Mini logo

Novecojis tīmekļa pārlūks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Rezervēt testa braucienu

John Cooper Works

Countryman ALL4.

Ātrākais un drosmīgākais. Ja vēlaties palikt līderpozīcijā, MINI John Cooper Works Countryman varētu būt tieši tas, kas jums nepieciešams. Arī ārpus pilsētas. Izbaudiet jaudīgu braucienu asos līkumos, sēžot ērtajā sacīkšu stila kokpitā, kamēr 18 collu John Cooper Works Black Thrill Spoke diski nodrošina ciešu saķeri ar asfaltu ikvienā līkumā. Pievienojiet papildaprīkojuma ekstravaganto Chili Red jumtu un spoguļu korpusus, un ātri vien pamanīsiet, ka MINI John Cooper Works Countryman nelūdz apkārtējo uzmanību. Tas to pieprasa.

Rezervēt izmēģinājuma braucienu

Īpašības.

  • JAUDA
  • SALONS
  • ĀRĒJAIS DIZAINS

ALL4 PILNPIEDZIŅA.

Kopā ar mūsu dinamiskās stabilitātes kontroles sistēmu piešķir pilnpiedziņai reakcijas laiku, kas mazāks par sekundes desmitdaļu.

MODERNIZĒTA PĀRNESUM­KĀRBA.

Pastiprināts sajūgs un iespaidīga pārnesumkārba atbilst modernizētā dzinēja jaudai.

BREMBO SPORTA BREMZES.

Brembo alumīnija sporta bremzes kopā ar 13,19 collu bremžu diskiem. Bremžu suporti, protams, ir sarkanā krāsā un ar John Cooper Works logotipu.

PERFORMANCE BALSTIEKĀRTA.

Stingrākas atsperes, amortizatori un biezāki pretapgāšanās drošības stieņi nodrošina izteikti harmonisku braukšanu, it sevišķi asos līkumos.

BREMŽU KANĀLI.

John Cooper Works virsbūves zemākajā daļā iestrādāti funkcionāli bremžu kanāli, nodrošinot vēsumu pat dedzīgas braukšanas laikā.

AIZMUGURĒJAIS SPOILERIS.

Ar formu un funkciju šis aizmugures spoileris uzlabo aerodinamisko un estētisko sniegumu.

231 ZS TURBODZINĒJS.

Ar izteiksmīgu zema tembra rūcienu John Cooper Works TwinPower Turbo rada iespaidīgu 320 ņūtonmetru lielu griezes momentu, kas jūs iespiedīs krēslā, no 0 līdz 100 km/h aizšaujoties vien 6,5 sekundēs (ar sporta automātisko pārnesumkārbu

STŪRE AR KONTRASTĒJO­ŠĀM ŠUVĒM.

Ar ergonomiskiem ādas rokturiem un kontrastējošu sarkanu šuvumu šī multifunkciju stūre nodrošina kruīzkontroles un stereoiekārtas vadības ierīces pirkstu stiepiena attālumā.

NERŪSĒJOŠA TĒRAUDA PEDĀĻI.

Tie tiks daudz lietoti, tādēļ John Cooper Works modeļu standartaprīkojumā iekļauti nerūsējoša tērauda pedāļi ar kāju balstu (nav parādīts attēlā).

RAKSTURĪGIE DURVJU SLIEKŠŅI.

Detaļas ir būtiskas. Piemēram, šī papildu kosmētiskā nianse, kas, iekāpjot automobilī, atgādina par MINI jaudīgo statusu.

ĀDAS SPORTA SĒDEKĻI.

Komforts un jauda ātros līkumos. Šie papildaprīkojuma sporta sēdekļi ar Dinamica Carbon Black roku balstiem un raksturīgajām sarkanajām šuvēm vienmēr jūs balstīs arī burtiskā nozīmē.

PIANO BLACK SALONA.

Gludas un mirdzošas. Papildaprīkojuma MINI Yours izgaismotās Piano Black salona virsmas ar smalkām svītrām apgaismo kokpitu jūsu vēlmēm atbilstošās krāsās. Tomēr īsti sacīkšu braucēji izvēlas sarkanos iestatījumus.

DISKI.

Palutiniet sevi ar iespaidīgiem diskiem. 19 collu John Cooper Works Course Spoke vieglmetāla diski ļaus jums saglabāt labāko pozīciju neatkarīgi no ceļa vai mātes dabas sagādātajiem pārbaudījumiem.

RALLIJA PRIEKŠDAĻA.

Ar matēto melno radiatora režģi un raksturīgo sešstūra tīkla ielaidumu Chili Red iekšējo režģa apmales joslu un John Cooper Works zīmi MINI John Cooper Works Countryman vienmēr ir pašpārliecināts.

AERODINAMIKAS KOMPLEKTS.

Priekšējā spoilera gaisa atveres, izteiksmīgs gaisa difuzors aizmugurējā buferī un augšup vērsts jumta spoileris palīdz jums pilnībā kontrolēt jaudu.

 

REBEL GREEN.

Papildaprīkojumā MINI John Cooper Works Countryman ekskluzīvi pieejama šī krāsa, kas ir nevainojami piemērota lauku apvidu iekarošanai. Reizē neapstrādāta, izcila un nedaudz nebēdnīga.

John Cooper Works

MINI Countryman.

John Cooper Works

MINI Countryman.

John Cooper Works

MINI Countryman.

MINI John Cooper Works

MEET THE MODEL RANGE.

John Cooper Works

MINI Thrill Maximised.

MINI CONNECTED

XL Journey Mate.

MINI JOHN COOPER WORKS COUNTRYMAN

ZS 231 (231)
0 - 100 KM/H 6,5 (6,5)
CO 2 G/KM 169 (158)
L/100 KM 7,4 (6,9)