Mini logo

Novecojis timekla parluks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

JAUNAIS MINI COUNTRYMAN.

DODIET VIETU VAIRĀK PIEDZĪVOJUMIEM.

Ārkārtīgi daudzveidīgajā jaunajā MINI Countryman ir vieta pieciem pasažieriem, tas ir daudz komfortablāks nekā jebkad iepriekš un radīts tā, lai pārvarētu jebkādus šķēršļus, kādi varētu rasties ceļā. Sākot ar intensīvu braukšanu pilsētas centrā un beidzot ar komfortablu vizināšanos augšup kalnā – pateicoties spēcīgajiem dzinējiem un papildaprīkojuma ALL4 pilnpiedziņas sistēmai, tas notiek bez piepūles. Baudiet dzīvi pilnībā, atrodoties lielākajā, ietilpīgākajā un piedzīvojumiem gatavākajā MINI.

Vērojiet, kā paveras jauni ceļi – jūsu prātā, ielās un citur. Kur jūsu iedvesma jūs aizvedīs šodien?

Cooper
136 Zs
Cooper S ALL4*
178 Zs
Cooper SE ALL4* 
220 Zs (Plug-In Hybrid)
John Cooper Works
306 Zs

APDARES LĪMENIS.​

*Depending on the environmental conditions, a temporary peak of the combustion engine power is provided, which can be approx. 10% above the rated power. The duration of the peak performance increases with falling ambient temperature (approx. 5 s at + 25 °C, approx. 40 s at -20 °C).

Apdares līmeņi un dzinēji

Izvēlieties apdares līmeni un dzinēju un izveidojiet MINI, kas jūs aizvedīs, kur vien vēlaties.

Experience

Aprīkots ar visu svarīgāko

Satura izvēle:

 • 17 collu diski
 • Braukšanas palīgsistēma
 • PDC, aizmugurē
 • Atpakaļskata kamera
 • Dinamiskā kruīzkontrole
 • Comfort piekļuve
 • 8,8 collu ekrāns
 • Navigācija ar RTTII (reāllaika satiksmes informāciju)
 • Automātiski kartes atjauninājumi
 • Apple Car Play sagatave

Dzinēja izvēles iespējas

Maximise

Pilnīgs aprīkojums ar ekskluzīvu augstākās klases sajūtu.

Satura izvēle:

 • Viss Experience aprīkojums
 • 19 collu diski
 • Novietošanas palīgs (priekšpusē un aizmugurē)
 • ACC (30+ ar MT / Stop & Go ar AT) (ieskaitot stūres apsildi)
 • MINI Yours Leather Lounge apdare
 • Head-Up displejs
 • Bezvadu uzlāde

Dzinēja izvēles iespējas

John Cooper Works

Jaudīgākā un sportiskākā izvēle ar unikālu virsbūves dizainu un aprīkojumu.

Satura izvēle:

 • Viss Experience un Maximise aprīkojums
 • JCW sporta sēdekļi ar Alcantara apdari
 • JCW aerodinamikas pakotne
 • Piano Black virsbūve
 • Aizmugurējais spoileris

Dzinēja izvēles iespējas

John Cooper Works
 • Jauda

  306 hp

 • CO2 WLTP

  No 174 g/km

APSKATI

JAUNAIS MINI Countryman – ALL4 pilnpiedziņa – putekļu vērpetes

ALL4 PILNPIEDZIŅA.

MINI Countryman ir vienlīdz ērts gan pilsētā, gan ārpus tās. Pateicoties izcilajai vadāmībai apvidū, varat doties, kurp vien ceļi ved, lai arī kāds būtu segums. Laiks piedzīvojumiem. Laiks atklāt MINI Countryman raksturu apvidū.

MINI Countryman – 360 grādu salona skats – kokpita un stūres apdare

IEDVESMOJOŠS IEKŠIENĒ.

Jaunais MINI Countryman ir aprīkots ar pārdomātām detaļām, kas liek braukt tik dzīvespriecīgi kā nekad iepriekš. Kad izvēlaties MINI, jums ir iespējas izvēlēties. Iekāpiet, palūkojieties apkārt – un iedvesmojieties.

MINI Countryman – digitālais instrumentu panelis – instrumentu panelis

DAUDZFUNKCIONĀLAIS INSTRUMENTU PANELIS.

