Mini logo

Novecojis tīmekļa pārlūks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Rezervēt testa braucienu

Jaudīgs brauciens.

MINI COUNTRYMAN PLUG-IN HYBRID

Brauciet uz darbu elektriski un nedēļas nogalēs dodieties ārpus pilsētas automobilī ar mūsu jauno hibrīddzinēju. Ar elektrisko darbības attālumu līdz 40 km un kopējo darbības attālumu līdz 496 km MINI Cooper S E All4 Countryman jūs bez problēmām nogādās mērķī. Ieviesiet prieku ilgtspējīgā braukšanā.

KONFIGURĒT CENU LAPA APDARES LĪMENIS

KAUT KAS IKVIENAM.

APSKATI

DZĪVE PILSĒTĀ.

Nevainojami piemērots pilsētai. Veiciet īsas distances pilnībā elektriski.

APSKATI

IKDIENA.

Atrodoties sava MINI salonā, izbaudiet ērtu braukšanu ar zemu trokšņa līmeni. Ikdienas braucieni ir kļuvuši izdevīgāki. MINI Cooper S E All4 Countryman kombinētais degvielas patēriņš tipiskā distancē no mājas līdz darbam ir ievērojami mazāks kā standarta piedziņas automobiļiem. Stilīgi ikdienas braucieni bez CO2 izmešiem. Veiciet ikdienas braucienus ar uzlādētu akumulatoru, iegūstot pilnībā elektrisku braukšanas attālumu līdz 51 km. Uzlādējiet savu MINI darba dienas laikā, lai, dodoties mājās, varat mērot līdz 51 km lielu distanci bez CO2 izmešiem.

APSKATI

TĀLI BRAUCIENI.

Ātri uzpildiet 37 l degvielas bāku gluži kā ikvienā automobilī ar standarta piedziņu un komfortabli nokļūstiet mērķī neatkarīgi no attāluma. SAVE Battery režīms palīdz saglabāt akumulatora uzlādes līmeni. Kad no autoceļa nokļūstat galamērķa pilsētā, pārslēdzieties uz MAX E-drive, lai ar elektrisko braukšanas režīmu pēdējās jūdzēs izmantotu pilnībā uzlādēto akumulatoru un izbaudītu CO2 neitrālu braucienu. Elektromotora un benzīna dzinēja kopējais darbības attālums ir aptuveni 496 km.

APSKATI

DROŠĪBA PIRMAJĀ VIETĀ.

Jaunais MINI Countryman jau ir saņēmis maksimālo 5 zvaigžņu vērtējumu Euro NCAP trieciendrošības testā. Tagad Lielceļu drošības apdrošināšanas institūts (IIHS), kas atrodas ASV, ir piešķīris MINI Countryman augstākās drošības atzīmes. Automobiļa papildu drošības funkcijām, ieskaitot sadursmes brīdinājumu un ārkārtas bremzēšanas funkciju, tika veiktas IIHS pārbaudes, lai samazinātu ātrumu un bojājumu risku sadursmes gadījumā.

UZLĀDE.

Uzlāde bez piepūles.

MINI Cooper S E All4 Countryman iegūst savu jaudu no tehnoloģiski moderna litija jonu akumulatora. Ar modernas dzesēšanas sistēmas nodrošinātu optimālo darbības temperatūru akumulators piedāvā izcilu jaudu un kalpošanas ilgumu. Izmantojot uzlādes punktu, kas atrodas aiz priekšējā sānu gaisa savācēja vāciņa, varat uzlādēt akumulatoru gan mājās, gan ceļā. Uzlādes porta LED gaismas gredzens tiek izgaismots, norādot uz dažādām uzlādes procesa stadijām.

UZLĀDE MĀJĀS.

Uzlādējiet MINI naktsmiera laikā. Vienkārši pievienojiet to jebkurai mājsaimniecības kontaktligzdai, izmantojot standarta uzlādes kabeli, kas iekļauts jūsu MINI komplektā. Uzlādes laiks svārstās no, minimums, divām stundām līdz, maksimums, astoņām stundām; tas atkarīgs no jūsu mājsaimniecības energosistēmas sprieguma un akumulatora uzlādes līmeņa.

