Mini biznesa klientiem – pārskats – ievads Mini biznesa klientiem – pārskats – ievads

UZLABOJIET SAVU DARBA – BRAUCIENU LĪDZSVARU.

MINI piedāvājumi korporatīvajiem klientiem ir paredzēti, lai uzņēmumu īpašniekiem, uzņēmuma automobiļu vadītājiem un autoparku pārvaldniekiem piedāvātu pielāgotus produktus un pakalpojumus. Neatkarīgi no tā, kādas ir jūsu prasības, MINI ir unikāls. Tā modeļu klāsts ir vēl daudzveidīgāks un ekonomiskāks kā jebkad iepriekš, jūs varēsiet viegli izvēlēties automobiļus, kas vislabāk atspoguļo jūsu uzņēmumu.

Mini biznesa klientiem – pārskats – ilustrācija – braucienu līdzsvars
Mini biznesa klientiem – pārskats – tikai uzņēmējdarbība Mini biznesa klientiem – pārskats – tikai uzņēmējdarbība

VAI MEKLĒJAT AUTOMOBILI UZŅĒMUMAM?

Apvienojiet ikonisko MINI stilu, pārliecinošo sniegumu, drošību un komfortu – vienlaikus nostiprinot sava uzņēmuma tēlu. Tieši to jums var sniegt uzņēmuma MINI automobilis.
Mini biznesa klientiem – pārskats – uzņēmuma autovadītāji Mini biznesa klientiem – pārskats – uzņēmuma autovadītāji

MINI AUTOVADĪTĀJI.

Vai jūsu uzņēmums piedāvā darbiniekiem iespēju vadīt MINI? Izcili! Esam jūsu rīcībā, lai būtu kopā ar jums jūsu ceļa sākumā un jūs jau drīz varētu izmantot plašo priekšrocību klāstu:

 • speciālistu padoms tieši jums;
 • degvielu un līdzekļus ekonomējoši dzinēji;
 • nelielas ekspluatācijas izmaksas;
 • pabalsta natūrā aplikšana ar nodokli;
 • uzturēšana un apkope;
 • palīdzība uz ceļa.

Vienkārši reģistrējiet savas vēlmes attiecībā uz uzņēmuma automobili, kā arī priekšrocības un pabalstus, kurus atbilstoši MINI programmai piedāvā jūsu uzņēmums. Kad tas būs apstiprināts, izbaudiet sava sapņu MINI konfigurēšanas procesu. Mūsu komanda vienmēr ir jūsu rīcībā, lai sniegtu palīdzību, izdarot izvēli, un nodrošinātu informāciju par mūsu pievilcīgajiem piedāvājumiem. Vienkārši pabeidziet darījumu tiešsaistē – un jau pavisam drīz vadīsiet savu jauno MINI.

Mini biznesa klientiem – pārskats – uzņēmuma īpašnieki Mini biznesa klientiem – pārskats – uzņēmuma īpašnieki

UZŅĒMUMA ĪPAŠNIEKI.

Mūsu MINI biznesa partnerības piedāvājums tika īpaši izstrādāts maziem uzņēmumiem ar autoparku līdz 50 uzņēmuma automobiļiem, kā arī individuāliem uzņēmējiem, kas meklē savu ideālo MINI. Piedāvājumā iekļauts:

 • personīga kontaktpersona;
 • jaunākie uzlādējamo hibrīdaudo un pilnībā elektriskie modeļi;
 • personīga kontaktpersona, nevainojama klientu apkalpošana un speciālistu padoms;
 • nelielas ekspluatācijas izmaksas un pabalsta natūrā aplikšana ar nodokli;
 • pievilcīgas uzturēšanas, apkopes un garantiju iespējas.

Kā uzņēmuma īpašnieks vai pilnvarotais pārstāvis jau šodien reģistrējiet savu uzņēmumu vai nu tiešsaistē, vai pie vietējā MINI partnera. Iesniedziet savu uzņēmējdarbības licenci un, ja attiecināms, informāciju par jūsu autoparka izmēru. Uzaiciniet savus darbiniekus pieteikties MINI piedāvājumam, lai viņi varētu konfigurēt un pasūtīt savus MINI. Šos uzņēmuma automobiļus varat pārvaldīt tieši mūsu pakalpojumu sadaļā. Un mēs labprāt sniegsim palīdzību jums un jūsu darbiniekiem – tiešsaistē vai atrašanās vietā – no ideālā MINI konfigurēšanas līdz pat līzinga līgumiem un nodokļu jautājumiem.

Vai jums ir jautājumi? Sazinieties ar mums: Tālr. +371 67828600 E–pasts: office@inchcape.lv

AUTOPARKU PĀRVALDNIEKI.

Mūsu MINI piedāvājums uzņēmumu autoparkiem, kuros ir vairāk par 50 automobiļiem, var pārveidot jūsu uzņēmuma mobilitāti, samazinot ekspluatācijas izmaksas un jūsu oglekļa dioksīda emisijas. Mūsu speciālistu komandas cieši sadarbosies ar jūsu uzņēmumu, lai noteiktu katram personīgi nepieciešamo automobiļa modeli. Viņi vienkāršos iegādes procesu, izskaidrojot, kuras pakotnes ir vispiemērotākās. Un viņi sniegs padomu par visām ekspluatācijas izmaksām un ekonomiskiem apkopes un servisa risinājumiem. Atklājiet, kā, veidojot ilgtspējīgu visa darbmūža mobilitāti, varam būtiski ietekmēt jūsu uzņēmējdarbības panākumus.

