Mini logo

Novecojis tīmekļa pārlūks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

JAUNAIS MINI COUNTRYMAN HIBRĪDAUTO.

Aptveriet neparasto.

Aptveriet neparasto. Jaunais MINI Countryman hibrīdauto izmanto elektroenerģiju, lai nodrošinātu aizraujošu un ilgtspējīgu braukšanas pieredzi. Ar savu pārdomāto dizainu un precīzo inženieriju tas pārbīda robežas visam, ko domājāt, ka zināt par braukšanu ar hibrīdauto. Sasniedzot ideālu līdzsvaru starp jaudu un efektivitāti, baudāt priekšrocības, ko sniedz abu piedziņas veidu izmantošana.

Apdares līmeņi

Izvēlieties apdares līmeni un izveidojiet MINI, kas jūs aizvedīs, kur vien vēlaties

Essential

Aprīkots ar visu svarīgāko

Satura izvēle:

 • 17 collu diski
 • 8,8 collu ekrāns (MINI Connected)
 • Atpakaļskata kamera
 • PDC, aizmugurē
 • Comfort piekļuve
 • MINI navigācijas sistēma
 • Sēdekļu apsilde
 • Isofix
 • Bezvadu uzlāde
 • Intelligent eCall
 • Apple CarPlay

Dzinēja izvēles iespējas

Cooper SE Hybrid
 • Jauda

  220 hp

 • CO2 WLTP

  No 40 g/km

Maximise

Pilnīgs aprīkojums ar ekskluzīvu augstākās klases sajūtu.

Satura izvēle:

 • Viss Essential aprīkojums
 • 19 collu diski
 • Novietošanas palīgs (priekšpusē un aizmugurē)
 • Braukšanas palīgsistēma
 • Active Cruise Control
 • Skaņas sistēma no Harman Kardon
 • Panorāmas jumta lūka
 • MINI Yours Leather Lounge apdare
 • Head-Up Display

Dzinēja izvēles iespējas

Cooper SE Hybrid
 • Jauda

  220 hp

 • CO2 WLTP

  No 40 g/km

Untamed Edition

Pilnīgs aprīkojums ar ekskluzīvu augstākās klases sajūtu – un vēl mazliet

Satura izvēle:

 • Viss Essential un Maximise aprīkojums
 • Momentum Grey virsbūves krāsojums
 • Auto jumta sliedes un spoguļu dekoratīvie vāciņi Piano Black krāsā
 • 18 collu diski Untamed
 • Ekskluzīvi Frozen Blue Metallic elementi
 • MINI Yours ādas salona Highland Green apdare

Dzinēja izvēles iespējas

Cooper SE Hybrid
 • Jauda

  220 hp

 • CO2 WLTP

  No 40 g/km

APSKATI

LĪDZ 50 KM.

Jaunā MINI Countryman hibrīdauto jaunākās paaudzes akumulatoram ir 10,0 kWh jauda – kas var jūs aizvest līdz 50 km tālu, braucot pilnībā elektriski. Tas nozīmē, ka varat samazināt savas ikdienas ekspluatācijas izmaksas. Un ideālais universālais automobilis pilsētai un lauku apvidiem nodrošina iespēju braukt pilnībā elektriski – proti, varat lokāli baudīt mobilitāti, neradot izmešus.

MINI Cooper SE Countryman ALL4 – braukšana ar hibrīdauto – ar benzīnu un elektriski

PILNPIEDZIŅA. VISUR UN VIENMĒR.

Kad jūsu nedēļas nogales iepirkšanās ir galā, kāpēc gan nedoties kalnos vai braucienā gar piekrasti – tā ir jaudīga hibrīdauto dzinēja priekšrocība. Ar savu elektrisko All4 pilnpiedziņu tas jūtas kā mājās gan pilsētas ielās, gan uz kalnu ceļiem. Un ar kopējo darbības attālumu līdz 500 km tam, kur tas var jūs aizvest, nav robežu.

