RADOŠUMS UN MEISTARĪBA TEHNOLOĢIJĀ.

Elektriska braukšana piedāvā jaunas iespējas pacelt MINI braukšanas pieredzi jaunā uzlabojumu un snieguma līmenī. Mūsu inovācija un tehnoloģijas kļūst pārdomātākas – bet tas, kā tās izmantojam, ļauj mums virzīt uz priekšu jēgpilnus uzlabojumus un veidot ilgtspējīgāku nākotni.

mini elektromobilitāte – mini electric – tehnoloģija mini elektromobilitāte – mini electric – tehnoloģija
E-mobilitāte – tehnoloģija – uzlādējams

DARBINA ATJAUTĪBA.

mini elektromobilitāte – mini electric – elektriska transmisija mini elektromobilitāte – mini electric – elektriska transmisija

ELEKTRISKA TRANSMISIJA.

Jau no paša sākuma MINI pozicionē sevi kā neapšaubāmi kompakts automobilis. Trīsdurvju MINI Hatch tagad ir pieejams ar pilnībā elektrisku transmisiju. MINI Electric apvieno savu tradicionāli radošo telpas izmantošanu ar uz nākotni vērstu tehnoloģiju.

Augstsprieguma litija jonu akumulatoru ir izkārtots T formā un izvietots automobiļa grīdas garumā. Smaguma centrs ir daudz zemāks nekā MINI ar benzīna piedziņu, nodrošinot uzlabotu stabilitāti un dinamisku vadāmību. Inovāciju mantojums turpina dzīvot. Turpinām stāstīt stāstu.

PIEDZIŅA.

Dinamiski taču vienmērīgi. MINI Electric kompaktā sistēma rada ārkārtīgi nelielas vibrācijas ļauj slīdēt cauri pilsētai teju klusumā.

Ātri un tieši. Tā uzreiz sniedz griezes momentu pilnā apjomā, lai nodrošinātu aizraujošu veiklību, rosinošu paātrinājumu bez nobīdes, bez pārnesumu pārslēgšanas radītiem pārtraukumiem un ļoti reaktīvu piedziņu.

Braukšana ar vienu pedāli. Varat vadīt automobili, izmantojot gandrīz tikai vienu pedāli. Uzņemiet paātrinājumu līdz vēlamajam ātrumam. Un, ik reizi noņemot kāju no pedāļa, atgrieziet daļu enerģijas akumulatorā.

mini elektromobilitāte – mini electric – elektriska braukšana mini elektromobilitāte – mini electric – elektriska braukšana

“Liek jums smaidīt.”

MINI Electric vadītāji stāsta mums, kas viņiem patīk saistībā ar tā vadīšanu.
MINI Electric – Resolute versija – nanuq white krāsa

MINI ELECTRIC RESOLUTE VERSIJA NANUQ WHITE KRĀSĀ.

Inuītu valodā “Nanuk” nozīmē “polārlācis”. Nanuq White ir jaunā MINI Electric Resolute versijas virsbūves krāsa. Tā atgādina šo iespaidīgo dzīvnieku gaišās krāsas kažoku. Un salīdzinājumi ar to vēl nebeidzas – pat ārkārtīgi zemās temperatūrās elektriskā piedziņa, augstsprieguma akumulators, jaudas elektronika un uzlādes tehnoloģija atstās iespaidu ar uzticami izcilu sniegumu. 

Jaunā drīz pieejamā MINI Electric Resolute versija ir daiļrunīga visos aspektos – un tā ir gatava ik mirkli padarīt elektrizējošos atmiņā paliekošos iespaidos. 

MINI Electric – elektromobilitāte – tikai elektriski
E-mobilitāte – tehnoloģija – pilnībā elektriski E-mobilitāte – tehnoloģija – pilnībā elektriski

LĪDZ 2030. GADAM – PILNĪBĀ ELEKTRISKI.

Tas ir oficiāli zināms. MINI pēdējais automobilis ar iekšdedzes dzinēju tiks laists klajā 2025. gadā. Līdz 2030. gadam MINI klāsts būs pilnībā elektrisks.

MINI Electric – elektromobilitāte – tikai elektriski
Mini Countryman PHEV – hibrīdauto – SAV Mini Countryman PHEV – hibrīdauto – SAV Mini Countryman PHEV – hibrīdauto – SAV
E-mobilitāte – tehnoloģija – mini electric ikona

DAĻĒJI ELEKTRISKS. PIEDZĪVOJUMIEM BAGĀTS.