Mini biznesa klientiem – pārskats – autoparka varianta ilustrācija
Mini biznesa klientiem – pārskats – uzņēmuma autoparka piedāvājums Mini biznesa klientiem – pārskats – uzņēmuma autoparka piedāvājums

MINI uzņēmuma autoparka piedāvājums:

 • Ārkārtīgi konkurētspējīgi autoparka finanšu piedāvājumi.
 • Personīga kontaktpersona.
 • Nevainojama klientu apkalpošana un speciālistu padoms.
 • Darbmūža un īpašuma kopējo izmaksu pārvaldība.
 • Izcils uzturēšanas, apkopes un garantiju piedāvājums.
Mini biznesa klientiem – pārskats – atbalsts

RUNĀJIET AR SPECIĀLISTU.

Vai esat gatavi mainīt sava uzņēmuma vadību ar MINI? Mūsu speciālisti jūsu vietējā MINI centrā ir pieejami, lai atbildētu uz jebkuriem jautājumiem, plašāk izskaidrotu iespējas un palīdzētu atrast īsto MINI jūsu uzņēmējdarbībai. Sazinieties ar mums šodien.
Kādēļ MINI

SEPTIŅI LABI IEMESLI VADĪT SAVU UZŅĒMUMU AR MINI.

Kad savam uzņēmumam izvēlaties MINI, standarta piedāvājumā iekļauts drošības apliecinājums un kvalitāte.

Bieži uzdotie jautājumi

MINI biznesa partnerības piedāvājums ir īpaši izstrādāts autoparkiem, kuros ir 50 vai mazāk automobiļu, vai individuālajiem komersantiem. Tajā piedāvātas konkurētspējīgas nomas līgumu likmes visam MINI modeļu klāstam. Jums tiek piesaistīts personīgs speciālists – uzņēmuma attīstības pārvaldnieks, kurš palīdzēs jums ar visu, kas jums jāzina par sava autoparka pārvaldīšanu. Neatkarīgi no tā, vai jums nepieciešams jauns automobilis jaunam darbiniekam, vai vesels automobiļu autoparks, biznesa klienti var izmantot priekšrocības, ko sniedz plašs ekskluzīvu piedāvājumu klāsts. Pateicoties zemām ekspluatācijas izmaksām un augstai atlikušajai vērtībai, atradīsiet MINI, kas atbildīs visām jūsu uzņēmējdarbības vajadzībām. Līdztekus mūsu konkurētspējīgajiem piedāvājumiem uzņēmumiem, mums ir piedāvājumi arī attiecībā uz MINI servisa plāniem, lai jūsu autoparks darbotos efektīvi un bez aizķeršanās.
Lai nodrošinātu augstākās klases MINI pieredzi, mums ir sertificēts MINI piedāvājums korporatīvajiem klientiem, kura mērķis ir piedāvāt nozarē vadošos pakalpojumus un atbalstu autoparku pārvaldniekiem un automobiļu vadītājiem attiecīgajos uzņēmumos. Katrs MINI centrs visā mūsu tīklā ir aicināts pievienoties šai programmai, jo tā palīdz centriem nodrošināt jums (un jūsu uzņēmumam) vislabāko MINI pieredzi. Viņiem ir sava korporatīvo klientu apkalpošanas komanda, kas ir jūsu rīcībā, lai atrastu ideālo MINI modeli jūsu uzņēmumam. Viņi ir speciāli apmācīti, lai nodrošinātu, ka saņemat vislabāko apkalpošanu, kas pielāgota jūsu vajadzībām. Viņi pārzina MINI pakalpojumu klāstu biznesa klientiem un labprāt sniegs kompetentus padomus.

Oglekļa dioksīda izmešus nosaka pēc svara gramos (g) un aprēķina, nosakot cik daudz CO2 izmešu izplūst no izpūtēja nobrauktajā ceļa posmā, ko mēra kilometros (km). CO2 izmešu daudzumu parasti attēlo kā (g/km). Šis rādītājs paliek nemainīgs visu automobiļa darbmūžu un ir redzams tā reģistrācijas dokumentā (V5). Katram jaunam modelim, oficiālu CO2 rādītāju nosaka automobiļa tipveida apstiprināšanas pārbaudes laikā, kuru ražotājs veic pirms pirmās reģistrācijas.

Jūsu uzņēmums varētu izmantot priekšrocības, ko sniedz vēl pievilcīgākas likmes un atlaides visam MINI klāstam. Un atkarībā no jūsu uzņēmuma vajadzībām mūsu speciālā komanda ir aprīkota, lai piedāvātu visaptverošu atbalstu un palīdzību. Tā kā katrs uzņēmums ir atšķirīgs mūsu sertificētie MINI biznesa centri ātri novērtēs jūsu vajadzības un palīdzēs pārvaldīt jūsu mobilitāti efektīvi un ilgtspējīgi. Lai gan jebkurā laikā spējam nodrošināt jebkādu MINI automobiļu skaitu, jāņem vērā arī citi aspekti. Mēs noskaidrotu, vai jūs efektīvi varat apvienot uzņēmuma automobiļus un uzņēmuma koplietošanas automobiļus, lai izveidotu autoparku, samazinot izmaksas, nodokļu slogu un oglekļa emisijas – nodrošinot pastāvīgu autoparka atbilstību jūsu vajadzībām.