Mūsu jaunais MINI instrumentu panelis, kas pieejams kā daļa no MINI Connected multivides vai jaunāka komplekta, aizstāj tradicionālo tahometru. Estētiski patīkams, ar elegantu Black krāsas paneli un novietots tieši acu augstumā, tas sniedz svarīgāko informāciju izteiksmīgā un mūsdienīgā panelī. Skaidrais 5 collu digitālais ekrāns un displeji, kas to iekļauj, sniedz tādu informāciju kā braukšanas ātrums, degvielas daudzums, nobraukums, temperatūra un navigācijas instrukcijas. Skaistuma priekšmets – tas ir pielāgots, lai ideāli papildinātu MINI raksturīgo augstas izšķirtspējas skārienekrānu, kas atrodas tam tieši blakus labajā pusē.

New MINI Countryman – roominess – capacity

LĪDZ 1.390 L BAGĀŽAS NODALĪJUMS.

Ko gatavojaties ņemt līdzi savā nedēļas nogalē? Visizturīgākais un raupji pievilcīgākais MINI vienmēr piesaistīs apjūsmotājus. Labi, ka tas ir gana liels, lai tos varētu arī kaut kur aizvest – ar vairāk nekā pietiekami daudz vietas kājām, galvai un elkoņiem arī jūsu aizmugurējajiem pasažieriem.

Jaunais MINI Countryman – priekšējais režģis – buferis

NO JAUNA IZSTRĀDĀTS PRIEKŠĒJAIS REŽĢIS.

Jūsu MINI Countryman dižciltīgo stāju pastiprina jaunais apdarinātais priekšējais režģis un bufera dizains. Ar drosmīgu, satriecošu korpusa apdari papildinātais režģis pieejams Chrome krāsā vai jaunajā papildaprīkojuma Piano Black krāsā.

MINI Countryman F60 – aizmugurējais buferis – dizains

JAUNS AIZMUGURĒJĀ BUFERA DIZAINS.

Jaunā MINI Countryman dižciltīgā stāja vēl vairāk pastiprināta ar jauno apdarināto aizmugurējo buferi. Izsmalcināta ar drosmīgu, satriecošu kontūru, kas dižojas ar korpusa krāsu, tā līdzsvaro formu un papildina MINI aerodinamisko dizainu. To ideāli papildina aizmugurējais difuzors, kas izceļ sportisko izskatu.

DROŠĪBA PIRMAJĀ VIETĀ.

Jaunais MINI Countryman jau ir saņēmis maksimālo 5 zvaigžņu vērtējumu Euro NCAP trieciendrošības testā. Tagad Lielceļu drošības apdrošināšanas institūts (IIHS), kas atrodas ASV, ir piešķīris MINI Countryman augstākās drošības atzīmes. Automobiļa papildu drošības funkcijām, ieskaitot sadursmes brīdinājumu un ārkārtas bremzēšanas funkciju, tika veiktas IIHS pārbaudes, lai samazinātu ātrumu un bojājumu risku sadursmes gadījumā.

MINI Countryman F60 – kokpita ekrāni – savienojamība automobilī un informācija un izklaide

MINI CONNECTED.

MINI Connected jūsu MINI savienojamību ar plašu atjautīgu pakalpojumu un lietojumprogrammu klāstu paceļ nākamajā līmenī. Novērtējiet ērtības, saņemot paziņojumus par to, ka laiks doties ceļā, un izmantojot diennakts Concierge pakalpojumus. MINI Connected aprīkota ar dabiskās valodas sapratni, lai jūs varētu sarunāties ar savu MINI kā ar labu draugu. MINI Connected piedāvā plašu navigācijas, saziņas un mūzikas atskaņošanas iespēju klāstu – visu ar satriecošu displeju un atjautīgu brīvroku balss vadību. Tai ir divas pakotnes. Noskaidrojiet, kura jums varētu būt piemērotākā.

ĪPAŠĪBAS

 • SNIEGUMS
 • TEHNOLOĢIJA
 • DROŠĪBA
 • DIZAINS

ALL4 PILNPIEDZIŅA.

Lielāks, negantāks un radīts piedzīvojumiem. Jaunā MINI Countryman pilnpiedziņas sistēma dinamiski sadala jaudu starp priekšējo un aizmugurējo asi. Tas nozīmē, ka ceļš var būt tur, kur vēlaties, un jūs nezaudējat kontroli, lai apstākļi būtu, kādi būdami. Tas ir labākais universālais automobilis. Esat gatavs vizināties?

