tas ietver fona apgaismojumu, kas ļauj jums pielāgot apgaismojuma krāsu salonā. Kamēr pilsētu laternas spoži apgaismo apkārtni, salonā varat radīt nevainojamu atmosfēru – un ļaujiet tai atspoguļot savu noskaņojumu.

MINI CENTRĀLAIS INSTRUMENTU PANELIS

MINI CENTRĀLAIS INSTRUMENTU PANELIS

MINI CENTRĀLĀ INSTRUMENTU PANEĻA LED GREDZENS.

Aplūkojiet LED gredzenu ap MINI centrālo instrumentu paneli. Tas būs jūsu ceļabiedrs. Gluži kā uzticams ceļabiedrs, tas jūt jums līdzi. Tam ir arī savs noskaņojums. Tas intensīvi mirdz – mainot krāsas atbilstoši dažādiem notikumiem. Piemēram, nomainot braukšanas režīmu, palielinot dzinēja apgriezienus, saņemot ienākošu zvanu vai pagriežot skaļāk mūziku. Ja dodat priekšroku mērenākam kokpitam, vienkārši noregulējiet to uz vienu pastāvīgu toni.

JAUNAS MINI KRĀSAS

JAUNAS MINI KRĀSAS

KRĀSAINA PIEREDZE.

Atkarībā no jūsu skatpunkta mūsu plašās krāsu paletes jaunākais virsbūves krāsu papildinājums ir bagātīgs, ekskluzīvs un izteiksmīgs. Tādēļ, lūdzu, sagaidīsim Solaris Orange, Starlight Blue un Emerald Grey, kas tagad piedāvās vairāk individualitātes, stila un attieksmes. Aplūkojiet pilno MINI standartaprīkojuma, papildaprīkojuma un īpašo krāsu paleti šeit.

SALONA APDARES

SALONA APDARES

KRĀSU LĪNIJAS.

Aizrautība sāk augt augumā vēl pirms automobiļa ierašanās. To iespējams izjust vēl vairāk, izveidojot savu salonu. Bez standarta stilīgās Carbon Black krāsas apdares krāsu līnijas – uz ceļgalu balsta un roku balstiem – pieejamas trīs pievilcīgos toņos: Malt Brown, Glowing Red un Satellite Grey.

SALONA VIRSMAS

SALONA VIRSMAS

SALONA VIRSMAS.

Dodieties tālāk par virskārtu un piešķiriet personiskas iezīmes sava MINI dekoratīvajai apdarei un durvju elipsēm, izmantojot kādu no sešām krāsu iespējām. Izvēlieties no Piano Black, MINI Yours salona stila izgaismotā Piano Black, Dark Silver, Black Chequered, Hazy Grey gaišākā toņa un MINI Yours salona stila Fibre Alloy iespējām. Mēs saprotam, ka izvēle nav viegla, bet, lai ko jūs izvēlētos, visa apdare izskatīsies fantastiski.

SALONA APSKATS

SALONA APSKATS

STRUKTURĀLIE ELEMENTI.

Centrālā paneļa apdare un durvju rokturi ir stilīgi akcenti, kas salonam piešķir vēl lieliskāku izskatu. Piano Black elementi pieejami ar papildaprīkojuma salona virsmām. Šie elementi pieejami Hazy Grey krāsā MINI One un Cooper sērijas aprīkojumam. Piano Black ir iekļauta Cooper S un JCW modeļu standartaprīkojumā – nodrošinot elegantu mirdzumu, lai kur jūs dotos.

DEKORATĪVIE GREDZENI.

SALONA APDARES

DEKORATĪVIE GREDZENI.

Izskatu noslēdz gaisa kanālu, skaļruņu un pārnesumu pārslēgsviras gredzeni, kas visu modeļu standartaprīkojumā pieejami krāšņā Piano Black krāsā. Turklāt šiem komponentiem varat piešķirt nedaudz atšķirīgu mirdzumu ar pievilcīgu hromētu apdari.

