Mini logo

Novecojis tīmekļa pārlūks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Izbaudiet unikālu braucienu!

Rezervēt testa braucienu

MINI Cabrio.

Izcils veids, lai apgūtu visas dzīves iespējas. Jaunais MINI Cabrio ir lielāks, un tam ir vēl vairāk kartinga izjūtu, atjautīgu tehnoloģiju un salons, kas līdzinās jūsu sapņu viesistabai. Tas ir gatavs jaunam piedzīvojumu līmenim – brīvā dabā. Cena, sākot no 21 100 €.

Rezervēt testa braucienu CENU LAPA

Apskati

"Trīs vienā" kabrioleta jumts.

Kādēļ neizbaudīt sauli pilnībā? Ar jauno pārsega mehānismu varat iegūt pilnu skatu vien 15 sekundēs – pat braukšanas laikā. Mīkstā seguma jumtiem pieejamas dažādas dizaina iespējas, tostarp jaunais MINI Yours Union Jack dizains. "Trīs vienā" kabrioleta jumtu var pacelt, nolaist vai izmantot kā jumta lūku, atverot to 40 cm platībā un ļaujot sajust gaisa vēsmas.

 

Apskati

Lietus brīdinājums.

MINI ir vairāk nekā tikai automobilis. Tas ir MINI. Jaunajā MINI Cabrio ir funkcijas un piederumi, ko nav iespējams atrast nekur citur. Jaunā lietus brīdinājuma lietojumprogramma jūs laikus informēs par vētru. Always Open taimera funkcija attēlo laiku, kas pavadīts, braucot ar nolaistu jumtu. Būtībā tas ir jūsu labsajūtas mērītājs.

Apskati

Turbodzinēji.

BMW Twinpower Turbo dzinējs piešķir MINI Cabriolet leģendāru vadāmību, kas apvienota ar augstākā līmeņa sniegumu.

Īpašības.

  • Sniegums
  • Tehnoloģija
  • Drošība
  • Dizains

Trīs braukšanas režīmi.

Izmantojiet braukšanas režīmu un izvēlieties Sport, Green vai Mid, lai mainītu automobiļa īpašības, degvielas patēriņu un līdzsvaru.

Sešu pārnesumu automātiskā pārnesumkār­ba.

MINI Cabrio Cooper S sešu pārnesumu automātiskā Steptronic pārnesumkārba savā klasē ir reti sastopama. Vienkārši piespiediet lāpstiņu, lai nomainītu pārnesumu – gluži kā Formula 1 automobilī.

Dinamiskā stabilitātes kontrole.

Sistēma, kas padara jūs par labāku vadītāju, pielāgojot dzinēja sniegumu un aktivizējot bremzes labākai saķerei.

Izcila amortizācija.

Modernākā stūrēšana, pateicoties MacPherson amortizatoriem un precīzi noregulētajai daudzsviru aizmugurējai balstiekārtai.

Turbodzinēji.

MINI turbodzinēji ir balstīti uz BMW godalgotajām tehnoloģijām.

MINI CONNECTED.

MINI Connected ir jauns instrumentu panelis un informācijas un izklaides sistēma. Standartaprīkojumā iekļauts 6,5 collu displejs.

Spotify un citas jaukas lietas.

Atrodiet un atskaņojiet savu mīļāko mūziku Spotify, Pandora, TuneIn radio un citos avotos tieši MINI Connected instrumentu panelī.

Novietošanas asistents.

Tehnoloģija, kas izmēra stāvvietu. Ja stāvvieta ir pietiekami liela, novietošanas asistents automātiski stūrēs jūsu MINI brīvajā vietā, sniedzot skaidrus norādījumus, kad bremzēt un kad doties uz priekšu, līdz automobilis ir novietots.

Navigācija ar reāllaika satiksmes informāciju.

Mūsu navigācijas sistēma sniedz reāllaika satiksmes informāciju, lai jūs sasniegtu savu mērķi iespējami ātrāk.

Skārienjutīga vadība, kas atpazīst jūsu rokrakstu.

Ar MINI Connected XL nospiediet dažas pogas, lai izvēlētos galamērķi vai atskaņotu mūziku. Dažos modeļos vajadzīgs vien pārvilkt displejam ar pirkstgaliem.

LED priekšējie lukturi, kas izgaismo līkumus.

Priekšējo lukturu leņķis tiek automātiski pielāgots automobiļa ātrumam un svaram. Papildaprīkojumā pieejama funkcija, kas ļauj reaģēt uz stūrēšanas kustībām, izgaismojot līkumus.