MINI Cooper hibrīdauto – kokpits un stūre – brūna āda

IEDVESMOJOŠS IEKŠIENĒ.

Jaunais MINI Countryman hibrīdauto ir aprīkots ar pārdomātām detaļām, kas liek braukt tik dzīvespriecīgi kā nekad iepriekš. Kad izvēlaties MINI, jums ir iespējas izvēlēties. Iekāpiet, palūkojieties apkārt – un iedvesmojieties.

MINI Countryman hibrīdauto – digitālais instrumentu panelis – instrumentu panelis

DAUDZFUNKCIONĀLAIS INSTRUMENTU PANELIS.

Mūsu jaunais MINI instrumentu panelis, kas pieejams kā daļa no MINI Connected multivides vai jaunāka komplekta, aizstāj tradicionālo tahometru. Estētiski patīkams, ar elegantu Black krāsas paneli un novietots tieši acu augstumā, tas sniedz svarīgāko informāciju izteiksmīgā un mūsdienīgā panelī. Skaidrais 5 collu digitālais ekrāns un displeji, kas to iekļauj, sniedz tādu informāciju kā braukšanas ātrums, degvielas daudzums, nobraukums, temperatūra un navigācijas instrukcijas. Skaistuma priekšmets – tas ir pielāgots, lai ideāli papildinātu MINI raksturīgo augstas izšķirtspējas skārienekrānu, kas atrodas tam tieši blakus labajā pusē.

MINI Countryman hibrīdauto – priekšējais režģis – dizains

NO JAUNA IZSTRĀDĀTS PRIEKŠĒJAIS REŽĢIS.

Jūsu MINI Countryman hibrīdauto dižciltīgo stāju pastiprina jaunais apdarinātais priekšējais režģis un bufera dizains. Ar drosmīgu, satriecošu korpusa apdari un detaļām papildinātais režģis pieejams Chrome krāsā vai jaunajā papildaprīkojuma Piano Black krāsā.

MINI Countryman PHEV – aizmugurējais buferis – dizains

JAUNS AIZMUGURĒJĀ BUFERA DIZAINS.

MINI Countryman hibrīdauto dižciltīgā stāja vēl vairāk pastiprināta ar jauno, apdarināto aizmugurējo buferi. Izsmalcināta ar drosmīgu, satriecošu kontūru, kas dižojas ar korpusa krāsu, tā līdzsvaro formu un papildina MINI aerodinamisko dizainu. To ideāli papildina aizmugurējais difuzors, kas izceļ sportisko izskatu.

DROŠĪBA PIRMAJĀ VIETĀ.

Jaunais MINI Countryman jau ir saņēmis maksimālo 5 zvaigžņu vērtējumu Euro NCAP trieciendrošības testā. Tagad Lielceļu drošības apdrošināšanas institūts (IIHS), kas atrodas ASV, ir piešķīris MINI Countryman augstākās drošības atzīmes. Automobiļa papildu drošības funkcijām, ieskaitot sadursmes brīdinājumu un ārkārtas bremzēšanas funkciju, tika veiktas IIHS pārbaudes, lai samazinātu ātrumu un bojājumu risku sadursmes gadījumā.

MINI CONNECTED.

MINI Connected jūsu MINI savienojamību paceļ nākamajā līmenī ar plašu atjautīgu pakalpojumu un lietojumprogrammu klāstu. Tas piedāvā plašu navigācijas, saziņas un mūzikas atskaņošanas iespēju klāstu – visu ar satriecošu displeju un atjautīgu brīvroku balss vadību. Tai ir divas pakotnes. Noskaidrojiet, kura jums varētu būt piemērotākā.

UZLĀDE.

Uzlāde bez piepūles.

