Mini logo

Novecojis timekla parluks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

5-DURVJU MINI.

VISS, KAS JUMS PATĪK MINI. UN VĒL VAIRĀK.

Maksimāla MINIfikācija. Ar plašāku vietu pasažieriem un bagāžai uzticamais piecdurvju MINI Hatch ļauj jums tajā ielikt vairāk – un vairāk no tā iegūt. Bet joprojām varat izbaudīt veiklo sniegumu un vadāmību, ar kuru MINI ir slavens.

Tā zemais smaguma centrs un kompaktie izmēri padara to ideāli piemērotu šauru ieliņu un autostāvvietu izbraukšanai. Un ar plašu pielāgošanas iespēju klāstu varat to padarīt par izteikti savu. Individuālists maksimāli aizraujošai braukšanai – tas ir viss, par ko mīlat MINI. Un vēl vairāk.

Apdares līmeņi un dzinēji

Izvēlieties apdares līmeni un dzinēju un izveidojiet MINI, kas jūs aizvedīs, kur vien vēlaties.

Experience

Aprīkots ar visu svarīgāko

Satura izvēle:

 • 16/17 collu diski
 • Sporta sēdekļi
 • Ārējo atpakaļskata spoguļu komplekts
 • Braukšanas palīgsistēma
 • Dinamiskā kruīzkontrole
 • PDC, aizmugurē
 • Atpakaļskata kamera
 • Automātiska iekš. atpakaļskata spoguļa nolaišana
 • 6,5 collu ekrāns
 • Bluetooth savienojums tālrunim un mūzikai

Dzinēja izvēles iespējas

Maximise

Pilnīgs aprīkojums ar ekskluzīvu augstākās klases sajūtu.

Satura izvēle:

 • Viss Experience aprīkojums
 • ACC (30+ ar MT / Stop & Go ar AT) (ieskaitot stūres apsildi)
 • Comfort piekļuve
 • Novietošanas palīgs (priekšpusē un aizmugurē)
 • 8,8 collu ekrāns
 • Navigācija ar RTTII (reāllaika satiksmes informāciju)
 • Automātiski kartes atjauninājumi
 • Apple Car Play sagatave

Dzinēja izvēles iespējas

PAMATINFORMĀCIJA PAR FUNKCIJĀM

Piecdurvju MINI Hatch – sānu gaisa savācēji – dizains

JAUNS SĀNU GAISA SAVĀCĒJU DIZAINS.

No vienas puses stilīgs. No otras – praktisks. Šie neatvairāmi pievilcīgie un mūsdienīgie sānu gaisa savācēji piešķir jūsu MINI vēl vairāk individualitātes, iekļaujot LED pagrieziena rādītājus. Tiem ir arī modelim raksturīgie ieliktņi ar One/Cooper “hokeja nūju” mirdzošā Black krāsā un Cooper S mirdzošā Piano Black krāsā, kas aizstāj hromēto “S” logotipu.

Piecdurvju MINI Hatch – izpūtējs black krāsā – aizmugurējais buferis

PIANO BLACK KRĀSAS IZPŪTĒJI.

Piano Black krāsas virsbūvē iekļauti šie ārkārtīgi izteiksmīgie izpūtēji, kas vizuāli uzsver jūsu MINI spēcīgo un sportisko sniegumu. To sportiskais izskats ideāli papildina arī jauno aizmugures dizainu, kurā paplatināta ģeometrija, lai piešķirtu tam platāku, daudz dinamiskāku stāju un iespaidīgāku klātbūtni uz ceļa. One un Cooper varianti papildināti vēl ar drosmīgu, pilnīgi jaunu aizmugurējo spoileri.

IEPAZĪSTINĀM AR 5-DURVJU MINI

Big love.

NEATVAIRĀMS. PĒC NOKLUSĒJUMA

Dinamiskās līnijas un skaidrais, tīrais stils apvieno plato šķērsbāzi un īsās pārkares, lai piešķirtu piecdurvju MINI tā izteikti sportisko izskatu. Izteiksmīgie priekšējie lukturi tiek ideāli papildināti ar pievilcīgiem sānu gaisa savācējiem, kas ietver LED pagrieziena rādītājus. Papildaprīkojuma durvju rokturi, degvielas tvertnes vāciņš un citi jauni dizaina akcenti elegantajā Piano Black krāsā rada piecdurvju MINI vēl individuālāku izskatu. Un visu noslēdz inovatīvais unikālo vieglmetāla disku klāsts.

Piecdurvju MINI Hatch – blue un white krāsa – krāsas

INOVATĪVAS KRĀSU TEHNOLOĢIJAS.

