Mini logo

Novecojis tīmekļa pārlūks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Rezervēt testa braucienu

Jaunais MINI Clubman.

Šoreiz MINI nosaukums nav pilnīgi patiess. Jaunais MINI Clubman ir mūsu līdz šim lielākais MINI. Garāks un platāks, ar pieciem sēdekļiem, sešām durvīm, papildu vietu kājām aizmugurē un lielāku bagāžas nodalījumu. Jaunais MINI Clubman ir auto visai dzīvei.

KONFIGURĒT Rezervēt testa braucienu Cenu lapa APDARES LĪMENIS

Apskati

Visai dzīvei.

Pieci sēdekļi, sešas durvis un vairāk vietas bagāžai. Dubultas aizmugurējās durvis vieglai iekraušanai.

Apskati

Lielbritānija satiek Vāciju.

Britu meistarība savienojumā ar BMW vācu inženierzinībām nodrošina to, ka uzmanība pievērsta ikvienai detaļai.

Apskati

VĒL LIELĀKS MINI.

Tikai ieguvumi, nekādu zaudējumu – jaunais MINI Clubman ir kļuvis garāks, platāks un ietilpīgāks, tas nozīmē ērtus ceļojumus un vairāk iespēju savietot visu nepieciešamo MINI Clubman, ieskaitot Jūsu aizrautību!

Jaunais MINI Clubman

Enerģisks.

Ar turbodzinējiem, iespaidīgu paātrinājuma jaudu un iespēju mainīt amortizatoru iestatījumus brauciens MINI Clubman ir īsta bauda. Skatieties, kā Haralds Tīss [Harald Thies] no MINI runā par jaudu un kartinga sajūtu.

Jaunais MINI Clubman

Enerģisks.

Ar turbodzinējiem, iespaidīgu paātrinājuma jaudu un iespēju mainīt amortizatoru iestatījumus brauciens MINI Clubman ir īsta bauda. Skatieties, kā Haralds Tīss [Harald Thies] no MINI runā par jaudu un kartinga sajūtu.

Jaunais MINI Clubman

MINI kā no grāmatas.

Jaunais MINI Clubman ir lielāks, atjautīgāks un īsts baudījums. Projektu vadītājs Dr. Ernsts Frike [Ernst Fricke] skaidro, kas padara MINI Clubman par visīstāko MINI.

Jaunais MINI Clubman

Dizains.

Aerodinamisks, izteiksmīgs, plašs un ar divām aizmugurējām durvīm – šeit britu meistarība satiekas ar vācu inženierzinībām. Klikšķiniet šeit, lai dzirdētu, kā dizaina komanda stāsta par MINI Clubman veidošanu.

Jaunais MINI Clubman

Plašums.

Pieci sēdekļi, sešas durvis un dāsna izmēra bagāžas nodalījums padara automobili praktisku un piedāvā aizraujošu braukšanu. Salona dizaineris Olivers Zīgharts [Oliver Sieghart] stāsta par veiksmīgo salona dizainu.

Jaunais MINI Clubman

Skaņa.

Skaņa nav tikai dzirdi, bet arī sajūtām. Jakopo Marčeti [Jacopo Marchetti] skaidro, kā MINI dažādie braukšanas režīmi maina automobiļa raksturu. No mierīga brauciena komforta režīmā līdz 100% MINI sporta režīmā.

.

Jaunais MINI Clubman

Redzējums.

Ar jauno MINI Clubman MINI sāk darboties jaunā segmentā ar jaunām klientu prasībām. Anderss Varmings [Anders Warming], MINI galvenais dizainers, apraksta, kā viņš un viņa komanda ir saglabājusi mantojumu, kas padara MINI unikālu, vienlaikus radot jaunas īpašības, kādas agrāk netika saistītas ar MINI.

Jaunais MINI Clubman

Harman Kardon Sound.

Īpašības.

  • Sniegums
  • Tehnoloģija
  • Drošība
  • Dizains

ALL4.

ALL4 pilnpiedziņa nodrošina izcilu vadāmību un braukšanas prieku jebkurā situācijā. Jaunais MINI Clubman ALL4 ir gatavs jauniem izaicinājumiem. Un jūs?

Turbodzinēji.

MINI Clubman turbodzinēji ir balstīti uz BMW godalgotajām dzinēju tehnoloģijām.

Astoņu pakāpju automātiskā pārnesum­kārba.

MINI Clubman Cooper astoņu pakāpju automātiskā Steptronic pārnesumkārba ir unikāla savā klasē. Vienkārši piespiediet lāpstiņu, lai nomainītu pārnesumu – gluži kā Formula 1 automobilī.

