Piecdurvju MINI Cooper – sānskats – Icy Sunshine Piecdurvju MINI Cooper – sānskats – Icy Sunshine Piecdurvju MINI Cooper – sānskats – Icy Sunshine

Jaunā
MINI Cooper PIECDURVJU VERSIJA.

interior-side
5 sēdekļi ar šo virsbūves veidu 5 sēdekļi ar šo virsbūves veidu
luggage-l
275 - 925 bagāžas nodalījums, litri 275 - 925 maks. bagāžas nodalījuma ietilpība litros
power
154 HP (115 kW) - 201 HP (150 kW) 154 HP (115 kW) - 201 HP (150 kW)
interior-side
5 sēdekļi ar šo virsbūves veidu 5 sēdekļi ar šo virsbūves veidu
luggage-l
275 - 925 bagāžas nodalījums, litri 275 - 925 maks. bagāžas nodalījuma ietilpība litros
power
154 HP (115 kW) - 201 HP (150 kW) 154 HP (115 kW) - 201 HP (150 kW)

ATKLĀJIET TO, KAS RADA
PRIEKU.

Patiess Cooper valdzinājums visdaudzveidīgākajā veidolā.

VIRSBŪVES AKCENTI

SĀLS IR MINI DETAĻĀS.

SALONA APSKATS

IEKĀPIET UN PALŪKOJIETIES APKĀRT.

MINI Cooper 5-door - salona galvenās iezīmies MINI Cooper 5-door - salona galvenās iezīmies

SĀKT IZPĒTI

UNIVERSĀLAIS PILSĒTNIEKS.

IZMĒRI

RADOŠI IZMANTOTA TELPA.

0

litri

Telpa ir būtiska. Ja nolokāt aizmugurējos sēdekļus proporcijā 60:40, iegūstat vairāk vietas saviem plāniem ar līdz pat 925 litriem bagāžas nodalījuma – ļaujot jums paņemt līdzi gandrīz visu.

MINI FINANCIAL SERVICES

BŪT MINI ĪPAŠNIEKAM IR VIEGLI.

Piecdurvju MINI Cooper – financial services – līzinga un nomas iespēja

JAUNAIS PIECDURVJU MINI COOPER VAR BŪT JŪSU ĀTRĀK NEKĀ DOMĀJAT.

Piecdurvju MINI Cooper – biznesa klienti – MINI autoparks

VAI MEKLĒJAT AUTOMOBILI UZŅĒMUMAM?

Piesakieties MINI biznesa klientu programmai un paceliet savu uzņēmējdarbību jaunā līmenī ar ideālo autoparku.

Bieži uzdotie jautājumi.

Jā, varat pielāgot savu piecdurvju MINI Cooper atbilstoši savai gaumei ar virsbūves krāsu daudzveidību. Ir iespēja patiešām izcelt sava auto izskatu ar vienu no mūsu īpašajiem daudztoņu jumta krāsojumiem. Izmantojot plašās iespējas, varat to vēl vairāk pielāgot savam dzīvesveidam. Piemēram, stila pakāpes ir īpaši izveidotas papildaprīkojuma pakotnes, kas ļauj vēl vairāk pielāgot piecdurvju MINI Cooper atbilstoši savai gaumei. Essential stils iekļauts standartaprīkojumā. Sava MINI komforta, sportiskuma un stila pakāpi varat individuāli pielāgot ar Essential, Classic, Favoured vai JCW stilu.

Piecdurvju MINI Cooper piemīt lielpilsētas automobiļa komforts, nezaudējot leģendāro MINI kartinga sajūtu. Būtībā tas ir MINI Cooper lielais brālis, kam ir tas pats ikoniskais modernais retro siluets un kompaktā virsbūve – taču tajā ir vairāk vietas lielākiem plāniem. Tajā ir vietas līdz četriem pasažieriem, kas padara to ideāli piemērotu braucieniem ar draugiem vai ģimeni.

Piecdurvju MINI Cooper ar piecām durvīm un plašo salonu ir ārkārtīgi daudzpusīgs. Tā ir lieliska izvēle ikdienas braucieniem, kā arī jaunām ģimenēm, kuras vēlas doties ārpus mājas. Piecdurvju konfigurācija piedāvā iespaidīgas piekļuves iespējas, īpaši aizmugurējiem pasažieriem, kā arī daudzpusīgāku kravas iekraušanu. Turklāt šis auto sniedz arī aizraujošo kartinga braukšanas pieredzi, kāda raksturīga mazākajai versijai – MINI Cooper.

Piecdurvju MINI Cooper piedāvā dinamiskas braukšanas pieredzi ar iespaidīgiem vadāmības un snieguma rādītājiem, kas ir līdzvērtīgi tā trīsdurvju “brāļa” rādītājiem. Tas ar savu TwinPower Turbo dzinēju rada spēcīgu grūdienu. Nodrošinot augstāku efektivitātes pakāpi, vienlaikus samazinot degvielas patēriņu. 

Jā. Savā MINI ar operētājsistēmu 9 varat attēlot un vadīt ar Android auto vai Apple CarPlay savienotā viedtālruņa lietojumprogrammas automobiļa centrālajā panelī (“MINI Interaction Unit”).
MINI lietojumprogramma ir jūsu sabiedrotais attiecībā uz plašu automobiļa iespēju un funkciju klāstu. Tā palīdz izveidot savienojumu starp jums un jūsu MINI un sniedz tūlītēju piekļuvi jūsu MINI statusam. Varat redzēt, kad pienācis laiks jūsu nākamajam servisa apmeklējumam, kā arī noskaidrot elektriskās darbības attālumu un uzlādes statusu un pat izmantot MINI lietojumprogrammu kā digitālu atslēgu. Attālie pakalpojumi ļauj sameklēt jūsu automobili, piemēram, lielā stāvvietā, aizslēgt/atslēgt durvis un attāli noregulēt klimata kontroli. Tā arī sniedz tiešu piekļuvi jūsu MINI servisa centram.