TWINPOWER DZINĒJI AR TURBOKOMPRESORU.

Unikāla inovatīvas inženierijas, augstākā kvalitātes līmeņa materiālu un pārdomātas vieglas konstrukcijas apvienojums nodrošina, ka MINI trīscilindru un četrcilindru TwinPower Turbo dzinēji rada vienmērīgu, bet jaudīgu sniegumu un griezes momentu. Pat ar nelielu apgriezienu skaitu baudīsiet lielāku uzticamību un labāku reakciju. Tas kāpj tik ātri, ka – galvojam – ar jauno MINI John Cooper Works Countryman 62 jūdzes stundā (100 km/h) varat sasniegt tikai 5,1 sekundē.

ASTOŅU PAKĀPJU AUTOMĀTISKĀ PĀRNESUM­KĀRBA.

MINI Countryman astoņu pakāpju automātiskā Steptronic pārnesumkārba ir unikāla savā klasē. Vienkārši piespiediet lāpstiņu, lai nomainītu pārnesumu – gluži kā Formula 1 automobilī.

TRĪS BRAUKŠANAS REŽĪMI.

Izmantojiet braukšanas režīmu un izvēlieties Sport, Green vai Normal, lai mainītu braukšanas īpašības, degvielas patēriņu un automobiļa līdzsvaru.

IZCILA AMORTIZĀCIJA.

Modernākā stūrēšana, pateicoties MacPherson amortizatoriem un daudzsviru aizmugurējai balstiekārtai.

MINI F60 – rear view – easy opener

EASY OPENER.

Jums ir aizņemtas rokas, bet jāatver bagāžas nodalījums? Vienkārši izmantojiet kāju. Pateicoties papildaprīkojuma Comfort Access un Easy Opener funkcijām apvienojumā ar automātisku bagāžas nodalījuma vadību, varat atvērt sava MINI Countryman aizmugurējās durvis ar ātru, mērķtiecīgu kustību ar kāju zem aizmugurējā bufera.

Nya MINI Countryman – elektrisk stolsjustering – minnesfunktion

ELEKTRISKA SĒDEKĻU REGULĒŠANA AR PROGRAMMĒŠANAS FUNKCIJU.

Elektriski regulējamos sēdekļus var modificēt atsevišķi, un tie nodrošina komfortablu muguras lejasdaļas balstu, lai sēdēšanas komforts būtu izcils un jūs ierastos galamērķī atslābinājies un atpūties. Turklāt varat saglabāt divas dažādas atsevišķas konfigurācijas ar papildaprīkojuma programmēšanas funkciju. Novērtējiet veselīgu ortopēdisku sēdēšanas pozu un samaziniet slodzi uz muguras muskuļiem – padarot to par īpaši vērtīgu funkciju garos braucienos.

MINI PIKNIKA SOLIŅŠ.

Izklaidējieties ar stilu uz ērta piknika soliņa diviem. Šis mīkstais divvietīgais soliņš aprīkots ar spārna dubļusargu, lai nenosmērētu apģērbu, sēžot un atpūšoties no intensīva brauciena pa lauku ceļiem. To nostiprina ar pogām zem regulējamās bagāžas nodalījuma grīdas, un tas ir viegli glabājams. Jums tikai tas jānovieto uz bagāžas nodalījuma sliekšņa, un varat sākt servēt galdu. Izbaudiet

KLAIŅOJIET NEIEROBEŽOTI.

Neiegrožojiet sevi. Varat paņemt sev līdzi visu nepieciešamo. Jaunais MINI Countryman ir bezbailīgs piedzīvojumu meklētājs, kas aprīkots ar visurgājēja pārliecību. Tajā ir papilnam vietas pieciem cilvēkiem, bagāžai un visām tām atmiņām, kuras radīsiet pa ceļam. Tas ir pilnīgi ideāls aktīvam dzīvesveidam ar draugiem un ģimeni.

NOVIETOŠANAS ASISTENTS.

Tehnoloģija, kas izmēra stāvvietu. Ja stāvvieta ir pietiekami liela, novietošanas asistents automātiski stūrēs jūsu MINI brīvajā vietā, sniedzot skaidrus norādījumus, kad bremzēt un kad doties uz priekšu, līdz automobilis ir novietots.

ELEKTRISKI REGULĒJAMA STĀVBREMZE.

