Mini logo

Novecojis tīmekļa pārlūks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Rezervēt testa braucienu

MINI priecājas, ka apmeklējāt šo vietni un izrādījāt interesi par mūsu produktiem.

Inchcape BM Auto, SIA

Dārzciema ielā 64a

Rīga, LV - 1073

Latvija

E-pasts: office@inchcape.lv

Datu aizsardzība.

Mūsu tīmekļa vietnēs jums var prasīt labprātīgi sniegt personisku informāciju. Mūsu tīmekļa vietnes tiek uzturētas dažādās valstīs visā pasaulē. Jūsu personiskā informācija tiks uzglabāta un pārvaldīta atbilstoši spēkā esošajam personisko datu aizsardzības likumam.

Inchcape BM Auto, SIAsavāktie personiskie dati tiek izmantoti, lai atbildētu uz jūsu jautājumiem, nosūtītu informāciju u. tml. Turpmāka izmantošana mārketinga, pētījumu, reklāmas u. c. nolūkos tiek veikta tikai ar jūsu atļauju.

Piekrītot minētajam izmantojumam, jūs sniedzat atļauju ar Inchcape BM Auto, SIA saistītām organizācijām un uzņēmumiem izmantot jūsu informāciju. Ja jūs nesniedzat atļauju, dati trešajām pusēm nav pieejami. Jebkurā brīdī jūs varat atteikties no datu izmantošanas, atteikums stājas spēkā nekavējoties. Lapas augšā jūs atradīsiet Inchcape BM Auto, SIA kontaktinformāciju.

ATRUNA.

Šī tīmekļa vietne ir sagatavota, cenšoties izvairīties no pārpratumiem un kļūdām. Inchcape BM Auto, SIA neuzņemas nekādu atbildību par kļūdainu informāciju. Mēs atsakāmies no atbildības par jebkādiem zaudējumiem, ko tieši vai netieši varētu izraisīt šīs vietnes lietošana.

Automobiļu aprīkojums un tehniskā informācija dažādās valstīs var atšķirties. Attēli, teksti un filmas var atainot tehnoloģijas un aprīkojumu, kas nav ietverts bāzes modelī. Inchcape BM Auto, SIA patur tiesības mainīt tehnoloģiju un aprīkojumu, kā arī drukas kļūdas.

Inchcape BM Auto, SIA neuzņemas atbildību par tīmekļa vietnes saturu, ko nodrošina trešās puses, ne arī par saturu ārējās vietnēs. Saites uz ārējām tīmekļa vietām ir skaidri identificētas.

Sīkfaili.

Sīkfails ir mazs teksta fails, kuru jūsu cietajā diskā ieraksta tīmekļa vietne. Sīkfaili nevar bojāt jūsu datoru vai izraisīt vīrusu uzbrukumus. Mūsu tīmekļa vietnes sīkfaili nevāc personiskus datus. Jūs varat dzēst sīkfailus jebkurā brīdī, mainot pārlūka iestatījumus.

Sīkfaili parasti tiek izmantoti mūsu vietnē, kad tā ir atvērta jūsu datorā, lai anonīmi savāktu statistikas datus vai uzlabotu lietošanas ērtumu. Reizēm mūsu vietne sīkfailus var izmantot citiem mērķiem. Tādā gadījumā jūs par to tiksiet informēts.

Sīkdatņu politika

Degvielas patēriņš / izmeši.

Informācija par jauno pasažieru automobiļu modeļu degvielas patēriņu un CO2 izmešiem ir pieejama bezmaksas brošūrā pie MINI pārstāvja vai CSDD nodaļās.

AUTORTIESĪBAS.

Uz visu informāciju šajā vietnē attiecas autortiesības (c) Autortiesības 2010 BMW AG, Minhene, Vācija. Aizsardzība attiecas uz visu BMW Group vietņu tekstu, attēlu, audio vai video atainošanu un izplatīšanu komerciālā nolūkā. Saturu nedrīkst kopēt vai mainīt, lai izmantotu citās vietnēs.

Dažas BMW Group tīmekļa vietnes var saturēt attēlus, kuru autortiesības pieder trešajām personām.

Tīmekļa statistika.

Mēs nepārtraukti uzlabojam savu tīmekļa vietni. Tādēļ mēs izmantojam klikšķu statistiku, kur anonīmi tiek reģistrēts katrs klikšķis. Tie nevar tikt izsekoti līdz individuāliem lietotājiem.

PREČZĪME.

MINI ir BMW Group prečzīme. Ja vien nav norādīts citādi, visas prečzīmes šajā tīmekļa vietnē aizsargā BMW AG. Tas ietver zīmolu nosaukumus, modeļu nosaukumus un emblēmas.

LICENCES.

BMW Group ir izveidojusi inovatīvu un informatīvu tīmekļa vietni. Viss intelektuālais īpašums, piemēram, patenti, preču zīmes un autortiesības, ir aizsargāts. Šajā vietnē nav dotas nekādas atļaujas, lai trešās puses varētu izmantot BMW Group uzņēmumu intelektuālo īpašumu.

Google analytics.

Tīmekļa vietne izmanto Google Analytics, tīmekļa analītikas pakalpojumu, ko nodrošina Google, Inc. ("Google"). Google Analytics izmanto sīkfailus (jūsu datorā saglabātus teksta failus), lai analizētu, kā lietotāji izmanto vietni. Sīkfailu ģenerēto informāciju par vietnes izmantošanu (ieskaitot jūsu IP adresi) saņems Google un saglabās serveros Amerikas Savienotajās Valstīs. Google izmantos šo informāciju, lai izvērtētu jūsu vietnes lietojumu, aizpildot ziņojumus par tīmekļa vietnes aktivitāti un interneta izmantojumu. Google var sniegt šo informāciju trešajām pusēm, ja tā nosaka likums vai ja šīs trešās puses apstrādā informāciju Google vārdā. Google nesaistīs jūsu IP adresi ne ar kādiem citiem Google pieejamiem datiem. Jūs varat atteikties izmantot sīkfailus, izvēloties attiecīgus iestatījumus pārlūkā. Tomēr ņemiet vērā, ka tādā gadījumā tīmekļa vietnes funkcionalitāte var būt ierobežota. Izmantojot šo vietni, jūs piekrītat, ka Google apstrādās jūsu personisko informāciju, kā minēts iepriekš. "

ATSAUCU savu piekrišanu, ka manu informāciju drīkst kopīgot ar trešajām pusēm.

Konkursos saglabātie personiskie dati tiek glabāti līdz konkursu beigām. Pēc konkursa beigām informācija tiek dzēsta, ja vien nav citas vienošanās.

Sazināties.

Lūdzu, sazinieties ar mums, ja rodas kādi jautājumi.

Tālrunis: 67828600

E-pasts: office@inchcape.lv