Mini Countryman PHEV – hibrīdauto – SAV

MINI COUNTRYMAN UZLĀDĒJAMAIS HIBRĪDAUTO. 

MINI Countryman uzlādējamais hibrīdauto piedāvā vietu un garu, kas nepieciešams, lai dotos visa veida piedzīvojumos, pa ceļam radot mazāk izmešu. To darbina gan iekšdedzes dzinējs, gan elektromotors, lai jūs varētu baudīt elektrizējošu kombināciju, ko veido abas ikdienā izmantojamās piedziņas un neparastie galamērķi.

ALL4 PILNPIEDZIŅA.

ALL4 pilnpiedziņa ir atjautīga griezes momenta vektorēšanas sistēma, kas maksimāli pastiprina saķeri burtiski uz jebkura seguma. Tā elektrohidrauliskais daudzdisku sajūgs vienmērīgi pielāgo MINI TwinPower Turbo dzinēja radīto griezes momentu, kas tiek sadalīts starp priekšējo un aizmugurējo asi atbilstoši braukšanas situācijai.

Tas viss nozīmē optimālu saķeri, maksimālu stabilitāti un vēl vairāk jautrības, braucot līkumos.

mini countryman PHEV – hibrīdauto – ALL4 pilnpiedziņa mini countryman PHEV – hibrīdauto – ALL4 pilnpiedziņa
mini Countryman PHEV – hibrīdauto – edrive mini Countryman PHEV – hibrīdauto – edrive

MAX EDRIVE.

MINI Connected papildpakalpojums eDrive maksimāli uzlabo jūsu MINI Electric un MINI Countryman uzlādējamā hibrīdauto komforta un efektivitātes līmeni. Kamēr braucat, tas turpina aprēķināt jūsu Green Route – energoefektīvāko maršrutu, kādu varat mērot. Skatiet nākamo uzlādes staciju, akumulatora darbības attālumu, uzlādes statusu vai atlikušo uzlādes laiku centrālajā displejā vai MINI lietojumprogrammā. 
Turklāt eDrive piedāvā paplašinātas akumulatora iestatīšanas iespējas, kā arī attālus pakalpojumus praktiskai jūsu automobiļa funkciju lietošanai, izmantojot jūsu viedtālruni. Šis pakalpojums palīdz arī braukt daudz efektīvāk, novērtējot pēdējā brauciena un citus statistikas datus.

 

CITAS ELEKTROAUTOMOBIĻU KONCEPCIJAS.

Abas pārējās elektromobilitātes koncepcijas atrodamas uz ceļa.
mini elektromobilitāte – mini electric – tehnoloģijas koncepcijas

MĒRENIE HIBRĪDAUTO.

Reģeneratīvā bremzēšana, automobilim palēninot gaitu, atgūst enerģiju, kura citādi tiktu zaudēta, un izmanto to atkal, lai pastiprinātu tā ekonomisko darbību. Mēreno hibrīdauto nevar uzlādēt tieši, izmantojot mājsaimniecības kontaktligzdu vai publiskās uzlādes punktu.

mini elektromobilitāte – ūdeņraža kurināmā elementu automobiļi – tehnoloģija

KURINĀMĀ ELEMENTU ELEKTROAUTOMOBIĻI – DARBINA ŪDEŅRADIS.

Ūdeņraža elementu automobiļu piedziņu nodrošina elektromotors. Atšķirība ir tajā, ka tie paši ražo elektroenerģiju. Pretēji BEV un PHEV tie neiegūst enerģiju no iebūvēta uzlādējama akumulatora. Tā vietā ūdeņraža automobiļos ir sava iebūvēta efektīva spēkstacija – kurināmā elements.

BUJ.

Ja vēlaties pievienot savu automobili MINI lietojumprogrammā, atlasiet “Vehicle” > “Garage” > “Add vehicle” (Automobilis > Garāža > Pievienot automobili). Veiciet lietojumprogrammā norādītās secīgās iestatīšanas darbības, atrodoties sava MINI tuvumā. Trīs stundu laikā MINI lietojumprogrammā jāievada drošības kods, kas atrodams jūsu MINI sadaļā “MINI Messages” (MINI paziņojumi). Drošības kods atrodams jūsu MINI informācijas un izklaides sistēmā sadaļā “MINI Connected” un “MINI messages” (MINI paziņojumi).
Jūsu MINI režīms GREEN piedāvā iestatījumu pastāvīgai patēriņa samazināšanai, lai panāktu maksimālu darbības attālumu. Lai aktivizētu režīmu GREEN, turiet nospiestu MINI braukšanas režīmu slēdzi, līdz instrumentu panelī tiek parādīts režīms GREEN.

