Mini logo

Novecojis tīmekļa pārlūks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Rezervēt testa braucienu

MINI COOPER SE

Essential

Pievienojot "Essential" aprīkojuma līmeni, Jūs padarīsiet MINI personīgāku un iegūsiet visu nepieciešamo automašīnai, piemēram, komfortablu atvēršanu, aizmugurējo stāvvietā novietošanas palīdzību (PDC), atpakaļskata kameru, viedo un stilīgo apgaismojuma sistēmu ar apsveikuma lukturiem, lasāmgaismu un labi apgaismotus spoguļus saules aizsargos, savienoto multividi ar 6,5 collu skārienekrānu, MINI navigāciju, kas savienota ar reālā laika satiksmes informāciju un daudz ko citu.

MINI COOPER SE

Maximise

Ar komplektu “Maximise” Jūs saņemat MINI attieksmi, kas padara Jūs redzamu, un tehnoloģiju, kas ļauj braukšanas laikā uzturēt kontaktus ar ārpasauli. Papildus Essential un Experience aprīkojumam Jūs tagad iegūstat panorāmas stikla griestus, patiešām jauku, augstas kvalitātes interjeru ar MINI Yours ādas apdari, MINI Yours stūres ratu un citām pārdomātām detaļām, kā arī iespēju ekskluzīvi izvēlēties laku un ietvaru, piemēram, jauno skaisto Enigmatic Black krāsu.

MINI COOPER SE

Experience

Aprīkojuma līmenis “Experience” ir aprīkojums, kas padara Jūsu MINI vēl sportiskāku un pievilcīgāku. Jūs saņemat visu aprīkojumu no “Essential”, arī tādus viedos papildinājumus kā adaptīvie LED lukturi, stāvvietā novietošanas palīgsistēma, MINI Headup displejs, Harmon Kardon skaļruņi, MINI navigācija ar MINI Connected un 8,8 collu ekrānu, MINI Yours interjers ir apgaismots un nodrošina apgaismotu paneli salonā, kas palielina labsajūtu un padara to ērtāku tumsā, kā arī daudzas citas gudras un stilīgas funkcijas.

Pilnīgi elektrisks. Pavisam mini.

MINI COOPER SE

Pilnīgi elektriskais MINI ir oriģināla ikona ik detaļā, kam piešķirta jauda nākotnes ceļiem. Tajā apvienota leģendārā kartinga sajūta, izteiksmīgs dizains un augstākā līmeņa kvalitāte ar braukšanu bez izmešiem. Tas darbojas ar augstsprieguma 96 elementu, 32,6 kWh (kopējā jauda) akumulatoru, kas novietots zem grīdas. Tas piešķir automobilim ārkārtīgi zemu smaguma centru, kas ne tikai uzlabo stabilitāti un vadāmību, bet līkumu izbraukšanu padara vēl iepriecinošāku.

Tas ir MINI ar augstāko intensitātes un attīstības līmeni.

Charged with passion

Iepazīstieties ar to, kā uzlādēt savu pilnībā elektrisko MINI.

Uzlāde mājas apstākļos.

Uzlāde mājas apstākļos.

Uzlāde ceļā.

Uzlāde bremzējot.

GO ELECTRIC

MINI Cooper SE

SUPERCHARGED.

Pie luksoforiem svarīgs ir ne tikai jūsu rīcībā esošais zirgspēks (ZS), bet arī griezes moments (Nm). Pilnīgi elektriskais MINI nekavējoties nodrošina pilnu griezes momentu. Turpretī benzīna dzinējam jāuzkrāj apgriezienu skaits, lai radītu griezes momentu un novirzītu šo jaudu caur pārnesumkārbu, pirms tā sasniedz riteņus.
Tāpēc, tiklīdz ieslēdzas zaļā gaisma un nospiežat akseleratora pedāli, griezes moments sāk darboties nekavējoties, lai nodrošinātu aizraujošu veiklību un satraucošu paātrinājumu.

MINI Cooper SE

ĪSTS MINI.