MINI HEAD-UP DISPLEJS

MINI HEAD-UP DISPLEJS

PĀRVIETO­JIETIES DROŠI.

MINI Head-Up displejs ļauj nenovērst skatu, piedāvājot drošu un ērtu braukšanas pieredzi. Tas ir caurspīdīgs ekrāns, kas uzstādīts MINI instrumentu panelī tieši jūsu redzes laukā. Tas nosūta jums svarīgu informāciju, tādu kā braukšanas ātrums, navigācijas instrukcijas un citi dati, piemēram, tālruņa un izklaides informācija, bez nepieciešamības novērst acis no ceļa.

NAVIGĀCIJA

NAVIGĀCIJA

MARŠRUTA NOTEIKŠANA.

MINI navigācijas sistēma Professional dodas vēl tālāk. Šī papildaprīkojuma funkcija piedāvā satriecošu 8,8 collu augstas izšķirtspējas pilnkrāsu displeju ar dalītā ekrāna funkciju, kas ļauj attēlot divas darbības vienlaikus. Tas piedāvā iespaidīgus 25 GB izklaides, 3D navigāciju, satelītattēlus un MINI Touch kontrolleri. Ļaujiet tam rādīt ceļu. Ieskatieties MINI Connected veikalā, lai uzzinātu vairāk.

MINI AUTO NOVIETOŠANAS PALĪGS

MINI AUTO NOVIETOŠANAS PALĪGS

MINI AUTO NOVIETOŠANAS PALĪGS.

Ierodoties galamērķī MINI auto novietošanas palīgs palīdzēs nevainojami novietot automobili visšaurākajā stāvvietā – padarot jūsu ierašanos izcilu. Turklāt vairs nav nepieciešams staipīt kaklu ikreiz, kad dodaties atpakaļgaitā, lai iekļūtu vai izkļūtu no šauras stāvvietas, jo papildaprīkojuma MINI atpakaļskata kamera nodrošina skaidru redzamību atpakaļgaitā. Pārvietojieties atpakaļgaitā drošāk ar plašāku redzes lauku un lielāku pārliecību.

MINI CENTRĀLAIS INSTRUMENTU PANELIS

MINI CENTRĀLAIS INSTRUMENTU PANELIS

BLUETOOTH BRĪVROKU IESPĒJAS.

Jūsu MINI var pievienoties ierīcēm, izmantojot Bluetooth. Tas ļauj droši atbildēt uz zvaniem, izmantojot daudzfunkciju stūri, MINI Touch kontrolleri vai balss vadības sistēmu. Turklāt varat atskaņot savus mūzikas sarakstus, veikt dažādas biroja darbības, piekļūt kontaktpersonu sarakstam un citām noderīgām funkcijām savā tālrunī.

DAUDZFUNKCIJU STŪRE

DAUDZFUNKCIJU STŪRE

VAIRĀKAS DARBĪBAS VIENLAICĪGI.

Bez satriecoša satvēriena un MINI sportiskuma akcentēšanas mūsu daudzfunkciju stūres iespējas ietver dažādas funkcionālas, viegli izmantojamas tālruņa, balss un audio vadības ierīces pirksta stiepiena attālumā. Piekļūstiet sava MINI radio, atbildiet uz ienākošiem tālruņa zvaniem un ieslēdziet kruīzkontroli – tas viss, nenoņemot rokas no stūres.

MINI INFORMĀCIJAS UN IZKLAIDES SISTĒMAS

MINI INFORMĀCIJAS UN IZKLAIDES SISTĒMAS

JŪSU MOTIVĀCIJA.