Ar mūsu plašo augstākā kvalitātes līmeņa krāsu klāstu varat būt drosmīgs un košs vai arī elegants un izsmalcināts – vai abi. MINI izmanto mūsdienīgākās pieejamās krāsu tehnoloģijas, lai panāktu krāsas dziļumu un zaigojumu, kā arī izturību. Jaunajā daudztoņu jumtā ar satriecošajām Blue, Silver un Black krāsu pārejām izmantota pilnīgi jauna pārklāšanas tehnoloģija, kādu pašlaik vēl nepiedāvā neviens cits ražotājs.

NOVIETOŠANAS PALĪGS.

Ierodoties galamērķī, MINI auto novietošanas palīgs palīdzēs nevainojami novietot automobili visšaurākajā stāvvietā – padarot jūsu ierašanos izcilu. MINI aizmugures skata kamera, kas iekļauta šajā sistēmā, nodrošina skaidru redzamību atpakaļgaitā, lai jūs varētu braukt atpakaļgaitā daudz drošāk, ar plašāku redzes lauku un lielāku pārliecību.

Piecdurvju MINI Hatch – blue un white krāsa – buferis

PLATĀKA STĀJA UN JAUNI DISKU PLŪSMVIRŽI.

Aizmugurē esam paplatinājuši ģeometriju, lai uzsvērtu jaunā izteiksmīgā bufera dizaina stāju un sportiskumu.

Piecdurvju MINI Hatch – aizmugures skats – Union Jack lukturi

STANDARTA AIZMUGURĒJIE LUKTURI AR UNION JACK DIZAINU.

Aizmugurē šie satriecošie LED lukturi veido divdaļīgu motīvu, kas asociējas ar ikonisko emblēmu. Izsmalcinātā apgaismojuma dizaina precizitāte nodrošina papildu individualitāti. Ietverti papildaprīkojuma Piano Black rāmī, tie kalpo kā izteiksmīgs atgādinājums par MINI lepno mantojumu.

Piecdurvju MINI Hatch – blue un white krāsa – līkumu izbraukšana

IZBRAUCIET VAIRĀK LĪKUMU.

Zemais smaguma centrs, raksturīgā sportiskā stāja un liels šķērsbāzes platums apvienojas, lai radītu aizraujošo kartinga sajūtu gan līkumos, gan pagriezienos. Izteiksmīgs dizainā un pilsētniecisks pēc dabas – jūs noteikti atradīsiet ko aizraujošu katrā pagriezienā.

Piecdurvju MINI Hatch – kokpits – salona tehnoloģija

AUGSTĀKĀ LĪMEŅA SAJŪTA SALONĀ.

Kokpits ir jūsu MINI salona sajūtas tehniskais centrs. Radīts, lai padarītu braukšanu drošāku un baudāmāku, – tas ikreiz jūs sagaida. Ieskaujiet sevi precīzā vadībā, navigācijā, izklaidē un drošībā – savukārt daudzfunkciju stūre nodrošinās izcilu satvērienu ērtai vadīšanai. Varat arī pielāgot krāsas salonā ar fona apgaismojumu, lai radītu salonā ideālu atmosfēru, kas atspoguļos jūsu brauciena vajadzības vai arī jūsu garastāvokli.

Piecdurvju MINI Hatch – vieglmetāla diski – 17 collu Scissor

EKSKLUZĪVS 15 – 18 COLLU VIEGLMETĀLA DISKU KLĀSTS.

Iekļaujiet vairāk savas personības katrā braucienā ar īpaši konstruētiem un precīzi izstrādātiem oriģinālajiem MINI vieglmetāla diskiem, piemēram, ar attēlā parādītajiem 17 collu Scissor diskiem. Tie ir rūpīgi pārbaudīti, lai atbilstu jūsu MINI specifikācijām un lai tiem būtu būtiska nozīme jūsu automobiļa sniegumā un vadāmībā.

FAKTI ĪSUMĀ

 • Jauda

  Sēdekļi 5
  Bagāžas vieta  279 - 941 l.
  Durvis 5
  Degvielas tvertnes tilpums 40-44 l
 • Izmēri

    COOPER  COOPER S
  Platums  1727 MM  1727 MM 
  Svars bez kravas/pasažieriem  1265 KG 1330 KG 
  Garums  3982 MM  4005 MM
  Augstums  1425 MM 1425 MM
  Garenbāze 2567 MM 2567 MM
 • Transmisija

    COOPER  COOPER S
  Cilindru skaits 3 4
  Darba tilpums 1499 CM³ 1998 CM³
  Jauda 136 HP  178 HP 
  Griezes moments 220 NM  280 NM 
  Degvielas veids BENZĪNS BENZĪNS
  0 – 100 km/h 8,2 (8,2)  6,9 (6,9)
  CO 2 g/km WLTP 136 159
  L/100km WLTP 6,0 7,0

  Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  Degvielas patēriņa un CO2 izmešu vērtības ir spēkā ar izvēlēto riteņu un riepu formātu. Patēriņa dati noteikti atbilstoši ECE braukšanas ciklam.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās, "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija, un vietnē http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.