Mini logo

Novecojis timekla parluks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Rezervēt testa braucienu

MINI IR

MINI IR RADĪTS IKVIENAM UN IT VISAM

MINI Cooper – tas ir neatvairāma stila, azartiska rakstura, elegances un veiktspējas apvienojums. MINI spēj ietilpināt visu ģimeni, gara un īsa auguma cilvēkus, tas der un ir piemērots ikvienam, kas vēlas unikālu braucienu katru dienu.

RADĪTS IKVIENAM.

No māksliniekiem, dizaineriem, mūziķiem un radio studiju vadītājiem, fotogrāfiem un grafiskajiem dizaineriem, projektu vadītājiem, basketbolistiem, nozares profesionāļiem un speciālistiem, līdz pat ārstiem un uzņēmējiem – MINI ir radīts ikvienam!

MINI PIETIEK VIETAS TAVIEM HOBIJIEM UN ATPŪTAI.

Lai gan sākotnēji var šķist, ka kopmaktais auto ir mazs, tā ietilpība to padara īpašu. No došanās piknikā, līdz ceļojumiem, ģitārspēlēs nodarbībām vai aktīvai atpūtai dabā – MINI dod iespēju dotie, kur vien vēlies, ar hobijiem Tev līdzās.

MINI IR RADĪTS IT VISAM.

MINI ir ne tikai kompakts, ietilpīgs automobilis ar neatkārtojamu stilu, tas ir auto ar izcilām spējām gan mierīgiem braucieniem pilsētā, gan piedzīvojumu pilniem izbraucieniem ārpus tās, neatkarīgi no ceļa seguma. MINI piemīt īpaša kvalitāte, braukšanas īpatnības, lieliska vadāmība un komforts. Iekāpjot automašīnas ērtajos sēdekļos, apņemot tā izcili veidoto stūri, nozīme ir tikai vienam – braukt ar MINI ir aizraujoši, lieliski un ērti, un jums gribēsies vēl.