Mini logo

Novecojis tīmekļa pārlūks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Rezervēt testa braucienu

MINI Convertible.

PAVERAS JAUNI DZĪVES APVĀRŠŅI.

Izsmalcināti brīvs gars – MINI Cabrio ir braukšanas ar nolaistu jumtu un nefiltrēta braukšanas prieka pati būtība. Izbaudiet Cabrio aizrautību, kas piedāvā nepārspējamas vadāmības un tehnoloģijas pakāpes. Ar četriem ērtiem sēdekļiem un elektriski darbināmu mīkstā seguma jumtu “trīs vienā” tas vienmēr ir gatavs nākamajam piedzīvojumam brīvā dabā. Un ar TWIN Power Turbo dzinēju, kas var sasniegt 100 km/k ātrāk kā 7 sekundēs, tas ir gatavs tvert ik mirkli.

Rezervēt izmēģinājuma braucienu Lejupielādes

PAMATINFORMĀCIJA PAR FUNKCIJĀM

NEATVAIRĀMS. PĒC NOKLUSĒJUMA

Dinamiskās līnijas un skaidrais, tīrais stils apvieno plato šķērsbāzi un īsās pārkares, lai piešķirtu MINI Cabrio tā sportisko izskatu. Izteiksmīgie priekšējie lukturi tiek ideāli papildināti ar pievilcīgiem sānu gaisa savācējiem, kas ietver LED pagrieziena rādītājus. Papildaprīkojuma durvju rokturi, degvielas tvertnes vāciņš un citi jauni dizaina akcenti elegantajā Piano Black krāsā rada MINI Cabrio vēl individuālāku izskatu. Un visu noslēdz inovatīvais unikālo vieglmetāla disku klāsts.

APDARES LĪMENIS

Lai atbilstu jūsu vēlmēm, MINI Cabrio var aprīkot divos līmeņos. Izvēlieties starp Experience un Maximise un iegūstiet visu, kas nepieciešams, lai atklātu dzīvi ar MINI.

Experience.

Aprīkojuma līmenī “Experience” iekļauts aprīkojums, kas jūsu MINI padarīs vēl sportiskāku un pievilcīgāku. Iegūsiet essential iekļauto aprīkojumu un tādus ērtus papildinājumus kā sporta sēdekļi, 17 collu diski, automobiļa novietošanas sensors (PDC) priekšpusē un aizmugurē, auto novietošanas palīgs, ērtas piekļuves sistēma, salona atpakaļskata spogulis ar pretapžilbināšanas funkciju, MINI Yours izgaismots salons ar izgaismotu paneli nodalījumā, kas paaugstina komforta līmeni un padara braukšanu tumsā vēl patīkamāku.

Maximise.

Ar pakotni “Maximise” iegūsiet dedzīgu MINI ar attieksmi, kas ļaus jums izcelties, un aprīkojumu, ar kuru arī brauciena laikā nezaudēsiet sakarus. Papildus “Essential” un “Experience” aprīkojumam iegūsiet adaptīvos Matrix LED priekšējos lukturus, MINI navigācijas sistēmu ar MINI Connected un 8,8 collu ekrānu, Head-Up displeju, atpakaļskata kameru, Harmon Kardon Sound sistēmu, aktīvu kruīzkontroli, braukšanas palīgu un pilnu spoguļu komplektu ar pielocīšanas funkciju.

FAKTI ĪSUMĀ

 • Jauda

    cooper  cooper s
  Sēdekļi 4 4
  Bagāžas vieta  215 L  215 L 
  Durvis  2 2
  Degvielas tvertnes tilpums 40-44 L 40-44 L 

   

 • Izmēri

    COOPER  COOPER S
  Platums  1727 MM  1727 MM 
  Svars bez kravas/pasažieriem  1305 KG 1370 KG 
  Garums  3821 MM  3850 MM
  Augstums  1415 MM 1415 MM
  Garenbāze 2495 MM 2495 MM
 • Transmisija

    COOPER  COOPER S
  Cilindru skaits 3 4
  Darba tilpums 1499 CM³ 1998 CM³
  Jauda 136 HP  178 HP 
  Griezes moments 220 NM  280 NM 
  Degvielas veids BENZĪNS BENZĪNS
  0 – 100 km/h 8,8 (8,8) 7,2 (7,2)
  CO 2 g/km WLTP 141 166
  L/100km WLTP 6,2 7,3

  Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  Degvielas patēriņa un CO2 izmešu vērtības ir spēkā ar izvēlēto riteņu un riepu formātu. Patēriņa dati noteikti atbilstoši ECE braukšanas ciklam.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās, "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija, un vietnē http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.