Mini logo

Novecojis tīmekļa pārlūks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Izbaudiet unikālu braucienu!

Rezervēt testa braucienu

5-durvju MINI.

Ikona ar turbouzlādi un dubultu skaitu durvju. BMW Group veidotais MINI TwinPower Turbo dzinējs ir aprīkots ar funkcijām, kas nodrošina patiesu braukšanas prieku. Tas paredzēts vairāku pasažieru pārvadāšanai. Vai vienkārši nedaudz vairāk MINI, ko izbaudīt. Cena, sākot no 18 070 €.

Rezervēt testa braucienu CENU LAPA

Apskati

Turbodzinēji.

Ar BMW TwinPower Turbo dzinējiem MINI apvieno leģendāras braukšanas īpašības ar pasaules klases dzinēju jaudu.

Apskati

Anglija satiek Vāciju.

Britu meistarība savienojumā ar BMW vācu inženierzinībām nodrošina to, ka uzmanība pievērsta ikvienai detaļai.

Apskati

IZJŪTAS KĀ KARTINGĀ.

Ar riteņiem pašos stūros un izcilu līdzsvaru MINI Clubman ir īsts kartings ielās.

Apskati

Vairāk vietas.

Ar papildu vietu kājām un plašu bagāžas nodalījumu MINI ir radīts garākiem ceļojumiem, vienlaikus saglabājot veiklību un vieglas novietošanas iespēju.

 

Īpašības.

  • Sniegums
  • Tehnoloģija
  • Drošība
  • Dizains

Trīs braukšanas režīmi.

Izmantojiet braukšanas režīmu un izvēlieties Sport, Green vai Mid, lai mainītu automobiļa īpašības, degvielas patēriņu un līdzsvaru.

Sešu pārnesumu automātiskā pārnesumkār­ba.

Pārnesumkārba piedāvā vienmērīgu un precīzu pārnesumu pārslēgšanu. Cooper S varat izvēlēties automātisko Steptronic pārnesumkārbu, kas apvieno manuālās pārnesumkārbas elastību ar automātiskās pārnesumkārbas ērtībām. Papildaprīkojumā varat izvēlēties stūres pārnesumu pārslēgšanas lāpstiņas, kas ļauj pārslēgt pārnesumus, tām vienkārši pieskaroties.

Dinamiskā stabilitātes kontrole.

Sistēma, kas padara jūs par labāku vadītāju, pielāgojot dzinēja sniegumu un aktivizējot bremzes labākai saķerei.

Izcila amortizācija.

Modernākā stūrēšana, pateicoties MacPherson amortizatoriem un precīzi noregulētajai daudzsviru aizmugurējai balstiekārtai.

Turbodzinēji.

MINI turbodzinēji ir balstīti uz BMW godalgoto dizainu.

MINI CONNECTED.

MINI Connected ir jauns instrumentu panelis un informācijas un izklaides sistēma. Standartaprīkojumā iekļauts 6,5 collu displejs.

Spotify un citas jaukas lietas.

Atrodiet un atskaņojiet savu mīļāko mūziku Spotify, Pandora, TuneIn radio un citos avotos tieši MINI Connected instrumentu panelī.

Novietošanas asistents.

Tehnoloģija, kas izmēra stāvvietu. Ja stāvvieta ir pietiekami liela, novietošanas asistents automātiski stūrēs jūsu MINI brīvajā vietā, sniedzot skaidrus norādījumus, kad bremzēt un kad doties uz priekšu, līdz automobilis ir novietots.

Navigācija ar reāllaika satiksmes informāciju.

Mūsu navigācijas sistēma sniedz reāllaika satiksmes informāciju, lai jūs sasniegtu savu mērķi iespējami ātrāk.

Skārienjutīga vadība, kas atpazīst jūsu rokrakstu.

Ar MINI Connected XL pietiek tikai nospiest dažas pogas, lai izvēlētos galamērķi vai atskaņotu mūziku. Dažos modeļos vajadzīgs vien pārvilkt displejam ar pirkstgaliem.

LED priekšējie lukturi, kas izgaismo līkumus.

Priekšējo lukturu leņķis tiek automātiski pielāgots automobiļa ātrumam un svaram. Papildaprīkojumā pieejama funkcija, kas ļauj reaģēt uz stūrēšanas kustībām, izgaismojot līkumus.

Atjautīgā kruīz­kontrole.

Adaptīvā kruīzkontrole pārliecinās par to, lai MINI saglabātu ātrumu arī līkumos un kalnup. Ar kameras palīdzību adaptīvā kruīzkontrole automātiski pielāgo ātrumu un attālumu līdz priekšā esošajam automobilim. Protams, vadītājs jebkurā laikā var atcelt iestatījumus, ļaujot uzņemt ātrumu un bremzēt.

Head-Up displejs.

Reaktīvo lidmašīnu pilota kabīnes iedvesmots. Būtiskākā informācija tiek projicēta uz vējstikla, ļaujot nenovērst skatienu no ceļa.

Astoņi drošības gaisa spilveni.

Līdz astoņiem drošības gaisa spilveniem priekšpusē, sānos, pie griestiem un priekšā ceļgaliem uzrauga sadursmes nopietnību, lai pielāgotu izplešanās līmeni un palīdzētu iespējami labāk aizsargāt jūs un jūsu pasažierus.

Uzlabotas bremzes.

Strauji atlaižot akseleratora pedāli, bremzes tiek sagatavotas ārkārtas situācijai. Mitros apstākļos tās nožūst pašas.

Bremžu kontroles sistēma pagriezienos.

Līdzsvaro bremžu jaudu visiem četriem riteņiem asos līkumos, palīdzot saglabāt kontroli.

Virsbūves tērauda rāmis.

MINI ir ārkārtīgi izturīga virsbūve. Tā virsbūve ar tērauda rāmi ir uzlabota ar austenītu un nanodaļiņām, lai pasargātu jūs un jūsu pasažierus.

 

Individuāla dizaina interjers.

Ar MINI Yours iegūsiet ar izcilu meistarību un individuāli radītas detaļas, kas pacels jūsu MINI salonu augstākajā līmenī.

 

Lielāks nekā šķiet.

Dažas no labāk zināmajām īpašībām, tādas kā sāniski novietotais dzinējs un stūros izvietotie riteņi, tika ieviestas pirms vairāk nekā 50 gadiem, lai padarītu salonu plašāku.

Kā vien vēlaties.

Ar vairāk nekā desmit miljoniem unikālu kombināciju ikvienu MINI iespējams pielāgot atbilstoši jūsu personībai.

Pareizais apgaismojums.

Cik spožu vēlaties? Kāda veida gaismai dodat priekšroku? Izvēlieties no divpadsmit apgaismojuma iestatījumiem un 255 krāsām.

Kontrastējo­šas gaismas uz jumta un sānu spoguļiem.

Mūsu ikoniskās gaismas uz jumta un sānu spoguļiem sākotnēji tika radītas, lai izceltos sacīkšu trasē. Darbojas vēl joprojām.

Slēdzis.

Sacensību iedvesmotais slēdzis ir kā piemiņa no sacīkšu dienām un nodrošina neaprakstāmu kontroli.

Motorizācija.

Uz augšu