Atcerieties, kad varējāt braukt stundām, līdz attapāties, ka stāvbremze vēl joprojām ir ieslēgta? Aizmirstiet! MINI Countryman automātiski atlaiž stāvbremzi, uzsākot braukšanu.

ASTOŅI DROŠĪBAS GAISA SPILVENI.

Divi priekšpusē divi sānos, divi piestiprināti griestiem un divi – paredzēti ceļgaliem. Tie visi mēra sadursmes spēku, un tos iespējams pielāgot, lai aizsargātu jūs un jūsu pasažierus.

ATJAUTĪGĀ KRUĪZ­KONTROLE.

MINI Countryman kruīzkontrole pielāgo ātrumu līkumos un kalnup. Iebūvēta kamera rūpējas, lai attālums līdz priekšā esošajam automobilim nemainītos.

DINAMISKĀ STABILITĀTES KONTROLE.

Sistēma, kas padara jūs par labāku vadītāju, pielāgojot dzinēja jaudu un aktivizējot bremzes, efektīvi uzlabojot katra riteņa saķeri.

MINI ORIĢINĀLĀS DETAĻAS UN PIEDERUMI.

Izpētiet plašo oriģinālo detaļu un aksesuāru klāstu, kas pieejami, lai padarītu savu MINI vēl individuālāku –, sākot ar kvalitatīvajiem vieglmetāla diskiem, unikālajiem virsbūves akcentiem un beidzot ar stilīgu uzlīmju un svītru klāstu.

IEDVESMOJOŠS IEKŠIENĒ.

Jaunais MINI Countryman ir aprīkots ar pārdomātām detaļām, kas liek braukt tik dzīvespriecīgi kā nekad iepriekš. Kad izvēlaties MINI, jums ir iespējas izvēlēties. Iekāpiet, palūkojieties apkārt – un iedvesmojieties.

MINI Countryman – apdare – ādas sēdekļi

AUGSTĀKĀS KLASES APDARE.

MINI Countryman automobilī komforts ir pirmajā vietā, jo salons piedāvā izcilu materiālu klāstu, izsmalcinātas ādas sēdekļus un labklājības sajūtu. Tagad pat izaicinājumiem bagātākais ceļa segums ir komfortabli un stilīgi pārvarams.

MINI Countryman – krāsu līnijas

KRĀSU LĪNIJAS.

Jūsu MINI ir īsta stila ikona, kas lepojas ir izteiksmīgiem salona akcentiem. Krāsu līnijā iekļautas durvju paneļa un roku balsta virsmas, kā arī ceļgalu balsti zem instrumentu paneļa. Tas sniedz fantastisku veidu, kā papildināt MINI ar individuāliem akcentiem un radīt aizraujošu vizuālu kontrastu ar gandrīz jebkuru citu krāsu, kādu izvēlēsieties savam salonam. Tas pieejams šādos pievilcīgos toņos: Hazy Grey, Piano Black, izgaismotā Piano Black, JCW Piano Black un jaunajā Shaded Silver krāsā.

MINI Countryman – paneļa displejs – Head-Up displejs

MINI HEAD-UP DISPLEJS.

Tikai viens pieskāriens pogai MINI centrālajā instrumentu panelī, un tieši jūsu redzes laukā parādās šis izvelkamais pilnkrāsu displejs. Varat skatīt ātruma vērtības, sekot navigācijas norādījumiem, saņemt informāciju par izklaidi – kā arī brīdinājuma ziņojumus –, nenolaižot acis no ceļa. Caurspīdīgais displejs ir viegli salasāms arī tiešā saules gaismā. Rādītā informācija, augstums, slīpums un spilgtums ir iestatāms izvēlnē.

MINI Countryman – griestu apdare – iekšējais jumts

GRIESTU APDARE.

Griestu apdare Anthracite krāsā rada harmonisku vidi jebkura MINI salonā. Arī saules aizsegi, iekšējā apgaismojuma korpuss, jumta rokturi aizmugurē un priekšējais, aizmugurējais un vidusstatnis ir Anthracite krāsā.

KUR SPĒKS SASTOPAS AR STILU.

Apvienojot izteiksmīgo, raupjo izskatu un vīrišķīgās proporcijas ar piedzīvojumu kāro garu, esam radījuši universālu automobili, kura dabiskā vide ir gan mūsdienīgas ielas pilsētā, gan ceļi laukos. Tas pieejams 9 dažādās krāsās un citu vidū izceļas ar 4 pievilcīgu kontrastējošu jumta akcentu klāstu. Kāpēc gan neradīt savu dizainu tagad?