MINI Countryman Plug-In Hybrid iegūst savu jaudu no tehnoloģiski moderna litija jonu akumulatora. Ar modernas dzesēšanas sistēmas nodrošinātu optimālo darbības temperatūru akumulators piedāvā izcilu jaudu un kalpošanas ilgumu. Izmantojot uzlādes punktu, kas atrodas aiz priekšējā sānu gaisa savācēja vāciņa, varat uzlādēt akumulatoru gan mājās, gan ceļā. Uzlādes porta LED gaismas gredzens tiek izgaismots, norādot uz dažādām uzlādes procesa stadijām.
 

UZLĀDE MĀJĀS.

Uzlādējiet MINI naktsmiera laikā. Vienkārši pievienojiet to jebkurai mājsaimniecības kontaktligzdai, izmantojot standarta uzlādes kabeli, kas iekļauts jūsu MINI komplektā. Uzlādes laiks svārstās no, minimums, divām stundām līdz, maksimums, astoņām stundām; tas atkarīgs no jūsu mājsaimniecības energosistēmas sprieguma un akumulatora uzlādes līmeņa.
 

PUBLISKĀ UZLĀDE.

Atrodoties ceļā, varat uzlādēt savu MINI publiskās uzlādes stacijās, izmantojot MINI publiskās uzlādes kabeli. Šis kabelis ir pieejams kā MINI oriģinālais piederums. Sazinieties ar MINI centru, lai uzzinātu vairāk.

ĪPAŠĪBAS

 • BRAUKŠANAS REŽĪMI
 • TEHNOLOĢIJA
 • DIZAINS

AUTO EDRIVE.

Iedarbinot MINI, šis ir noklusējuma iestatījums, kas nosaka efektīvāko elektromotora un benzīna dzinēja kombināciju atkarībā no ātruma, paātrinājuma un akumulatora statusa. AUTO eDrive režīms ir sadalīts divās fāzēs. Ja akumulatora uzlādes statuss ir 7% vai vairāk, varat braukt bez CO2 izmešiem un degvielas patēriņa, un vajadzības gadījumā benzīna dzinējs ieslēdzas automātiski. Ja akumulatora uzlādes līmenis nokrītas zem 7%, varat braukt pilnībā elektriski ar mērenu paātrinājumu līdz 30 km/h, vieglu paātrinājumu vai pastāvīgu ātrumu līdz 88 km/h.

MAX EDRIVE.

MAX eDrive režīmā varat braukt tā, kā vien vēlaties, bez CO2 izmešiem un nepatērējot ne lāses degvielas. Tas automātiski pārslēgsies uz benzīna dzinēju, piespiežot akseleratora pedāli.

SAVE BATTERY.

Kad akumulatora līmenis ir zems, pārslēdzieties uz Save Battery režīmu. Šajā režīmā benzīna dzinējs uzlādē akumulatoru vai saglabā 90% uzlādes līmeni. Braucot Save Battery režīmā, benzīna dzinējs darbojas pilnībā, lai pilsētā jūs atkal varētu pārslēgties uz elektrisku braukšanu.

MINI Cooper SE Countryman ALL4 – bagāžas nodalījums – vieta bagāžai

PIELĀGOJAMA BAGĀŽAS NODALĪJUMA VIETA.

MINI Countryman ir radīts, lai ar to varētu veikt jebkāda veida braucienus gan pilsētā, gan laukos. Tā aizmugurējie sēdekļi ir nolokāmi, lai nodrošinātu papildu vietu bagāžas nodalījumā vai vietu kājām, lai jūs varētu ātri un viegli izmantot līdz pat 1 275 litru lielo telpu krājumiem, kādi nepieciešami ikkatrā piedzīvojumā.

MINI F60 hibrīdauto – salons – sēdekļi

PIELĀGOJAMO SĒDEKĻI.

Plašais bagāžas nodalījums rada papilnam vietas jūsu plāniem. Un, kad aizmugurējo sēdekļu atzveltnes ir nolocītas 40/20/40 konfigurācijā, jaunajā MINI Countryman hibrīdauto var ievietot kravu, kas ir gara, augsta, plata vai masīva.