PUBLISKĀ UZLĀDE

Atrodoties ceļā, varat uzlādēt savu MINI publiskās uzlādes stacijās, izmantojot MINI publiskās uzlādes kabeli. Šis kabelis ir pieejams kā MINI oriģinālais piederums. Sazinieties ar MINI centru, lai uzzinātu vairāk.

BRAUKŠANAS REŽĪMI.

Ar eDrive režīmu pārslēgšanu varat izvēlēties starp trim dažādiem braukšanas režīmiem: AUTO eDrive, MAX eDrive vai Save Battery. Jums tikai jāizvēlas savām vajadzībām vai noskaņojumam atbilstošākais un jādodas ceļā.

BRAUKŠANAS REŽĪMI.

AUTO EDRIVE.

Iedarbinot MINI, šis ir noklusējuma iestatījums, kas nosaka efektīvāko elektromotora un benzīna dzinēja kombināciju atkarībā no ātruma, paātrinājuma un akumulatora statusa. AUTO eDrive režīms ir sadalīts divās fāzēs. Ja akumulatora uzlādes statuss ir 7% vai vairāk, varat braukt bez CO2 izmešiem un degvielas patēriņa, un vajadzības gadījumā benzīna dzinējs ieslēdzas automātiski. Ja akumulatora uzlādes līmenis nokrītas zem 7%, varat braukt pilnībā elektriski ar mērenu paātrinājumu līdz 30 km/h, vieglu paātrinājumu vai pastāvīgu ātrumu līdz 88 km/h.

BRAUKŠANAS REŽĪMI.

MAX EDRIVE.

MAX eDrive režīmā varat braukt tā, kā vien vēlaties, bez CO2 izmešiem un nepatērējot ne lāses degvielas. Tas automātiski pārslēgsies uz benzīna dzinēju, piespiežot akseleratora pedāli.

BRAUKŠANAS REŽĪMI.

SAVE BATTERY.

Kad akumulatora līmenis ir zems, pārslēdzieties uz Save Battery režīmu. Šajā režīmā benzīna dzinējs uzlādē akumulatoru vai saglabā 90% uzlādes līmeni. Braucot Save Battery režīmā, benzīna dzinējs darbojas pilnībā, lai pilsētā jūs atkal varētu pārslēgties uz elektrisku braukšanu.

DETALIZĒTS DIZAINS.

Aplūkojiet MINI Cooper S E All4 Countryman ciešāk.

DIZAINS.

S EMBLĒMA.

Slavenās sarkanās S emblēmas elektriskā versija. Tā pati sportiskā nostāja, bet ar papildu ilgtspēju.

DIZAINS.

GAISA SAVĀCĒJI.

Ilgtspējas pazīmes. Kreisajā sānu gaisa savācējā atrodas arī uzlādes kontaktligzda, kas ieslēdzot tiek izgaismota.

DIZAINS.

INTERJERS.

ĀDAS CROSS PUNCH CARBON BLACK APDARE

Ļaujiet MINI Cooper S E ALL4 Countryman zibenīgajam paātrinājumam iespiest jūs šajos izcili ērtajos papildaprīkojuma ādas sēdekļos.

DIZAINS.

DISKI.

Mirdzoši – kā pats elektriskais MINI. Papildaprīkojuma 18 collu Black Pin Spoke vieglmetāla diski izstaro elegances auru.

DESIGN.

E-EMBLĒMA.

DESIGN.

E-INSTRUMENTS.

JAUNAIS MINI COUNTRYMAN
PLUG-IN HIBRĪDS.

FILMA.

ALL4.

Kontrolējiet situāciju neatkarīgi no apstākļiem. Pilnpiedziņas sistēma dinamiski sadala jaudu starp priekšējo un aizmugurējo asi. Vadoties no jūsu braukšanas stila un saķeres ar ceļu, ALL4 pilnpiedziņas sistēma aprēķina optimālo griezes momentu katram ritenim. Ekstremālos gadījumos visu dzinēja griezes momentu iespējams novadīt uz aizmugurējo asi, ļaujot izkļūt no sarežģītākajām situācijām.

PIEDERUMI.

