Mini logo

Novecojis tīmekļa pārlūks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Izbaudiet unikālu braucienu!

Rezervēt testa braucienu

MINI John Cooper Works.

1961 gadā sacīkšu leģenda Džons Kūpers iepazīstināja sacīkšu pasauli ar klasiskā Mini potenciālu. Lai gan tas nebija ne lielākais, ne ātrākais, ne jaudīgākais, šis drosmīgais automobilis pārsteidza ikvienu autosacīkstēs, pārspējot sāncenšus ar veiklo vadāmību, gandrīz izcilo līdzsvaru un inovatīvo dzinēja un riteņu novietojumu.

Šo mantojumu līdzi nes mūsu jaudīgākais MINI, John Cooper Works. Ar uzlabotu tūningu, detaļām un līdz 228 ZS jaudīgu turbodzinēju ikviens John Cooper Works modelis jutīsies kā mājās gan trasē, gan uz lielceļa. Cena, sākot no 30 750 €.

Rezervēt testa braucienu CENU LAPA

Vairāk dzinēja jaudas.

Lepojoties ar BMW būvētajiem dzinējiem ar jaudu līdz 231 ZS, John Cooper Works ir veidots prasīgākajiem automobiļu faniem.

Uzlabots sniegums.

Lai atbilstu jaudīgajam dzinējam, John Cooper Works ir uzlabotas pārnesumkārbas, palielinātas bremzes, sporta balstiekārtas un modernākās aparatūras komplekts.

Zīmīgi dizaina elementi.

Ar pilno aerokomplektu, ekskluzīvajiem riteņiem, krāsām un vizuālajiem uzlabojumiem John Cooper Works MINI izcelsies arī estētiskā ziņā.

3-durvju.

Ar 231 ZS turbodzinēju un sacīkšu sniegumu MINI JCW ir šobrīd jaudīgākais MINI.

Lasīt vairāk

Countryman ALL4.

Lielāks un rosīgāks, balstīts uz mūsu WRC rallija automobiļu platformas, ar ALL4 pilnpiedziņu un 19 collu vieglmetāla diskiem.

Lasīt vairāk

Cabrio.

Satieciet mūsu jaudīgo Cabrio. Divlitrīgais MINI TwinPower Turbo var sasniegt 100 km/h satriecošās 6,5 sekundēs, pateicoties sportiskajai sešpakāpju automātiskajai pārnesumkārbai.

Lasīt vairāk

Clubman ALL4.

Apvienojiet labāko no divām pasaulēm – sportisku sacīkšu auto un praktisku ģimenes automobili – un iegūsiet MINI John Cooper Works Clubman. Šis ir jaudīgākais MINI dzinējs (231 ZS), kas apvienots ar jaunākās paaudzes pilnpiedziņu, ALL4.

JCW Clubman

JOHN COOPER WORKS

MINI Thrill Maximised.

MINI JOHN COOPER WORKS.

Meet the Model Range.

John Cooper Works

Countryman.

John Cooper Works

Countryman.

MINI JOHN COOPER WORKS

Tunnel Test.

MINI JOHN COOPER WORKS

CLUBMAN.

MINI CONNECTED

CAR FINDER.

MINI CONNECTED

XL Journey Mate.

MINI CONNECTED

GO PRO.

MINI CONNECTED

Journey Mate.

LEJUPIELÄDES.

Motorizācija.

Uz augšu