MINI Countryman PHEV – paceltais sēdekļu novietojums – regulējams sēdekļu augstums

PACELTI SĒDEKĻI.

Elektriski regulējamos sēdekļus var modificēt atsevišķi, un tie nodrošina komfortablu muguras lejasdaļas balstu, lai sēdēšanas komforts būtu izcils un jūs ierastos galamērķī atslābinājies un atpūties. Turklāt varat saglabāt divas dažādas atsevišķas konfigurācijas ar papildaprīkojuma programmēšanas funkciju. Novērtējiet veselīgu ortopēdisku sēdēšanas pozu un samaziniet slodzi uz muguras muskuļiem – padarot to par īpaši vērtīgu funkciju garos braucienos.

MINI F60 hibrīdauto – aizmugures skats – Easy Opener

EASY OPENER.

Jums ir aizņemtas rokas, bet jāatver bagāžas nodalījums? Vienkārši izmantojiet kāju. Pateicoties papildaprīkojuma Comfort Access un Easy Opener funkcijām apvienojumā ar automātisku bagāžas nodalījuma vadību, varat atvērt sava MINI Countryman hibrīdauto aizmugurējās durvis ar ātru, mērķtiecīgu kustību ar kāju zem aizmugurējā bufera.

MINI COUNTRYMAN PHEV – bagāžas nodalījuma tīkls – uzglabāšana

BAGĀŽAS NODALĪJUMA TĪKLS.

Atjautīga ideja, kas bieži tiek nepietiekami novērtēta. Bagāžas nodalījuma tīkls nodrošina uzticamu aizsardzību visu veidu kravai, kuras pārvadāšanai nepieciešama papildu stabilitāte un balsts. Šo melno tīklu var pievienot stiprinājuma punktiem bagāžas nodalījumā. Lai nekas neizslīdētu cauri tīklam.

MINI Cooper SE Countryman ALL4 – picknickbänk – bord

MINI Cooper SE Countryman ALL4 – piknika soliņš – galds

Izklaidējieties ar stilu uz ērta piknika soliņa diviem. Šis mīkstais divvietīgais soliņš aprīkots ar spārna dubļusargu, lai nenosmērētu apģērbu, sēžot un atpūšoties no intensīva brauciena pa lauku ceļiem. To nostiprina ar pogām zem regulējamās bagāžas nodalījuma grīdas, un tas ir viegli glabājams. Jums tikai tas jānovieto uz bagāžas nodalījuma sliekšņa, un varat sākt servēt galdu. Izbaudiet.

mini countryman phev – originalreservdelar – tillbehör

MINI ORIĢINĀLĀS DETAĻAS UN PIEDERUMI.

Izpētiet plašo oriģinālo detaļu un aksesuāru klāstu, kas pieejami, lai padarītu savu MINI vēl individuālāku –, sākot ar kvalitatīvajiem vieglmetāla diskiem, unikālajiem virsbūves akcentiem un beidzot ar stilīgu uzlīmju un svītru klāstu.

IEDVESMOJOŠS IEKŠIENĒ.

Jaunais MINI Countryman hibrīdauto ir aprīkots ar pārdomātām detaļām, kas liek braukt tik dzīvespriecīgi kā nekad iepriekš. Kad izvēlaties MINI, jums ir iespējas izvēlēties. Iekāpiet, palūkojieties apkārt – un iedvesmojieties.

MINI Countryman – salona stils – virsmas

IZSMALCINĀTS SALONA STILS.

Salona virsmu estētika tiek balstīta uz mums raksturīgo detaļām veltīto uzmanību. Tādi akcenti kā papildaprīkojuma MINI Yours salona stila Shaded Silver krāsas kokpita priekšdaļa liecina par meistarību vairākās paaudzēs – pastiprinot izsmalcināto gaisotni.

MINI Countryman hibrīdauto – krāsu līnijas – kokpita priekšdaļa, durvju maliņas, akcenta joslas

KRĀSU LĪNIJAS.

