Mini logo

Novecojis tīmekļa pārlūks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Rezervēt testa braucienu

PAPLAŠINIET PIEREDZI – KONCENTRĒJIETIES UZ BŪTISKĀKO.

2016. g. – 2018. g. MINI Lifestyle kolekcijā pieejami vairāk nekā 50 produkti. Jaunās kolekcijas piedāvājums sniedzas no apģērba līdz somām, ceļojumu somām un ģeniālām lietām ikdienas lietošanai. Kolekciju noslēdz īpašs produktu klāsts bērniem, kā arī alternatīvas pārvietošanās iespējas uz diviem vai četriem riteņiem kā jauniem, tā veciem MINI faniem. Kolekcija atspoguļo jauno MINI identitāti, kas tika atklāta zīmola pārmaiņu ietvaros pagājušā gada jūnijā. Ar labi veidoto un pārlaicīgo stila idiomu, izteiksmīgo dizainu un kvalitatīvajiem materiāliem kolekcija izstaro MINI dizaina lietpratību un zīmola tēlu, kas pārsniedz automobiļu robežas.

KATALOGS TĪMEKĻA VEIKALS Pārstāvji

KONTRASTIEM BAGĀTAS DIZAINA KONCEPCIJAS.

Lai gan jaunās MINI Lifestyle kolekcijas precēs vērojams uzsvars uz būtiskāko, tajās atrodami arī MINI raksturīgie pārsteigumi. Būtiska nozīme ir kontrastiem formās, krāsās un materiālos. Viena no kolekcijas iezīmēm ir krāsu akcentu saspēle – pazīstamais MINI "krāsu bloks". Aqua un Lemon akcentējošās krāsas darbojas kopā ar fonā esošajām Black, White un Grey krāsām, radot neatvairāmu krāsu koncepciju. Kolekcijas somas un bagāžas piederumi izcili iemieso šo pieeju. No makiem (MINI kontrastu krāsu maks) un parocīgām iepirkumu somām MINI  kontrastu krāsu iepirkumu soma) līdz ceļojumu somām un cietajiem koferiem uz riteņiem (MINI rokas bagāžas koferis uz riteņiem) – klienti atradīs piemērotāko preci gandrīz jebkurai situācijai. Pārklātais audums nodrošina kolekcijas somu un pieskaņoto aksesuāru izturību, aizsardzību pret ūdeni un pleķiem, kā arī to daudzpusību.

PĀRDOMĀTAS DETAĻAS.

Papildus spēcīgajam dizainam jaunās MINI Lifestyle kolekcijas priekšmeti var lepoties ar augstu funkcionalitātes pakāpi un daudzām labi pārdomātām detaļām. Piemēram, daudzie somu nodalījumi un atjautīgi veidotie iekšējie izkārtojumi koferiem uz riteņiem nodrošina kārtību un elastību. Katrā MINI somā, ieskaitot MINI kontrastu krāsu sporta somu, MINI nakšņošanas somu un MINI nedēļas nogales somu, ir iešūta karabīne, kas ļauj vairs neuztraukties par atslēgu meklēšanu. Tāpat pārdomātas detaļas iespējams atrast kolekcijas aksesuāros. Maināmās  MINI rokas pulksteņa siksniņas piedāvā daudzpusību, savukārt MINI kontrastu krāsu ūdens pudeli iespējams vidū pārdalīt, lai atvieglotu uzpildi un tīrīšanu.

BRITU STILS.

Jaunajā Lifestyle kolekcijā vērojama arī MINI zīmola atgriešanās pie savām britu saknēm. Piemēram MINI tējkanna un pieskaņota MINI kontrastu krāsu tasīte, kas demonstrē britu tējas dzeršanas kultūru no īpaša skatupunkta. Un ar MINI termosu un MINI ceļojumu krūzi iespējams izbaudīt MINI tējas ceremoniju ceļā. Pateicoties termosa pārdomātajam aizdares mehānismam, liešana un noslēgšana nesagādās nekādas grūtības. Protams, ka abi dzērienu trauki derēs ikvienā MINI krūzīšu turētājā.

ATBILDĪGA RESURSU IZMANTOŠANA.

Jaunā kolekcija atspoguļo zīmola apņemšanos atbildīgi izmantot resursus. Visam izmantotajam papīram un kokam ir FSC sertifikāts, un acetāts, kas izmantots ar rokām veidotajās itāļu MINI kontrastu krāsu Aviator saulesbrillēs un MINI kontrastu krāsu Panto saulesbrillēs, ir bioloģiski noārdāms. Šobrīd MINI strādā pie inovatīvā LEFA materiāla, kas ir ilgtspējīga no atkārtoti izmantotas ādas radīta ādas alternatīva. Šis materiāls ir kolekcijas “Material Mix” sērijas pamatā un tiek izmantots MINI mugursomā un MINI klēpjdatora somā, kā arī citos izstrādājumos.

RADOŠI PRODUKTI BĒRNIEM.

Jaunajā MINI Lifestyle atrodamas lietas arī jaunākajiem MINI faniem. Piemēram, MINI krāsojamā automobiļa komplektā iekļauts no FSC sertificēta papīra saliekams MINI, ko iespējams izkrāsot, izmantojot kvalitatīvos “Stabilo Woody 3 in 1” krāsu zīmuļus. Tādēļ mazākajiem būs viss nepieciešamais, lai radītu savu MINI. Ar MINI rokdarbu komplektu bērniem būs iespēja uzbūvēt visu, sākot ar automobiļu mazgātavu un beidzot ar dzīvniekiem, izmantojot tukšus iepakojumus. Šie komplekti ne tikai jautrā veidā rosina radošumu, bet arī veicina atbildīgu resursu lietojumu.