Lietus brīdinājums.

MINI ir vienkārši automobilis. Tas ir MINI. Jaunajā MINI Cabrio ir funkcijas un piederumi, ko nav iespējams atrast nekur citur. Jaunā lietus brīdinājuma lietojumprogramma jūs laikus informēs par vētru. Always Open taimera funkcija attēlo laiku, kas pavadīts, braucot ar nolaistu jumtu. Būtībā tas ir jūsu labsajūtas mērītājs.

Always Open taimeris.

Seko līdzi laikam, kas pavadīts, braucot ar nolaistu jumtu. Būtībā tas ir jūsu labsajūtas mērītājs.

Aktīvā pretapgāša­nās sistēma.

Ārkārtas gadījumā sekundes daļu laikā automātiski tiek aktivizēta pretapgāšanās sistēma, lai parūpētos par ikviena automobilī sēdošā drošību.

Atjautīgā kruīz­kontrole.

Adaptīvā kruīzkontrole pārliecinās par to, lai MINI saglabātu ātrumu arī līkumos un kalnup. Ar kameras palīdzību adaptīvā kruīzkontrole automātiski pielāgo ātrumu un attālumu līdz priekšā esošajam automobilim. Protams, vadītājs jebkurā laikā var atcelt iestatījumus, ļaujot uzņemt ātrumu un bremzēt.

Head-Up displejs.

Reaktīvo lidmašīnu pilota kabīnes iedvesmots. Būtiskākā informācija tiek projicēta uz vējstikla, ļaujot nenovērst skatienu no ceļa.

Seši drošības gaisa spilveni.

Līdz sešiem drošības gaisa spilveniem priekšpusē, sānos un priekšā ceļgaliem uzrauga sadursmes nopietnību, lai pielāgotu izplešanās līmeni un palīdzētu iespējami labāk aizsargāt jūs un jūsu pasažierus.

Uzlabotas bremzes.

Strauji atlaižot akseleratora pedāli, bremzes tiek sagatavotas ārkārtas situācijai. Mitros apstākļos tās nožūst pašas.

Bremžu kontroles sistēma pagriezienos.

Līdzsvaro bremžu jaudu visiem četriem riteņiem asos līkumos, palīdzot saglabāt kontroli.

Virsbūves tērauda rāmis.

MINI ir ārkārtīgi izturīga virsbūve. Tā virsbūve ar tērauda rāmi ir uzlabota ar austenītu un nanodaļiņām, lai pasargātu jūs un jūsu pasažierus.

"Trīs vienā" kabrioleta jumts.

Kādēļ neizbaudīt sauli pilnībā? Ar jauno pārsega mehānismu varat iegūt pilnu skatu vien 15 sekundēs – pat braukšanas laikā. Mīkstā seguma jumtiem pieejamas dažādas dizaina iespējas, tostarp jaunais MINI Yours Union Jack dizains. "Trīs vienā" kabrioleta jumtu var pacelt, nolaist vai izmantot kā jumta lūku, atverot to 40 cm platībā un ļaujot sajust gaisa vēsmas.

Pārsteidzoši plašs.

MINI Cabrio ir pietiekami daudz vietas četriem pieaugušajiem, un noliecamie aizmugurējie sēdekļi piedāvā papildu vietu bagāžas nodalījumā. Tajā iespējams ietilpināt 215 litrus papildu bagāžas ar nolaistu jumtu un 161 litru – ar paceltu jumtu. Tas ir par 25 procentiem vairāk nekā iepriekšējos modeļos.

MINI logotipa projekcija.

Tas nepieciešams ikvienam varonim. MINI logotipa projekcijas iespēja raida gaismas staru no vadītāja sānu spoguļa puses, lai sagaidītu jūs pirms iekāpšanas automobilī.

Luksusa sajūta.

MINI Cabrio iespēju pārpildīto salonu iespējams izsmalcināt ar augstākā līmeņa apdari, piemēram, Česterfīlda ādu ar rombveida raksta šuvēm.

Pareizais apgaismojums.

Cik spožu vēlaties? Kāda veida gaismai dodat priekšroku? Izvēlieties no divpadsmit apgaismojuma iestatījumiem un 255 krāsām.

Kā vien vēlaties.

Ar vairāk nekā desmit miljoniem unikālu kombināciju ikvienu MINI iespējams pielāgot atbilstoši jūsu personībai.

Slēdzis.

Sacensību iedvesmotais slēdzis ir kā piemiņa no sacīkšu dienām un nodrošina neaprakstāmu kontroli.

Motorizācija.

Uz augšu