MINI F60 – aizmugurējie lukturi – Union Jack

UNION JACK AIZMUGURĒJIE LUKTURI.

Gluži kā MINI, Union Jack – Apvienotās Karalistes karogs – iztur laika pārbaudījumus un lepojas ar ilgu un notikumiem bagātu vēsturi. Mūsdienu braukšanai pielāgotie un izcelsmi atgādinošie satriecošie LED aizmugurējie lukturi veido divdaļīgu LED Union Jack, ko glīti aptver Piano Black krāsas ietvars.

MINI Countryman F60 – Piano Black – dizaina akcenti

JAUNI PIANO BLACK DIZAINA AKCENTI.

Elegantie dizaina akcenti mirdzošā Piano Black krāsā piešķir stilu un harismu jūsu MINI Countryman priekšējo un aizmugurējo lukturu ietvariem, durvju rokturiem un jaunajam radiatora režģim. Klasiskā apdare drosmīgi uzsver jūsu MINI ikonisko izskatu un attieksmi. Stilīgais uzraksts “MINI Countryman” uz bagāžas nodalījuma Piano Black krāsā piešķir jūsu automobilim unikālas personiskas iezīmes. Iespaidu var pastiprināt vēl vairāk apvienojumā ar citiem Black krāsas virsbūves komponentiem – piemēram, jumtu, atpakaļskata spoguļu korpusiem, diskiem vai svītrām uz dzinēja pārsega. (Cooper S/SD modeļiem ir arī sānu gaisa savācēji ar ietvariem Piano Black krāsā.)

Jaunais MINI Countryman – adaptīvie priekšējie lukturi – matrices tehnoloģija

ADAPTĪVI LED PRIEKŠĒJIE LUKTURI.

Šie inovatīvie LED priekšējie lukturi veido izteiksmīgu jaunu dizainu un uzlabo jūsu MINI drošību – ar spožiem rezultātiem. Tie nodrošina optimālu gaismu krēslā un sānisku izgaismošanu, kad veicat pagriešanos, – lai jūs redzētu tās ceļa daļas, kuras citādi varētu nepamanīt. Ja jūsu MINI priekšējā kamera pamana pretimbraucošus transportlīdzekļus, automātiskā nolaišanas funkcija deaktivizē matrices tālo gaismu segmentus, lai novērstu pārējo satiksmes dalībnieku apžilbināšanu.

MINI SUV – ALL4 Optic – virsbūves stila komplekts

MINI ALL4 VIRSBŪVES STILA KOMPLEKTS.

Pastipriniet sava MINI Countryman bezceļu braukšanas faktoru un uzsveriet tā raupjo, piedzīvojumu kāro dabu. Ar papildaprīkojuma MINI ALL4 Optic virsbūves komplektu automobiļa aizmuguri un priekšpusi izteiksmīgāku dara buferi ar dekoratīviem elementiem un dzinēja nodalījuma aizsargs ar matēta alumīnija apdari.

Jaunais MINI Countryman – sānskats – dizains un jaunas krāsas

RAUPJŠ DIZAINS SAGE GREEN KRĀSĀ.

Jaunajā MINI Countryman apvienota izteiksmīgā MINI attieksme ar SUV apņēmības pilno harismu. Ar savām proporcijām un bezbailīgo, piedzīvojumu kāro garu tas ir patiešām universāls automobilis. Un tas pieejams 9 dažādās krāsās, ieskaitot divus jaunus toņus – Sage Green, kas pauž zemes gudrību un vitalitāti, un izteiksmīgo, pamanāmo White Silver toni.

MINI Countryman F60 – jumta reliņi – sniega un sērfošanas dēļi

JUMTA RELIŅI.

Pateicoties šiem papildaprīkojuma daudzveidīgajiem jumta reliņiem, varat izmantot pilnībā integrētas, daudzfunkcionālas bagāžnieka sistēmas – jumta bagāžniekus, velosipēdu turētājus, jumta kasti vai sniega dēļa turētāju. Tiem ir trīsdimensiju dizains, lai akcentētu jūsu MINI bezceļu braucēja raksturu un papildinātu MINI līnijas un stilu, kā arī tie pieejami Silver un Piano Black krāsā ar saskaņotiem sānu stiprinājumiem.