Lai arī kādam MINI Countryman jūs dotu priekšroku, mums vienmēr būs kaut kas tieši jums.
Izvēlieties no dažādiem ziemas riteņu komplektiem ar Ziemeļvalstīm vai Eiropai pielāgotu vadāmību un ar Runflat tehnoloģiju vai bez tās. Aprīkojiet savu Countryman ar slēpju turētāju, jumta kastēm ar sporta svītrām, salokāmu velosipēda turētāju vai papildu LED lukturiem, un kādēļ gan neapvienot kontrastējošo Aspen White ar 19 collu rallija riteņiem ar tādu pašu krāsu un apdari?
Oriģinālie MINI piederumi paver neierobežotas iespējas.

APDARES LĪMENIS.

MINI AUTO NOVIETOŠANAS PALĪGS

ESSENTIAL.

Izvēloties aprīkojuma līmeni “Essential”, jūs piešķirsiet savam MINI vēl individuālāku aspektu un iegūsiet visas pamata funkcijas un iespējas, kādas varētu vēlēties savā automobilī. Iegūsiet LED un miglas lukturus, tostarp Union Jack LED aizmugurējos lukturus, borta datoru, automātisko lietus sensoru, kas darbina vējstikla tīrītājus un priekšējos lukturus, automobiļa novietošanas sensoru (PDC), ādas sporta stūri, ērtu un izsmalcinātu apgaismojuma sistēmu ar sagaidīšanas apgaismojumu, lasīšanas apgaismojumu un labi izgaismotus spogulīšus saules aizsegos, Connected Media ar 6,5 collu skārienekrānu, MINI Connected, 16 collu vieglmetāla diskus un velūra paklājiņus.

FONA APGAISMOJUMS

EXPERIENCE.

Aprīkojuma līmenī “Experience” iekļauts aprīkojums, kas jūsu MINI padarīs vēl sportiskāku un pievilcīgāku. Iegūsiet “Essential” iekļauto aprīkojumu un tādus ērtus papildinājumus kā sporta sēdekļi, 17 collu diski, automobiļa novietošanas sensors (PDC) priekšpusē un aizmugurē, auto novietošanas palīgs, ērtas piekļuves sistēma, salona atpakaļskata spogulis ar pretapžilbināšanas funkciju, MINI Yours izgaismots salons ar izgaismotu paneli nodalījumā, kas paaugstina komforta līmeni un padara braukšanu tumsā vēl patīkamāku.

MINI HEAD-UP DISPLEJS

MAXIMISE.

Ar pakotni “Maximise” iegūsiet dedzīgu MINI ar attieksmi, kas ļaus jums izcelties, un aprīkojumu, ar kuru arī brauciena laikā nezaudēsiet sakarus. Papildus “Essential” un “Experience” aprīkojumam iegūsiet adaptīvos Matrix LED priekšējos lukturus, MINI navigācijas sistēmu ar MINI Connected un 8,8 collu ekrānu, Head-Up displeju, atpakaļskata kameru, Harmon Kardon Sound sistēmu, aktīvu kruīzkontroli, braukšanas palīgu un pilnu spoguļu komplektu ar pielocīšanas funkciju.

FAKTI ĪSUMĀ.

 • Jauda

    COOPER SE ALL4 PLUG-IN HYBRID 
  Sēdekļi 5
  Bagāžas vieta  405-1275 L
  Durvis  5
  Degvielas tvertnes tilpums 36 L
 • Izmēri

    COOPER SE ALL4 PLUG-IN HYBRID 
  Platums  1822 MM 
  Svars bez kravas/pasažieriem  1760 KG 
  Garums  4299 MM
  Augstums  1559 MM
  Garenbāze 2670 MM
 • Transmisija

   

    COOPER SE ALL4 PLUG-IN HYBRID 
  Cilindru skaits 3
  Darba tilpums 1499 CM³
  Jauda 81 + 136 = 224 HP 
  Griezes moments 220 + 165 = 385 NM 
  Degvielas veids BENZĪNS + elektrība
  0-100 km/h 6,8
  CO2 izmeši g/km NEDC 55
  CO2 izmeši g/km WLTP 67
  L/100km NEDC 2,4
  L/100km WLTP 3,1

  Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  Degvielas patēriņa un CO2 izmešu vērtības ir spēkā ar izvēlēto riteņu un riepu formātu. Patēriņa dati noteikti atbilstoši ECE braukšanas ciklam.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās, "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija, un vietnē http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.