Neatkarīgi no tā, vai brīvā ceļa posmā vēlaties pagriezt skaļāk mūziku vai piešķirt papildu dzīvīgumu braucienam uz darbu, MINI inovatīvās informācijas un izklaides sistēmas ļauj droši un vienkārši pārvaldīt mūziku, izklaidēt pasažierus, nosūtīt ziņojumus un vēl daudz vairāk. Lai piešķirtu papildu asumu kokpitā, esam atjauninājuši savu klāstu. Tādēļ gribējām iepazīstināt ar jaunākajām informācijas un izklaides iespējām, kas veido īsto funkciju kopumu, ko pievienot jūsu MINI.

RADIO MINI VISUAL BOOST SISTĒMA

RADIO MINI VISUAL BOOST SISTĒMA

RADIO MINI VISUAL BOOST 6,5 COLLAS.

Radio MINI Boost sistēma nodrošina maģiju pirkstu stiepiena attālumā. MINI Connected sistēma savieno jūs ar ārpasauli, izmantojot drošas, ērtas un intuitīvas vadības ierīces satriecošā 6,5 collu vai 8,8 collu (papildaprīkojums) paneļa skārienekrānā. Apple CarPlay® ļauj attēlot jūsu iPhone saskarni, atskaņojot mūziku, atbildot uz zvaniem, lasot un nosūtot ziņojumus vai veicot navigāciju. MINI Connected pakalpojumi ļauj izmantot citu viedtālruņu lietojumprogrammu saimniekierīci. Četri vidējā diapazona skaļruņi un divi zemfrekvences reproduktori liek tam izklausīties fantastiski.

MINI NAVIGĀCIJA

MINI NAVIGĀCIJA

MINI NAVIGĀCIJAS SISTĒMA, 6,5 collas.

MINI navigācijas sistēma piedāvā visu, kas atrodams MINI Visual Boost, un papildus arī plašu atjautīgu pakalpojumu un lietojumprogrammu klāstu. Iegūstiet balss vadības pakāpeniskas norādes un galamērķa atskaites funkciju, kas attēlota satriecošā augstas izšķirtspējas 6,5 collu skārienekrānā. Meklēšanas funkcija ļauj arī atrast netālu esošas ievērojamas apskates vietas, kā arī piedāvā reāllaika satiksmes un laika ziņu informāciju. Un kartes varat atjaunināt pavisam vienkārši, izmantojot USB.

MINI WIRED KOMPLEKTS

MINI WIRED KOMPLEKTS

WIRED KOMPLEKTS 8,8 COLLAS.

Wired aprīkojuma komplekts ietver MINI navigācijas sistēmu un Radio MINI Boost, kā arī citas inovatīvas papildiespējas. Satriecošais 8,8 collu displejs ar dalītā ekrāna funkciju to visu apvieno, un varat visu pārvaldīt, izmantojot viduskonsoles MINI Touch kontrolleri. Pievienojiet savu viedtālruni, izmantojot iespraužamo adapteri vidējā roku balstā, lai veiktu un saņemtu zvanus. Varat pat pārvaldīt dažādas tālruņa un navigācijas funkcijas ar savu balsi, kā arī veikt jebkuras ierīces uzlādi ar iespējotu Bluetooth. 3D satelīta karte skaidri parāda jūsu atrašanās vietu kartē.

DINAMISKĀ SAĶERES UN STABILITĀTES KONTROLE

DINAMISKĀ SAĶERES UN STABILITĀTES KONTROLE

DINAMISKĀ SAĶERES UN STABILITĀTES KONTROLE.

Dinamiskā saķeres kontroles sistēma (DTC) nodrošina labāko virzītājspēku uz ikvienas virsmas – pat slidenas un smilšainas. Dinamiskā stabilitātes kontroles sistēma (DSC) padara MINI vēl izveicīgāku. Atjautīgie sensori pamana, ja novirzāties no vajadzīgā kursa. Pateicoties rūpīgi kalibrētai bremzēšanai, kas nepieciešamības gadījumā pieliek papildu bremzēšanas spēku atsevišķiem riteņiem, jūsu MINI pieveic līkumus vēl dinamiskāk un vēl vieglāk.

