MINI John Cooper Works – John Cooper Works Clubman – JCW Countryman MINI John Cooper Works – John Cooper Works Clubman – JCW Countryman
power
231 PS (170 kW) - 306 PS (225 kW) 306
top speed
241 - 250 km/h top speed 250 max km/h top speed
acceleration
0-100 km/h in 4,9 - 6,5 s 6.5 max km/h in
power
231 PS (170 kW) - 306 PS (225 kW) 306
top speed
241 - 250 km/h top speed 250 max km/h top speed
acceleration
0-100 km/h in 4,9 - 6,5 s 6.5 max km/h in
MINI John Cooper Works Clubman – MINI John Cooper Works Countryman

MAKSIMĀLA MINI AIZRAUTĪBA.

Bagātīgi aprīkoti ar rosinošām funkcijām, ikviens John Cooper Works modelis iemieso autosporta pašu būtību. Tieši un intensīvi – jauda katru impulsu pārveido darbībā. Tuvojoties katram līkumam, ielas pulsē dzīves ritmā – visu ceļu līdz finiša taisnei.
MINI John Cooper Works Clubman – Green un Red krāsa – sānskats MINI John Cooper Works Clubman – Green un Red krāsa – sānskats

VELNIŠĶĪGAS DETAĻAS.

Viens skatiens, un jau esat uz āķa. Pat pirms atverat durvis, sajūtat, ka MINI John Cooper Works ir pats savas līgas spēlētājs. Aerodinamiskais priekšējais buferis un sportiskais aizmugurējais spoilers jau sniedz norādes par aizrautību, kāda jūs sagaida. Iekāpiet un atklāsiet augstākās klases materiālu kopumu, kā arī sacīkšu trases stila detaļas, kas radītas, lai paustu ekskluzīvo sacīkšu auto sajūtu.

360° SALONA SKATĪJUMS.

MINI John Cooper Works – salons – 360° skatījums MINI John Cooper Works – salons – 360° skatījums

DŽONA KŪPERA MANTOJUMS.

MINI John Cooper Works modeļu izcelsme sakņojas virknē sacīkšu čempionu, kurus radīja revolucionārais Formula 1 autobūves inženieris Džons Kūpers [John Cooper]. Viņš atpazina sacīkšu potenciālu, to ieraugot. Un viņa vērīgā acs pamanīja nesen klajā laisto Classic Mini.

MINI John Cooper Works – John Cooper Works MINI John Cooper Works – John Cooper Works

VEICIET NĀKAMOS SOĻUS.

Piecdurvju MINI Hatch, sānskats
PIECDURVJU HATCH
MINI Cabrio, sānskats
Cabrio
MINI Clubman, sānskats
Clubman
MINI Countryman, sānskats
Countryman
MINI John Cooper Works, sānskats
john-cooper-works
MINI John Cooper Works logotips

Atruna:

EFEKTIVITĀTES KLASE.

Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tiek noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādo izmēru diski un riepas, kādas pieejamas konkrētajam modelim; konfigurēšanas laikā tie var mainīties.

Lūdzu, pārbaudiet pieejamību pie MINI pārstāvja.