Mini logo

Novecojis timekla parluks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

MINI SAVIĻŅOJUMS. MAKSIMĀLS.

MINI JOHN COOPER WORKS.

PĀRBAUDIET SEVI AR 306 ZS.

MINI JOHN COOPER WORKS.

Ar sportisko stāju, izteiksmīgo zemas skaņas rūkoņu un 306 ZS tīras jaudas mūsu MINI John Cooper Works modeļi ir gatavi likt jūsu sirdij pukstēt straujāk. Šie nepakļāvīgie un jaudīgie automobiļi ir John Cooper uzvarošo autosporta leģendu reinkarnācija, kas iemieso pašu autosporta būtību. Tagad mantojums dzīvo tālāk.
Ar vairāk sportiskuma un jaudīgāko dzinēju, kāds jebkad ievietots MINI, šī ir aizrautība ar braukšanu visefektīvākajā veidā. Kad jūsu rīcībā ir šī jauda un precizitāte, uzreiz aptverat, ka atrašanās mierā ar JCW ir grūtākais pārbaudījums no visiem.

VISGRŪTĀKAIS PĀRBAUDĪJUMS.

Kad gaisma mainās, esat gatavs atbrīvot jūsu rīcībā esošo jaudu – un jūsos mītošo sacīkšu braucēju. Izstrādājām virkni grūtu izaicinājumu, lai parādītu savu jauno MINI John Cooper Works modeļu iedvesmojošo sniegumu.

VISGRŪTĀKAIS PĀRBAUDĪJUMS.

Kad gaisma mainās, esat gatavs atbrīvot jūsu rīcībā esošo jaudu – un jūsos mītošo sacīkšu braucēju. Izstrādājām virkni grūtu izaicinājumu, lai parādītu savu jauno MINI John Cooper Works modeļu iedvesmojošo sniegumu.

MINI John Cooper Works Clubman – MINI John Cooper Works Countryman

IEPAZĪSTIETIES AR MODEĻIEM.

Iemiesojot pašu autosporta būtību, mūsu MINI John Cooper Works modeļi lepojas ar izteiksmīgu un arī sportisku aizrautību, kas pievērš uzmanību un liek izbrīnā pavērties mutēm. Tie ir John Cooper uzvarošo sacīkšu leģendu reinkarnācija. Šie nepārspējamie, unikālie spēka agregāti aprīkoti ar iespaidīgām funkcijām – un konstruēti, lai jūs pārsteigtu.

Bagātīgi aprīkoti ar rosinošām funkcijām, ikviens John Cooper Works modelis iemieso autosporta pašu būtību. Tieši un intensīvi – jauda katru impulsu pārveido darbībā. Tuvojoties katram līkumam, ielas pulsē dzīves ritmā – visu ceļu līdz finiša taisnei.

MINI John Cooper Works Clubman ALL4

VELNIŠĶĪGAS DETAĻAS.

Viens skatiens, un būsiet noķerts uz āķa. Pat pirms durvju atvēršanas jūs jūtat, ka MINI John Cooper Works ir ārpus jebkādas konkurences. Aerodinamiskais priekšējais buferis un sportiskais aizmugurējais spoileris jau norāda uz aizrautību, kas jūs sagaida. Iekāpiet, un atklāsiet augstākās klases materiālus un sacīkšu trasei piemērotas detaļas, kas radītas, lai nodotu šo ekskluzīvo sacīkšu automobiļa sajūtu.

JOHN COOPER WORKS ĀDAS STŪRE.

Darināta no vissmalkākās perforētās mīkstās faktūras ādas ar sarkanu akcentējošu šuvumu, John Cooper Works sporta stūre ir galvenais instruments, ar kura palīdzību lietot visbiežāk izmantojamās funkcijas. Īpaši veidoti īkšķu balsti nodrošina perfektu satvērienu, lai jūs varētu izbraukt līkumus kā profesionālis – un nezaudēt kontroli finiša taisnē. Tas ir tieši tas, kas jums vajadzīgs, lai, atrodoties uz brīva ceļa posma, jauda un sniegums būtu pa rokai, kamēr droseles pedālis ir iespiests grīdā.

PĀRVEIDOTA PĀRNESUMKĀRBA.

Nosakot jaunus standartus dinamikas un efektivitātes ziņā, mūsu John Cooper Works modeļi ir aprīkoti ar astoņpakāpju Steptronic automātisko pārnesumkārbu, ieskaitot pārslēga lāpstiņas stūrei. Tas nodrošina jaudīgu paātrinājumu ar laidenu pārnesumu gradāciju, samazinot apgriezienu intervālus starp pārnesumu pārslēgšanu. Turklāt Start/Stop funkcija padara braukšanu vēl ekonomiskāku, samazinot degvielas patēriņu, dzinēja troksni un izmešus.

SPORTA SĒDEKĻI.

Mūsu John Cooper Works modeļi satriecošā salonā apvieno augstākā līmeņa komfortu, funkcionalitāti un estētiku. Visi John Cooper sporta sēdekļi aprīkoti ar iestrādātu galvas balstu, uzlabotu sānu balstu un Dinamica/auduma apdares kombināciju. Sēdēšana nekad nav bijusi tik aizraujoša. Vai tik ērta. Atrodoties izcilā pozā, jums ir pilnīga kontrole pār jaudu, kas atrodas pie jūsu kājām.

OM ATT SKRIVA MOTORSPORTHISTORIA.