MINI AKTĪVĀ DROŠĪBA

MINI AKTĪVĀ DROŠĪBA

SADURSMES NOVĒRŠANAS UN BRĪDINĀJUMA SISTĒMAS.

Daudzās MINI aktīvās drošības funkcijas palīdz izvairīties no bīstamības. Taču, ja tomēr atgadās situācija, no kuras nav iespējams izvairīties, jūsu MINI braukšanas palīga komplektā iekļautas tādas viedas funkcijas kā pilsētas sadursmes novēršanas sistēma. Tā uztver pēkšņas pilsētas satiksmes ātruma izmaiņas un atbilstoši samazina jūsu MINI braukšanas ātrumu. Tāpat papildu pārliecību sniedz priekšējā sadursmes brīdinājuma sistēma, kas palīdz novērst negadījumus, brīdinot, ja priekšā braucošais automobilis atrodas pārāk tuvu.

MINI BRAUKŠANAS PALĪGS

MINI BRAUKŠANAS PALĪGS

NEREDZAMAIS PALĪGS.

MINI braukšanas palīgs kalpo kā papildu acu pāris, kas padara braukšanu vēl vieglāku un ērtāku. Uz kameru balstīta aktīvā kruīzkontrole palēnina braukšanu, lai saglabātu distanci līdz priekšā braucošajiem transportlīdzekļiem. Gājēju brīdinājuma un sadursmes novēršanas sistēmu kamera pastāvīgi uzrauga ielas. Pamanot neizbēgamas briesmas, tā aktivizē bremzes. Ceļazīmju atmiņa norāda konkrētā brīža ātruma ierobežojumus un neapdzīšanas zonas.

MINI YOURS

MINI YOURS

MINI YOURS – INDIVIDUĀLIST­IEM.

MINI Yours programma piedāvā fantastisku automobiļa pielāgošanas iespēju klāstu, lai atspoguļotu jūsu personisko stilu ar augstākās kvalitātes materiāliem un stilīgu dizainu. No virsbūves krāsas apdarēm, vieglmetāla diskiem un salona krāsām līdz smalkākajai salona apdarei – jums ir gandrīz neierobežotas iespējas, lai padarītu savu MINI unikālu un pilnībā pielāgotu. Vienkārši ļaujiet vaļu iztēlei.

MINI MATERIĀLI

MINI MATERIĀLI

IZSMALCINĀTS PIESKĀRIENS.

MINI materiāliem pavisam noteikti ir nozīme. Mūsu pielāgošanas un detaļu rūpības tradīcija ir virzītājspēks, kas slēpjas aiz katras piedāvātās MINI Yours iespējas. Un sēdekļu apdare ir satriecošs veids, kā piešķirt MINI īpašu niansi. Esam rūpīgi izvēlējušies labākās faktūras ādu – ar bagātīgiem apdares elementiem, piemēram, pīto apmales apdari, kas noslēdz meistarīgo sajūtu. Klasisks.

MINI YOURS STŪRE

MINI YOURS STŪRE

STŪRĒŠANA PARĀDA NOSTĀJU.

MINI Yours programma piedāvā augstākās kvalitātes materiālus, stilīgus dizainus un precīzu meistarību. MINI Yours ādas sporta stūrei rūpīgi izvēlēta izcilas kvalitātes āda. Meistarības sajūtu noslēdz tādas bagātīgas detaļas kā ar rokām radīts alumīnija krāsas kontrastējošais šuvums.

MINI YOURS SALONS

MINI YOURS SALONS

PREMIUM SALONS.

Piedāvājam trīs jaunu veidu virsmas paneļa un durvju maliņām. Dark Cottonwood klasiskam izskatam piešķir modernu niansi. Fiber Alloy ir īsta alumīnija pārklājums ar smalku Herringbone raksta reljefu, kas patiesi atgādina angļu tvīda audumu. Kaula porcelāna iedvesmotais Off White piešķir īpašu jaunas elegances raksturu.

APDARES LĪMENIS.