Jūsu MINI ir īsta stila ikona, kas lepojas ir izteiksmīgiem salona akcentiem. Krāsu līnijā iekļautas durvju paneļa un roku balsta virsmas, kā arī ceļgalu balsti zem instrumentu paneļa. Tas sniedz fantastisku veidu, kā papildināt savu MINI ar individuāliem akcentiem un radīt aizraujošu vizuālu kontrastu ar gandrīz jebkuru citu krāsu, kādu izvēlēsieties savam salonam. Tas pieejams šādos pievilcīgos toņos: Hazy Grey, Piano Black, izgaismotā Piano Black, JCW Piano Black un jaunajā Shaded Silver krāsā.

MINI hibrīdauto – paneļa displejs – Head-Up displejs

MINI HEAD-UP DISPLEJS.

Tikai viens pieskāriens pogai MINI centrālajā instrumentu panelī, un tieši jūsu redzes laukā parādās šis izvelkamais pilnkrāsu displejs. Varat skatīt ātruma vērtības, sekot navigācijas norādījumiem, saņemt informāciju par izklaidi – kā arī brīdinājuma ziņojumus –, nenolaižot acis no ceļa. Caurspīdīgais displejs ir viegli salasāms arī tiešā saules gaismā. Rādītā informācija, augstums, slīpums un spilgtums ir iestatāms izvēlnē.

MINI Cooper SE Countryman ALL4 – griestu apdare – iekšējais jumts

GRIESTU APDARE.

Griestu apdare Anthracite krāsā rada harmonisku vidi jebkura MINI salonā. Arī saules aizsegi, iekšējā apgaismojuma korpuss, abi jumta rokturi aizmugurē un priekšējais, aizmugurējais un vidusstatnis ir Anthracite krāsā.

KUR SPĒKS SASTOPAS AR STILU.

Apvienojot izteiksmīgo, raupjo izskatu un vīrišķīgās proporcijas ar piedzīvojumu kāro garu, esam radījuši universālu automobili, kura dabiskā vide ir gan mūsdienīgas ielas pilsētā, gan ceļi laukos. Tas pieejams 9 dažādās krāsās un citu vidū izceļas ar smalku elektrisku akcentu klāstu.

MINI F60 hibrīdauto – aizmugurējie lukturi – Union Jack

UNION JACK AIZMUGURĒJIE LUKTURI.

Gluži kā MINI, Union Jack – Apvienotās Karalistes karogs – iztur laika pārbaudījumus un lepojas ar ilgu un notikumiem bagātu vēsturi. Mūsdienu braukšanai pielāgotie un izcelsmi atgādinošie satriecošie LED aizmugurējie lukturi veido divdaļīgu LED Union Jack, ko aptver Piano Black krāsas ietvars.

MINI PHEV – sānu gaisa savācēji – uzlādes ports, dzeltens

SĀNU GAISA SAVĀCĒJI UN UZLĀDES PORTS.

Šie satriecošie sānu gaisa savācēji ne tikai piešķir jūsu MINI virsbūvei uzlabotu un individuāli izstrādātu eleganci. Kreisajā sānu gaisa savācējā ir arī uzlādes kontaktligzda, aiz vāciņa, kas izgaismojas, kad tajā ievietojat kontaktdakšu. Uzlādes porta LED gaismas gredzens tiek izgaismots, norādot uz dažādām uzlādes procesa stadijām.

MINI Cooper SE Countryman ALL4 – Black krāsas dizaina akcenti – Black krāsas jumts, atpakaļskata spoguļu korpusi, diski

JAUNI PIANO BLACK DIZAINA AKCENTI.

