Mini logo

Novecojis tīmekļa pārlūks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Rezervēt testa braucienu

MINI ELECTRIC.

CHARGED WITH PASSION.

KĀ ELEKTRISKĀ BRAUKŠANA APLIECINA SAVUS VĀRDUS AR DARBIEM.

Mēs saglabājām MINI raksturīgo stilu, kartinga vadību un esam pievienojuši progresīvu dimensiju — elektrificētu vadīšanu. Iegūstiet jaunu pilsētnieka pārliecību un mieru, zinot, ka jūs ne tikai palīdzat ielas padarīt klusākas un gaisu, ko elpojam, tīrāku, bet arī jūsu degvielas uzpildes staciju dienas ir beigušās. Esiet droši, ka savu auto varēsiet uzlādēt praktiski jebkur — mājās, darbā vai tikmēr, kamēr baudīsiet pusdienas pilsētā. Jūtieties labāk, zinot, ka jūs maināt lietas, un ļaujat pilsētas dzīvei kļūt labākai.

LASĪT PAZIŅOJUMU PRESEI

ĒRTI UZLĀDĒJAMS.

Izbaudiet negaidīto. Piedzīvojiet vēl nepieredzētu prieku. Pirmais pilnīgi elektriskais MINI iepazīstina ar evolucionāru attīstības soli, kas apvieno MINI kartinga izjūtas un ikonisku dizainu ar noteiktu ilgtspējību. Kvalitātes zīmes vadības kontrole un paātrinājums paliek nemainīgi. Un tas joprojām ietver iedvesmojošo attieksmi, ko vēlaties izjust. Un vēl daudz vairāk. Tas ir daudz intensīvāks MINI, nodrošinot jums kontroli pilnīgi jaunā līmenī. Pārslēdzieties uz jaunu elektrisko pilsētas dzīvesveidu.

ELEKTRIFICĒTS. PĒC BŪTĪBAS.

Uzsākot jaunu nodaļu mūsu vēsturē, pirmais pilnīgi elektriskais MINI apvieno MINI izgudrotāju garu, radošo pieeju ietilpības un ikoniska dizaina apvienojumam. Tā modernā estētika apvieno aerodinamiskas līnijas ar raksturīgajām detaļām. Tas ir ne tikai pārliecinošs, bet arī apburošs, tāpēc perfekta izvēle mūsdienīgam autovadītājam. Turklāt ir pieejami tris apdares līmeņi, sniedzot jums iespēju aizraujošos veidos pilnībā individualizēt savu elektrisko MINI. Radiet jaunu ceļu — iespējas ir elektrificējošas.