Mini logo

Novecojis timekla parluks.

Novecojis pārlūks

Izbaudiet ātrāku un drošāku tīmekļa lietošanas pieredzi ar jauno pārlūku. Mēs esam optimizējuši MINI rītdienas pieejamības prasībām. Lasiet vairāk šeit browser-update.org Padoms: sērfojot viedtālrunī, jums vienmēr ir jaunākā versija.

Rezervēt testa braucienu

Šīs sīkdatņu izmantošanas politikas mērķis ir aprakstīt MINI sīkdatņu un tīmekļa servera žurnālu izmantošanu, lai šī informācija Jums ļautu pieņemt pamatotus lēmumus, izmantojot mūsu tīmekļa vietni.

 

Kas ir sīkdatnes?

Sīkdatnes ir sīkas teksta datnes, kuras tīmekļa pārlūkprogramma (piemēram, Internet Explorer, Google Chrome, Firefox vai Safari) saglabā jūsu datorā vai mobilajā tālrunī.

Sīkdatnes ir plaši izmantota tehnoloģija, ļaujot uzlabot tīmekļa vietņu darbību, nodrošinot to ērtāku apmeklēšanu un sniedzot noteiktu informāciju tīmekļa vietņu īpašniekiem. Mūsu sīkdatnes var fiksēt informāciju par Jūsu izdarītajām izvēlēm mūsu tīmekļa vietnē, kas mums ļauj pielāgot vietnes saturu Jūsu vajadzībām. Tāpat parasti tajās tiek saglabāts anonīms unikāls identifikācijas numurs.

Šādi tīmekļa vietnes var saglabāt, piemēram, lietotāja individuālos iestatījumus. Sīkdatnes var uzskatīt par veidu, kā tīmekļa vietne iegūst atmiņu, kas tai ļauj atpazīt lietotāju un atbilstoši reaģēt.

Vairāk informācijas par sīkdatnēm atradīsiet vietnē http://www.allaboutcookies.org/. Tālāk sniegta sīkāka informācija par sīkdatnēm un tām līdzīgām tehnoloģijām.

 

Kāpēc mēs izmantojam sīkdatnes?

Mēs vienmēr meklējam veidus, kā uzlabot mūsu mājaslapu mini.lv saturu un piedāvāto informāciju par MINI jaunām automašīnām un servisa pakalpojumiem. Lai to paveiktu, mums ir svarīgi saprast, kā jūs redzat mūsu mājaslapu.

mini.lv izmanto programmas, kas veido sīkdatnes, ļaujot lietotājam šķirstīt pārlūku un uzglabā informāciju par apmeklētajām mājaslapām. Tās var tikt izmantotas, lai atvieglotu un paātrinātu piekļuvi mājaslapas iespējām, piemēram, atkārtotai apmeklēšanai.

Šobrīd lielākoties sīkdatnes tiek izmatotas statistiskiem un analītiskiem nolūkiem, bet mūsu mājas lapā ir arī sadaļas, kuru izmantošanā ir nepieciešamas sīkdatnes.

Dati ir anonīmi, un informācija, kas tiek savākta, izmantojot sīkdatnes, tiek nosūtīta Google, lai izveidotu mājaslapas statistiskās atskaites. Kad apmeklējat mūsu mājaslapu, ar sīkdatnēm automātiski tiek savākta informācija par Jūsu apmeklējumu, piemēram, par IP adresi, domēna nosaukumu, pārlūka un operētājsistēmas veidu.

 

Kādas sīkdatnes varam izmantot?

 

Analītiskas sīkdatnes 

Kopā ar mūsu tīmekļa žurnāla datnēm izmantojam analītiskās sīkdatnes, tā uzlabojot mūsu vietņu darbību. Tās palīdz iegūt informāciju par apmeklētāju skaitu, no kurām vietām apmeklētāji apmeklē mūsu vietni un kā viņi to izmanto (piemēram, kuras vietnes sadaļas lietotāji apskata visbiežāk). Šim nolūkam varam izmantot sekojošos pakalpojumu sniedzēju piedāvātos analītikas rīkus un ar tiem saistītas sīkdatnes.

 

Google Analytics

Šī mājas lapa izmanto Google Analytics, kas palīdz analizēt to, kā apmeklētāji izmanto mājas lapu. Šis instruments izmanto “sīkdatnes,” teksta failus, kas tiek izvietoti jūsu datorā, lai anonīmi savāktu standarta Interneta reģistrāciju un apmeklētāju uzvedību informāciju. Informācija, ko ievāc sīkdatne par to, kā Jūs izmantojat mājas lapu, tajā skaitā Jūsu IP adrese, tiek nosūtīta Google. Šī informācija tiek izmantota, lai novērtētu, kā apmeklētāji izmanto mājas lapu un lai veidotu statistiskās atskaites par lapas aktivitāti.

Mēs nekad neizmantosim un arī neļausim kādai trešajai pusei izmantot šo statistikas analīzes instrumentu, lai izsekotu un iegūtu privātu informāciju par mūsu mājas lapas apmeklētājiem. Google nesasaistīs Jūsu IP adresi ar jebkādiem citiem datiem, kas pieejami Google. Ne mēs, ne Google nemēģināsim sasaistīt IP adresi ar individuālo datora lietotāju. Mēs nesasaistīsim jebkādus datus, kas iegūti šajā mājas lapā ar personiski identificējamu informāciju, izņemot gadījumus, kad Jūs brīvprātīgi iesniegsiet informāciju mūsu mājas lapas aizpildāmajā formā.

