MINI John Cooper Works – John Cooper Works Clubman – JCW Countryman MINI John Cooper Works – John Cooper Works Clubman – JCW Countryman
MINI John Cooper Works Clubman – MINI John Cooper Works Countryman

MAKSIMĀLA MINI AIZRAUTĪBA.

Bagātīgi aprīkoti ar rosinošām funkcijām, ikviens John Cooper Works modelis iemieso autosporta pašu būtību. Tieši un intensīvi – jauda katru impulsu pārveido darbībā. Tuvojoties katram līkumam, ielas pulsē dzīves ritmā – visu ceļu līdz finiša taisnei.

JAUNAIS MINI JOHN COOPER WORKS COUNTRYMAN ALL4

MINI SAJŪTAS UZ MAKSIMUMU.

MINI Coutryman - JCW bilde

ĀTRAJIEM UN BEIZBAILĪGAJIEM.

Jaunais MINI John Cooper Works Countryman ALL4 ir pilnībā aprīkots ar 2.0 litru, 300 ZS / 211 kW 4 cilindru TwinPower Turbo dzinēju un no 0-100km/h aizņems tikai 5.4 sekundēs. Šie  augstie rādītāji ir Džona Kūpera,  sacīkšu leģendas, reinkarnācija. Tagad viņa mantojums dzīvo tālāk. Ar lielāku atlētismu un jaudīgāko dzinēju, kāds jebkad ievietots MINI, tas virza kaislību tā visspēcīgākajā formā. Kad Jūsu rīcībā ir šī jauda un precizitāte, Jūs uzreiz saprotat, ka stāvēt uz vietas MINI John Cooper Works ir grūtākais pārbaudījums no visiem.

MINI John Cooper Works Clubman – Green un Red krāsa – sānskats MINI John Cooper Works Clubman – Green un Red krāsa – sānskats

VELNIŠĶĪGAS DETAĻAS.

Viens skatiens, un jau esat uz āķa. Pat pirms atverat durvis, sajūtat, ka MINI John Cooper Works ir pats savas līgas spēlētājs. Aerodinamiskais priekšējais buferis un sportiskais aizmugurējais spoilers jau sniedz norādes par aizrautību, kāda jūs sagaida. Iekāpiet un atklāsiet augstākās klases materiālu kopumu, kā arī sacīkšu trases stila detaļas, kas radītas, lai paustu ekskluzīvo sacīkšu auto sajūtu.

360° SALONA SKATĪJUMS.

MINI John Cooper Works – salons – 360° skatījums MINI John Cooper Works – salons – 360° skatījums

DŽONA KŪPERA MANTOJUMS.

MINI John Cooper Works modeļu izcelsme sakņojas virknē sacīkšu čempionu, kurus radīja revolucionārais Formula 1 autobūves inženieris Džons Kūpers [John Cooper]. Viņš atpazina sacīkšu potenciālu, to ieraugot. Un viņa vērīgā acs pamanīja nesen klajā laisto Classic Mini.

MINI John Cooper Works – John Cooper Works MINI John Cooper Works – John Cooper Works

VEICIET NĀKAMOS SOĻUS.

MINI John Cooper Works, sānskats
john-cooper-works
MINI John Cooper Works logotips

Atruna:

EFEKTIVITĀTES KLASE.

Norādītās degvielas patēriņa, CO2 izmešu un enerģijas patēriņa vērtības tiek noteiktas atbilstoši Eiropas regulai (EK) 715/2007 tajā versijā, kāda bija spēkā tipveida apstiprināšanas brīdī. Šie skaitļi attiecas uz transportlīdzekli ar pamata konfigurāciju Vācijā, un norādītajā diapazonā ņemts vērā papildaprīkojums un dažādo izmēru diski un riepas, kādas pieejamas konkrētajam modelim; konfigurēšanas laikā tie var mainīties.

Lūdzu, pārbaudiet pieejamību pie MINI pārstāvja.