Berättelsen om John Cooper Works sträcker går tillbaka till 1946. Charles Cooper och hans son John grundade Cooper Car Company och byggde sina första tävlingsbilar i Charles lilla verkstad i Surbiton, England. Denna anspråkslösa start skulle så småningom komma att ändra motorsportens inriktning och bidra till att skapa ett racingarv världen över som existerar än i dag. För att inte nämna den enorma inverkan som den snart skulle få på den klassiska Mini.

PIEŠĶIROT GALVENO LOMU VADĪTĀJAM.

Cooper Car Company vispirms uzbūvēja vienvietīgus Formula Three sacīkšu automobiļus. Tie bija ārkārtīgi veiksmīgi 500 kubikcentimetru klasē, pateicoties revolucionārajai idejai par dzinēja novietošanu aizmugurē. Šis ģeniālais gājiens drīz
padarīja Cooper Car Company par iecienītu izvēli jauno potenciālo vadītāju vidū. John Cooper uzvarēja Formula One gan Pasaules, gan Konstruktoru čempionātā.

LEĢENDAS TAPŠANA.

Pēc tam, kad Džons Kūpers bija baudījis ievērojamos paša konstruēto automobiļu panākumus, viņš aizrāvās ar nesen klajā laisto klasisko Mini. Tā potenciāla ieintriģēts, viņš paredzēja tā pārtapšanu sacīkšu čempionā. To papildinot ar jaudīgāku dzinēju, jaunām bremzēm un asāku stūrēšanu, viņš drīz šo pieticīgo mazo ģimenes automobili bija pārvērtis par milžu uzveicēju sacīkšu automobili. 1961. gadā tika radīts pirmais Mini Cooper.

PAR SPĪTI VISIEM NOSACĪJUMIEM.

Tagad nekas vairs nespēja apturēt Mini. Džona Kūpera instinkts atkal bija nekļūdīgs. Viņš bija šīs spēles meistars. Bija radīts automobilis nākamajām paaudzēm. Ap 1964. gadu Mini Cooper bija pasaulē zināma marka. Tas uzvarēja teju visās iespējamajās sacīkstēs – ieskaitot vēsturiskas uzvaras 1964., 1965. un 1967. gada Montekarlo rallijos. Mini un Džons Kūpers bija pārveidojuši klasisko Mini uzvarētājā, kas bija daudz pārāks par saviem konkurentiem.

PILNĪGI JAUNS LAIKMETS.

2001. gadā “Mini” pievienojās BMW Group un tika pārdēvēts par MINI. Šīs izmaiņas radīja jaunu intereses vilni par MINI modeļu pielāgošanu un John Cooper Works mantojuma turpināšanu. No 2003. gada John Cooper Works MINI Cooper un MINI Cooper S pielāgošanas komplekti kļuva pieejami MINI centros visā pasaulē, palielinot MINI Cooper jaudu līdz 126 ZS (93 Kw) un MINI Cooper S – līdz iespaidīgiem 200 ZS (147 Kw).

ĀTRĀK UN ĀTRĀK.

Iepriekš pielāgots MINI Cooper S ar John Cooper Works GP pielāgošanas komplektu tika laists klajā 2006. gadā. Šis jaunais ierobežotais MINI hečbeks nodrošināja elpu aizraujošu sniegumu un unikālu sacīkšu sajūtu. Tas bija līdz šim ātrākais sērijveida MINI, kas spēja sasniegt 62 jūdzes stundā (100 km/h) mazāk kā tikai 6,5 sekundēs. Tika saražoti tikai 2 000 automobiļu. Un tie visi bija vienā unikālā krāsu salikumā: metāliska Thunder Blue ar Chili Red atpakaļskata spoguļu korpusiem un Pure Silver krāsas jumtu, bet ražošanas numuri bija no 1 līdz 2 000.

LEĢENDAS ATDZIMŠANA.

2007. gadā BMW ieguva John Cooper Works zīmola nosaukumu, inženierijas un izstrādes resursus. Gadu vēlāk tika laisti klajā pirmie divi jaunie MINI John Cooper Works modeļi: pilnīgi atjaunināta John Cooper Works hečbeka un John Cooper Works Clubman versija. Šie spēka agregāti bija aprīkoti ar 1,6 litru četrcilindru dzinēju ar dalītā kanāla turbokompresoru un 211 ZS (155 kW) jaudu. Apliecinājums Džona Kūpera celmlauža garam un braukšanas sniegumam. Piecus gadus vēlāk, 2013. gadā, tika izlaists ierobežots MINI John Cooper Works GP laidiens, kas lepojās ar 218 ZS četrcilindru dzinēju ar turbokompresoru. Atkal tika saražoti tikai 2 000 šo ārkārtīgi pieprasīto modeļu.

ČEMPIONA INSTINKTS.

MINI autosporta mantojums turpina dzīvot MINI John Cooper Works modeļos, kas tik tikko devušies ielās. Tiem visiem ir kopīgs augsta snieguma DNS un autosportam atbilstoši pielāgojumi, lai nodrošinātu efektīvu precīzas vadāmības un paātrinājuma kombināciju. Turklāt mūsu MINI John Cooper Works sacīkšu komanda arī uzvar sacīkstēs. Nesen tā iekaroja rūtotos karogus Deitonā – pārspējot dažus no pasaulē labākajiem sporta automobiļiem. Un pēc uzvaras Dakāras rallijā četrus gadus pēc kārtas X-Raid MINI John Cooper sacīkšu komanda piedzīvoja izcilus panākumus 2019. gada Dakāras rallijā, piecām ekipāžām finišējot pirmajā desmitniekā un komandai iegūstot otro vietu kopvērtējumā.