 

Tehniskie nepieciešamas sīkdatnes 

Atsevišķas mūsu vietnes funkcijas pilnvērtīgi darbojas tikai ar noteiktām sīkdatnēm. Ja bloķēsiet šo funkciju nodrošināšanai paredzētas sīkdatnes, nevarēsiet izmantot mūsu vietni. Pie šīs sīkdatņu grupas pieder arī tās sīkdatnes, kas fiksē, vai apmeklētājs ir piekritis sīkdatņu izmantošanai mūsu vietnē.

 

Sesijas un iestatījumu sīkdatnes 

Sesijas sīkdatnes izmantojam, lai, Jums apmeklējot mūsu vietni, Jūs identificētu un Jums būtu ērtāk izmantot mūsu vietnes funkcijas un lai Jūs varētu ērti pārvietoties starp vietnes lapām. Šīm sīkdatnēm derīguma termiņš beidzas, izbeidzot pārlūkošanas sesiju (piem., aizverot pārlūkprogrammas logu). Tāpat varam izmantot sīkdatnes ar ilgāku derīguma termiņu, lai atcerētos apmeklētāju izvēlētos uzstādījumus un veiktās darbības mūsu vietnē. Parasti šīs sīkdatnes ierīcē neuzglabājas ilgāk par diviem gadiem.

 

Sociālo tīkli sīkdatnes 

Savā tīmekļa vietnē varam integrēt trešo pušu vietņu funkcijas (īpaši sociālo tīklu). Kopā ar šīm funkcijām reizēm izmantojami arī skripti vai citi elementi, kas ļauj nolasīt un reizēm arī Jūsu ierīcē saglabāt sīkdatnes no sociālajiem tīkliem. Šīs sīkdatnes ļauj personalizēt reklāmas, lai tās vislabāk atbilstu Jūsu interesēm. Mēs nevaram kontrolēt šīs sīkdatnes vai piekļūt ar tām iegūtajai informācijai, tomēr vēlamies Jūs informēt par šādiem elementiem un saņemt Jūsu piekrišanu to izmantošanai. Ja vēlaties uzzināt vairāk, iepazīstieties ar sekojošo sarakstu par iespējamajām sociālo tīklu sīkdatnēm.

 

„FACEBOOK”

Mūsu vietnēs var būt integrētas šādas „Facebook” funkcijas, kas var nolasīt vai saglabāt „Facebook” sīkdatnes: 

  • „Patīk” (Like) poga: ļauj lietotājam izteikt savu viedokli par viņam patīkamu   objektu „Facebook” tīklā.
  • „Dalīties” (Share) poga: ļauj lietotājam dalīties ar attiecīgiem objektiem ar citiem „Facebook” lietotājiem.
  • „Facebook” sociālais grafiks (Social Graph): ļauj mūsu vietnēs izmantot atsevišķus „Facebook” elementus, piemēram, lietotāju profila attēlus, publiskas „Facebook” ziņas.

Lai iepazītos ar „Facebook” privātuma politiku, spiediet te. Vairāk informācijas par „Facebook” sīkdatnēm atradīsiet, spiežot te.

 

„YOUTUBE” UN   „GOOGLE”

Mūsu vietnēs var būt integrētas šādas „YouTube” vai „Google” funkcijas, kas var nolasīt vai saglabāt „YouTube” vai „Google” sīkdatnes: 

  • „YouTube” video atskaņotājs: ļauj mūsu vietnēs skatīties „YouTube” video. 
  • Pierakstīšanās pie „YouTube” konta poga: ļauj lietotājam pieslēgties pie sava „YouTube” konta un no tā nokļūt DEC. 
  • „Google+1” poga: ļauj lietotājam atzīmēt attiecīgus vienumus savā „Google+” kontā. 
  • Pievienošanās pie „Google” konta poga: ļauj lietotājam pievienoties savam   „Google” kontam un no tā izmantot mūsu vietni.

Lai iepazītos ar „Google” privātuma politiku, spiediet te (tā attiecas arī uz „YouTube”).

 

„TWITTER”

Mūsu vietnēs var būt integrētas šādas „Twitter” funkcijas, kas var nolasīt vai saglabāt „Twitter” sīkdatnes:

  • „Twitter” pierakstīšanās kontā poga: ļauj lietotājam pievienoties savam „Twitter” kontam un caur to piekļūt mūsu mājas lapai.
  • „Twitter” dalīšanās (Share) poga.

Lai iepazītos ar „Twitter” privātuma politiku, spiediet šeit.

 

Kā izdzēst sīkdatnes vai bloķēt to uzstādīšanu?

Jums ir iespēja bloķēt, dzēst uzstādītās sīkdatnes vai atsaukt doto piekrišanu, mainot uzstādījumus Jūsu interneta pārlūkā. Atkarībā no pārlūka veida, noklikšķiniet uz kādu no saitēm un sekojiet instrukcijām:

Ja Jūs nevēlaties, lai Google Analytics iegaumētu vai izmantotu informāciju par Jums, varat uzstādīt atteikuma sistēmu (opt-out) Jūsu pārlūkā, nospiežot šeit.

Visaptveroša informācija par sīkdatņu pārvaldīšanu un bloķēšanu dažādās pārlūkprogrammās atrodama tīmekļa vietnē http://www.allaboutcookies.org/.

 

Kāda ir ietekme dzēšot vai bloķējot sīkdatnes?

Sīkdatņu lejupielādes bloķēšana vai to dzēšana padara neaktīvas dažas funkcijas mūsu mājaslapā www.mini.lv, kas var novest pie nepilnvērtīgas interneta vietnes lietošanas.

Tādēļ mēs jums iesakām atļaut sīkdatņu izmantošanu mūsu mājaslapā un ceram uz jūsu sapratni. Sīkdatnes ir nepieciešamas dažādu funkciju izpildei, kā arī tās palīdz uzlabot mājaslapas lietojamību.