Elegantie dizaina akcenti mirdzošā Piano Black krāsā piešķir stilu un harismu jūsu MINI Countryman hibrīdauto priekšējo un aizmugurējo lukturu ietvariem, durvju rokturiem un jaunajam radiatora režģim. Klasiskā apdare drosmīgi uzsver jūsu MINI ikonisko izskatu un attieksmi. Stilīgais uzraksts “MINI Countryman” uz bagāžas nodalījuma Piano Black krāsā piešķir jūsu automobilim unikālas personiskas iezīmes. Iespaidu var pastiprināt vēl vairāk apvienojumā ar citiem Black krāsas virsbūves komponentiem – piemēram, jumtu, atpakaļskata spoguļu korpusiem, diskiem vai svītrām uz dzinēja pārsega.

MINI Cooper hibrīdauto – LED priekšējie lukturi – adaptīvie lukturi

ADAPTĪVI LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI.

Mūsu LED priekšējo lukturu inovatīvais jaunais dizains (jaunā MINI Countryman standartaprīkojums) pastiprina jūsu MINI izsmalcināto gaisotni un paceļ tā drošību jaunā līmenī. Jūs varētu aprīkot savu MINI arī ar jaunajiem papildaprīkojuma adaptīvajiem LED priekšējiem lukturiem ar matrices funkciju. Tie nodrošina optimālu gaismu krēslā un sānisku izgaismošanu, kad veicat pagriešanos. Ieraudzīsiet tās ceļa daļas, ko varētu palaist garām. Ja jūsu MINI priekšējā kamera pamana pretimbraucošus transportlīdzekļus, automātiskā nolaišanas funkcija deaktivizē matrices tālo gaismu segmentus, lai novērstu pārējo satiksmes dalībnieku apžilbināšanu.

MINI PHEV – ALL4 Optic virsbūvei – komplekts

MINI ALL4 VIRSBŪVES STILA KOMPLEKTS.

Pastipriniet sava MINI Countryman hibrīdauto bezceļu braukšanas faktoru un uzsveriet tā raupjo, piedzīvojumu kāro dabu. Ar papildaprīkojuma MINI ALL4 Optic virsbūves komplektu automobiļa aizmuguri un priekšpusi izteiksmīgāku dara buferi ar dekoratīviem elementiem un dzinēja nodalījuma aizsargs ar matēta alumīnija apdari.

FAKTI ĪSUMĀ

 • Jauda

    COOPER SE ALL4 PLUG-IN HYBRID*
  Sēdekļi 5
  Bagāžas vieta  405-1275 L
  Durvis  5
  Degvielas tvertnes tilpums 36 L

  *Depending on the environmental conditions, a temporary peak of the combustion engine power is provided, which can be approx. 10% above the rated power. The duration of the peak performance increases with falling ambient temperature (approx. 5 s at + 25 °C, approx. 40 s at -20 °C).

 • Izmēri

    COOPER SE ALL4 PLUG-IN HYBRID*
  Platums  1822 MM 
  Svars bez kravas/pasažieriem  1760 KG 
  Garums  4299 MM
  Augstums  1559 MM
  Garenbāze 2670 MM

  *Depending on the environmental conditions, a temporary peak of the combustion engine power is provided, which can be approx. 10% above the rated power. The duration of the peak performance increases with falling ambient temperature (approx. 5 s at + 25 °C, approx. 40 s at -20 °C).

 • Transmisija

    COOPER SE ALL4 PLUG-IN HYBRID*
  Cilindru skaits 3
  Darba tilpums 1499 CM³
  Jauda 220 HP 
  Griezes moments 220 + 165 = 385 NM 
  Degvielas veids BENZĪNS + elektrība
  0-100 km/h 6,8
  CO2 izmeši g/km WLTP 40
  L/100km WLTP 1,7

  *Depending on the environmental conditions, a temporary peak of the combustion engine power is provided, which can be approx. 10% above the rated power. The duration of the peak performance increases with falling ambient temperature (approx. 5 s at + 25 °C, approx. 40 s at -20 °C).

  Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  Degvielas patēriņa un CO2 izmešu vērtības ir spēkā ar izvēlēto riteņu un riepu formātu. Patēriņa dati noteikti atbilstoši ECE braukšanas ciklam.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās, "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija, un vietnē http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.