Pilnīgi elektriskais MINI ir oriģināla ikona – tagad tam piešķirta jauna jauda nākotnes ceļiem. Tas darbojas ar augstsprieguma 96 elementu, 32,6 kWh (kopējā jauda) akumulatoru, kas novietots zem grīdas starp priekšējiem sēdekļiem un zem aizmugurējiem sēdekļiem. Novietojot akumulatoru šeit, pilnīgi elektriskais MINI iegūst ārkārtīgi zemu smaguma centru, kas ne tikai uzlabo stabilitāti un vadāmību, bet līkumu izbraukšanu padara vēl iepriecinošāku.

Izbaudiet sajūtu, kādu sniedz atrašanās tuvu ceļa virsmai. Tā platā šķērsbāze un stingrākā balstiekārta stingri un cieši notur Jūs pie zemes, metoties cīņā ar katru līkumu.

MINI Cooper SE

VIENS PĀRNESUMS. NEKĀDAS PĀRSLĒGŠANAS.

Ar elektrodzinēja tiešo augsto griezes momentu un augstajiem apgriezieniem Jūsu pilnīgi elektriskajam MINI nav nepieciešams sajūgs, varat nekavējoties uzņemt paātrinājumu – jebkad un ar jebkādu ātrumu. Lai lietas būtu vienkāršas un nodrošinātu – 0–100 km/h 7,3 sekundēs – bez nobīdes un pārnesumu pārslēgšanas radītiem pārtraukumiem.

PAMATINFORMĀCIJA PAR FUNKCIJĀM.

PALĪDZOT TAUPĪT DABAS RESURSUS, VARAT IETAUPĪT NAUDU.

Elektriskā mobilitāte var sniegt ieguvumu videi un pozitīvi ietekmēt jūsu maciņu – protams, īstenojot to pareizi.

Pilnīgi elektriskā MINI transmisiju veido daudz mazāks darba elementu skaits, nekā to ir iekšdedzes dzinējam. Tas nozīmē, ka laika gaitā jāremontē un jāaizstāj attiecīgi mazāks skaits detaļu.

Jūsu pilnīgi elektriskais MINI pārvērš bremzēšanas enerģiju elektrībā, izmantojot dzinēju kā ģeneratoru, un novada enerģiju atpakaļ uz akumulatoru katru reizi, kad samazināt ātrumu.

Šī tā dēvētā reģeneratīvā bremzēšana saudzē bremžu diskus un novērš smalku putekļu daļiņu veidošanos, kādi rodas bremžu disku nodiluma dēļ.

UZLĀDĒT

NEATVAIRĀMS. PĒC NOKLUSĒJUMA.

Dinamiskās līnijas un skaidrais, tīrais stils apvieno plato šķērsbāzi un īsās pārkares, lai piešķirtu pilnībā elektriskajam MINI tā sportisko izskatu. Izteiksmīgie priekšējie lukturi tiek papildināti ar pievilcīgiem sānu gaisa savācējiem, kas ietver LED pagrieziena rādītājus un dzelteno “S” logotipu. Satriecošie Energetic Yellow krāsas akcenti nodrošina jūsu MINI ārkārtīgi individuālu klātbūtni uz ceļa. Papildaprīkojuma durvju rokturi un citi jauni dizaina akcenti elegantajā Piano Black krāsā rada vēl individuālāku izskatu. Un inovatīvais unikālo 16 –17 collu vieglmetāla disku klāsts noslēdz visu ar stilu.

funkcijas

Multifunction for steering wheel LIETUS SENSORS
SPORTA ĀDAS STŪRE KONDICIONIERIS
PRIEKŠĒJIE SPORTA SĒDEKĻI LED MIGLAS LUKTURI
COLOUR LINE CARBON BLACK LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI
MELNA SALONA APDARE DIGITĀLAIS SPIDOMETRS
BORTA DATORS BORTA DATORS
ISOFIX STIPRINĀJUMI MINI BRAUKŠANAS REŽĪMI
CLOTH DOUBLE STRIPE E-CALL
VISUAL BOOST MŪZIKAS PAKOTNE  MINI CONNECTED SERVICES
16" Electric revolite spoke DISKI CONNECTED DRIVE SERVICES
AVĀRIJAS TRIJSTŪRIS CONNECTED NAVIGATION
SIGNALIZĀCIJA RTTI
Remote services TELESERVICES
RIEPU SPIEDINA MĒRĪTĀJS AC/DC LĀDĒŠANA
MINI NAVIGĀCIJAS SISTĒMA APPLE CAR PLAY
Kruīza kontrole