Trīs braukšanas režīmi.

Izmantojiet braukšanas režīmu un izvēlieties Sport, Green vai Normal, lai mainītu braukšanas īpašības, degvielas patēriņu un automobiļa līdzsvaru.

Izcila amortizācija.

Modernākā stūrēšana, pateicoties MacPherson amortizatoriem un daudzsviru aizmugurējai balstiekārtai.

MINI Connected.

Jaunajam MINI Clubman ir jauns instrumentu panelis un informācijas un izklaides sistēma. Standartaprīkojumā iekļauts 6,5 collu displejs.

Spotify un citas jaukas lietas.

Atrodiet un atskaņojiet savu mīļāko mūziku Spotify, Pandora, TuneIn radio un citos avotos tieši MINI Connected instrumentu panelī.

Novietošanas asistents.

Tehnoloģija, kas izmēra stāvvietu. Ja stāvvieta ir pietiekami liela, novietošanas asistents automātiski stūrēs jūsu MINI brīvajā vietā, sniedzot skaidrus norādījumus, kad bremzēt un kad doties uz priekšu, līdz automobilis ir novietots.

Navigācija ar reāllaika satiksmes informāciju.

Mūsu navigācijas sistēma sniedz reāllaika satiksmes informāciju, lai jūs sasniegtu savu mērķi iespējami ātrāk.

Skārienjutīga vadība, kas atpazīst jūsu rokrakstu.

Ar MINI Connected XL pietiek tikai nospiest dažas pogas, lai izvēlētos galamērķi vai atskaņotu mūziku. Dažos modeļos vajadzīgs vien pārvilkt displejam ar pirkstgaliem.

Elektriski regulējama stāvbremze.

Atcerieties, kad varējāt braukt stundām, līdz attapāties, ka stāvbremze vēl joprojām ir ieslēgta? Aizmirstiet! Jaunais MINI Clubman automātiski atlaiž stāvbremzi, uzsākot braukšanu.

LED priekšējie lukturi, kas izgaismo līkumus.

Priekšējā luktura leņķis tiek automātiski pielāgots automobiļa ātrumam un svaram. Papildaprīkojumā pieejama funkcija, kas ļauj reaģēt uz stūrēšanas kustībām, izgaismojot līkumus.

Ērta piekļuve.

Lai atvērtu un iedarbinātu MINI, pietiek ar to, ka atslēgas ir jūsu kabatā. Aizņemtas rokas? Veiciet kājas kustību zem aizmugurējās balstiekārtas, lai atvērtu aizmugurējās durvis.

Astoņi drošības gaisa spilveni.

Divi priekšpusē divi sānos, divi piestiprināti griestiem un divi – paredzēti ceļgaliem. Tie visi mēra sadursmes spēku, un tos iespējams pielāgot, lai aizsargātu jūs un jūsu pasažierus.

Atjautīgā kruīz­kontrole.

MINI Clubman kruīzkontrole pielāgo ātrumu līkumos un kalnup. Iebūvēta kamera rūpējas, lai attālums līdz priekšā esošajam automobilim nemainītos.

Dinamiskā stabilitātes kontrole.

Sistēma, kas padara jūs par labāku vadītāju, pielāgojot dzinēja jaudu un aktivizējot bremzes, efektīvi uzlabojot katra riteņa saķeri.

Head-Up displejs.

Reaktīvo lidmašīnu pilota kabīnes iedvesmots. Svarīga informācija tiek projicēta uz vējstikla, ļaujot nenovērst skatienu no ceļa.

Virsbūves tērauda rāmis.

MINI Clubman ir ārkārtīgi izturīga virsbūve. Tā ir veidota no tērauda, kas uzlabots ar austenītu un nanodaļiņām, lai pasargātu jūs un jūsu pasažierus.

Veidots vēja tunelī.

 MINI Clubman plūdeno virsbūvi ar izteiksmīgajām gaisa atverēm netālu no riteņiem ir viegli atpazīt.

Divviru aizmugurējās durvis.

Divviru durvis ir ne tikai izteiksmīga MINI Clubman iezīme – tās arī nodrošina vieglu piekļuvi plašajam bagāžas nodalījumam. Bagāžas nodalījuma telpa ir 360 litri, ko iespējams paplašināt līdz 1250 litriem, noliecot aizmugurējos sēdekļus.

Laipni lūdzam salonā.

Iesēžoties jaunajā Clubman, jūs ievērosiet, ka tas ir mūsu šobrīd lielākais MINI. Mums šķiet, ka tam ir arī labākais salona dizains. Iespējams izvēlēties no dažādu rakstu ādas apdarēm. Česterfīlda āda ar rombveida rakstu ir tikai viena no izvēlēm.