MINI Countryman F60 – sānu gaisa savācēji – Night Jack

MINI SĀNU GAISA SAVĀCĒJI NIGHT JACK KRĀSĀ.

MINI sānu gaisa savācēji ar tradicionālo Union Jack dizainu Grey krāsā kalpo kā satriecošs dizaina akcents un piešķir automobilim papildu individualitāti. Tie ir optimāli pielāgoti MINI sānu paneļiem, ideāli papildinot spēcīgi dinamisko izskatu.

MINI F60 – ārējo atpakaļskata spoguļu korpusi – Night Jack

MINI ĀRĒJO SPOGUĻU KORPUSI BLACK JACK KRĀSĀ.

Tradīciju iedvesmoti. MINI ārējo atpakaļskata spoguļu korpusi Night Jack krāsā izceļ britu karoju stilīgā veidā. Vienkārši uzstādiet tos standartaprīkojuma spoguļu korpusu vietā un baudiet skatu ikreiz, kad uz tiem paskatāties. Individuālais, kvalitatīvais dizains un apbrīnojamais izskats iekļauts standartaprīkojumā.

FAKTI ĪSUMĀ

 • Jauda

    COOPER  COOPER S* COOPER SE ALL4 PLUG-IN HYBRID*
  Sēdekļi 5 5 5
  Bagāžas vieta  450-1390 L  450-1390 L 405-1275 L
  Durvis  5 5 5
  Degvielas tvertnes tilpums 51-61 L 51-61 L 36 L

  *Depending on the environmental conditions, a temporary peak of the combustion engine power is provided, which can be approx. 10% above the rated power. The duration of the peak performance increases with falling ambient temperature (approx. 5 s at + 25 °C, approx. 40 s at -20 °C).

 • Izmēri

    COOPER  COOPER S* COOPER SE ALL4 PLUG-IN HYBRID*
  Platums  1822 MM  1822 MM  1822 MM 
  Svars bez kravas/pasažieriem  1460 KG 1525 KG  1760 KG 
  Garums  4299 MM 4299 MM 4299 MM
  Augstums  1557 MM 1557 MM 1559 MM
  Garenbāze 2670 MM 2670 MM 2670 MM

  *Depending on the environmental conditions, a temporary peak of the combustion engine power is provided, which can be approx. 10% above the rated power. The duration of the peak performance increases with falling ambient temperature (approx. 5 s at + 25 °C, approx. 40 s at -20 °C).

 • Transmisija

    COOPER  COOPER S ALL4* COOPER SE ALL4 PLUG-IN HYBRID* John Cooper Works
  Cilindru skaits 3 4 3 4
  Darba tilpums 1499 CM³ 1998 CM³ 1499 CM³ 1998 CM³
  Jauda 136 HP 178 HP 220 HP  306 HP
  Griezes moments 220 NM  280 NM  220 + 165 = 385 NM  450 NM
  Degvielas veids BENZĪNS BENZĪNS BENZĪNS + elektrība  BENZĪNS
  0-100 KM/H 9,7 s 7,3 s 6,8 s  5,1 s
  CO 2 G/KM WLTP 143 159 40  185
  L/100KM WLTP 6,3 7,0 1,7  8,1

  *Depending on the environmental conditions, a temporary peak of the combustion engine power is provided, which can be approx. 10% above the rated power. The duration of the peak performance increases with falling ambient temperature (approx. 5 s at + 25 °C, approx. 40 s at -20 °C).

  Degvielas patēriņš un CO2 izmeši.

  Degvielas patēriņa un CO2 izmešu vērtības ir spēkā ar izvēlēto riteņu un riepu formātu. Patēriņa dati noteikti atbilstoši ECE braukšanas ciklam.

  Plašāku informāciju par nominālo degvielas patēriņu un nominālajiem specifiskajiem jauno automobiļu CO2 izmešiem var iegūt "Jaunajās pasažieru transportlīdzekļa degvielas patēriņa un CO2 izmešu vadlīnijās", kas bez maksas ir pieejamas visās tirdzniecības vietās, "DAT Deutsche Automobil Treuhand GmbH", Hellmuth-Hirth-Str. 1, 73760 Ostfildern, Vācija, un vietnē http://www.dat.de/en/offers/publications/guideline-for-fuel-consumption.html.