UNION JACK AIZMUGURĒJIE LUKTURI

ESSENTIAL.

Izvēloties aprīkojuma līmeni “Essential”, jūs piešķirsiet savam MINI vēl individuālāku aspektu un iegūsiet visas pamata funkcijas un iespējas, kādas varētu vēlēties savā automobilī. Iegūsiet LED un miglas lukturus, tostarp Union Jack LED aizmugurējos lukturus, borta datoru, automātisko lietus sensoru, kas darbina vējstikla tīrītājus un priekšējos lukturus, automobiļa novietošanas sensoru (PDC), ādas sporta stūri, ērtu un izsmalcinātu apgaismojuma sistēmu ar sagaidīšanas apgaismojumu, lasīšanas apgaismojumu un labi izgaismotus spogulīšus saules aizsegos, Connected Media ar 6,5 collu skārienekrānu, MINI Connected, 16 collu vieglmetāla diskus un velūra paklājiņus.

MINI AUTO NOVIETOŠANAS PALĪGS

EXPERIENCE.

Aprīkojuma līmenī “Experience” iekļauts aprīkojums, kas jūsu MINI padarīs vēl sportiskāku un pievilcīgāku. Iegūsiet “Essential” iekļauto aprīkojumu un tādus ērtus papildinājumus kā sporta sēdekļi, 17 collu diski, automobiļa novietošanas sensors (PDC) priekšpusē un aizmugurē, auto novietošanas palīgs, ērtas piekļuves sistēma, salona atpakaļskata spogulis ar pretapžilbināšanas funkciju, MINI Yours izgaismots salons ar izgaismotu paneli nodalījumā, kas paaugstina komforta līmeni un padara braukšanu tumsā vēl patīkamāku.

MINI HEAD-UP DISPLEJS

MAXIMISE.

Ar pakotni “Maximise” iegūsiet dedzīgu MINI ar attieksmi, kas ļaus jums izcelties, un aprīkojumu, ar kuru arī brauciena laikā nezaudēsiet sakarus. Papildus “Essential” un “Experience” aprīkojumam iegūsiet adaptīvos Matrix LED priekšējos lukturus, MINI navigācijas sistēmu ar MINI Connected un 8,8 collu ekrānu, Head-Up displeju, atpakaļskata kameru, Harmon Kardon Sound sistēmu, aktīvu kruīzkontroli, braukšanas palīgu un pilnu spoguļu komplektu ar pielocīšanas funkciju.

FAKTI ĪSUMĀ.

 • Jauda

    cooper  cooper s
  Sēdekļi 4 4
  Bagāžas vieta  211-731 L 211-731 L 
  Durvis  3 3
  Degvielas tvertnes tilpums 40-44 L 40-44L 
 • Izmēri

    Cooper  cooper s
  Platums  1727 MM 1727 MM 
  Svars bez kravas/pasažieriem  1210 KG 1275 KG
  Garums  3821 MM  3850 MM 
  Augstums  1414 MM  1414 MM 
  Garenbāze 2495 MM  2495 MM 
 • Transmisija

    Cooper  Cooper s
  Cilindru skaits 3 4
  Darba tilpums 1499 CM³ 1998 CM³
  Jauda 136 HP  192 HP 
  Griezes moments 220 NM  280 NM 
  Degvielas veids
  benzīns
  benzīns
  0 – 100 km/h
  7,9 (7,9)
  6,8 (6,8)
  CO 2 g/km NEDC
  122 (117)
  145 (127)
  CO 2 g/km WLTP
  133
  159
  L/100km NEDC
  5,4 (5,1)
  6,4 (5,6)
  L/100km WLTP
  5,9
  7,0

  Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  Degvielas patēriņa un CO2 izmešu vērtības ir spēkā ar izvēlēto riteņu un riepu formātu. Patēriņa dati noteikti atbilstoši ECE braukšanas ciklam.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās, "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija, un vietnē http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.