Vienmēr pareizais apgaismojums.

Cik spožu vēlaties? Kāda veida gaismai dodat priekšroku? Izvēlieties no divpadsmit apgaismojuma iestatījumiem un 255 krāsām.

Vai varat ieraudzīt sauli?

Vairāk nekā kvadrātmetru lielā jumta lūka ļauj ikvienam pasažierim baudīt patīkamu skatu neatkarīgi no sēdvietas.

Kā vien vēlaties.

Ļoti iespējams, ka iegūsiet savu sapņu Clubman. Pieejami vairāk nekā 10 miljoni piederumu un krāsu kombināciju.

MINI ir kļuvis liels.

Garāks un platāks MINI ar vietu pieciem cilvēkiem un lielāku bagāžas nodalījumu (1250 litri, noliecot aizmugurējos sēdekļus).

APDARES LĪMENIS.

MINI AUTO NOVIETOŠANAS PALĪGS

ESSENTIAL.

Izvēloties aprīkojuma līmeni “Essential”, jūs piešķirsiet savam MINI vēl individuālāku aspektu un iegūsiet visas pamata funkcijas un iespējas, kādas varētu vēlēties savā automobilī. Iegūsiet LED un miglas lukturus, tostarp Union Jack LED aizmugurējos lukturus, borta datoru, automātisko lietus sensoru, kas darbina vējstikla tīrītājus un priekšējos lukturus, automobiļa novietošanas sensoru (PDC), ādas sporta stūri, ērtu un izsmalcinātu apgaismojuma sistēmu ar sagaidīšanas apgaismojumu, lasīšanas apgaismojumu un labi izgaismotus spogulīšus saules aizsegos, Connected Media ar 6,5 collu skārienekrānu, MINI Connected, 16 collu vieglmetāla diskus un velūra paklājiņus.

FONA APGAISMOJUMS

EXPERIENCE.

Aprīkojuma līmenī “Experience” iekļauts aprīkojums, kas jūsu MINI padarīs vēl sportiskāku un pievilcīgāku. Iegūsiet “Essential” iekļauto aprīkojumu un tādus ērtus papildinājumus kā sporta sēdekļi, 17 collu diski, automobiļa novietošanas sensors (PDC) priekšpusē un aizmugurē, auto novietošanas palīgs, ērtas piekļuves sistēma, salona atpakaļskata spogulis ar pretapžilbināšanas funkciju, MINI Yours izgaismots salons ar izgaismotu paneli nodalījumā, kas paaugstina komforta līmeni un padara braukšanu tumsā vēl patīkamāku.

MINI HEAD-UP DISPLEJS

MAXIMISE.

Ar pakotni “Maximise” iegūsiet dedzīgu MINI ar attieksmi, kas ļaus jums izcelties, un aprīkojumu, ar kuru arī brauciena laikā nezaudēsiet sakarus. Papildus “Essential” un “Experience” aprīkojumam iegūsiet adaptīvos Matrix LED priekšējos lukturus, MINI navigācijas sistēmu ar MINI Connected un 8,8 collu ekrānu, Head-Up displeju, atpakaļskata kameru, Harmon Kardon Sound sistēmu, aktīvu kruīzkontroli, braukšanas palīgu un pilnu spoguļu komplektu ar pielocīšanas funkciju.

MOTORIZĀCIJA.

*Pieejami, kamēr automobiļi ir noliktavā. Jauni pasūtījumi modeļiem ar dīzeļdzinēju nav iespējami.

Cooper

ZS 136 (136)
0 – 100 km/h 9,1 (9,1)
CO 2 g/km 131 (130)
L/100km 5,1 (5,1)

Cooper S

ZS 192 (192)
0 – 100 km/h 7,2 (7,1)
CO 2 g/km 151 (133)
L/100km 6,6 (5,8)

Ierobežots daudzums

?

MINI šobrīd strādā, lai pielāgotos jaunajai Eiropas testēšanas metodei – vieglajiem transportlīdzekļiem paredzētajai pasaules mēroga testēšanas procedūrai (Worldwide Harmonised Light Vehicle Test Procedure – WLTP). Ar jaunajām tehniskajām modifikācijām mēs nodrošināsim visu automobiļu atbilstību noteiktajām prasībām un noteikumiem. No 2018. gada 1. jūnija esam apturējuši ALL4 un JCW ražošanu, kas spēkā līdz gada beigām. Lasīt vairāk par WLTP šeit

Cooper S ALL4

ZS 192 (192)
0 – 100 km/h 7,0 (6,9)
CO 2 g/km 159 (146)
L/100km 6,3 (6,9)