ALL4 pilnpiedziņa ir atjautīga griezes momenta vektorēšanas sistēma, kas maksimāli pastiprina saķeri burtiski uz jebkura seguma. Tā elektrohidrauliskais daudzdisku sajūgs* ir saistīts ar dinamisko stabilitātes kontroli un tas vienmērīgi pielāgo MINI TwinPower Turbo dzinēja radīto griezes momentu, kas tiek sadalīts starp priekšējo un aizmugurējo asi atbilstoši braukšanas situācijai. Tas viss nozīmē optimālu saķeri, maksimālu stabilitāti un vēl vairāk jautrības, braucot līkumos.

MINI Connected ir “connected” izstrādājumi, kas pieejami atsevišķās vienībās vai pakotnēs, kas izmanto mobilā un interneta tīkla tehnoloģijas, kuras iespējo savienojamību automobilī un ārpus tā. 

WLTP (Worldwide Harmonized Light Vehicles Test Procedure – Pasaules saskaņotā vieglo transportlīdzekļu pārbaudes procedūra) ir juridiski saistošā pārbaudes procedūra visiem automobiļu ražotājiem, kas nosaka izmešu un degvielas patēriņa rādītājus. Šo laboratorijas pārbaudi papildinās izmešu pārbaude, kurā mērīti piesārņotāji, atrodoties ceļā; RDE (Real Driving Emissions – reālie braukšanas izmeši).

MINI lietojumprogramma ir kas līdzīgs tālvadības pultij jūsu tālrunī. Varat pārbaudīt savu darbības attālumu un papildināt uzlādes līmeni, plānot maršrutus atbilstoši akumulatora izmantošanai, kā arī aktivizēt gaisa kondicionēšanu ar iepriekšējas sagatavošanas funkciju, lai temperatūra salonā, jums iekāpjot automobilī, būtu ideāla. Maršruta plānošanu sāciet, ērti sēžot dīvānā, tad nosūtiet to tieši uz sava MINI informācijas un izklaides sistēmu, lai jūs būtu gatavs doties ceļā. Turklāt varat izmantot MINI lietojumprogrammu savā viedtālrunī, lai atrastu, kur esat novietojis savu automobili, un pārbaudītu, vai esat aizslēdzis durvis.

Jebkura elektroautomobiļa “zaļums” atkarīgs no galvenā elektroenerģijas ieguves avota, no kura tiek uzlādēts akumulators. Cits darbmūža CO2 emisijas aspekts ir akumulatora ražošanā izmantotā enerģija. Ņemot vērā iepriekšminēto, pārbaudēs tika konstatēts, ka tad, ja MINI Electric uzlāde tiek veikta, izmantojot atjaunojamu resursu radītas elektroenerģijas struktūru, tas kļūst līdzvērtīgs vai “atstrādā” tā ražošanā radīto CO2 pēc apmēram 19 000 km. Pilna darbmūža laikā MINI Electric ir 40 % (ES struktūra) un 70 % (atjaunojamo resursu struktūra) salīdzinājumā ar MINI Cooper S ar iekšdedzes dzinēju. Tas nozīmē, ka, izmantojot ikdienā tipiski mērojamos attālumus, vajadzīgs tikai divpadsmit mēnešu periods, braucot ar MINI Electric, lai kompensētu tā ražošanā globālās sasilšanas radītās papildu emisijas.

BMW Driver’s Guide lietojumprogramma ir atsevišķu MINI modeļu lietotāja rokasgrāmata. Tā nodrošina MINI klientus ar pilnīgu un interaktīvu informāciju par automobiļiem savā viedtālrunī vai planšetdatorā. Šī lietojumprogramma ir pieejama lejupielādei bez maksas vairāk nekā 30 valodās un vairāk nekā 55 valstīs Apple un Google lietojumprogrammu veikalos.

Lai pirmo reizi izmantotu Driver's Guide, nepieciešams interneta savienojums. Ka esat ievadījis automobiļa identifikācijas numuru (VIN), tiek lejupielādēta atbilstošā lietotāja rokasgrāmata, kas pēc tam ir pieejama arī bez interneta savienojuma. 

Driver's Guide lietojumprogramma papildus ātrām uzziņām un detalizētai informācijai par automobili izskaidro arī īpaši inovatīvās funkcijas, izmantojot fotoreālistiskas animācijas. Saite uz BMW YouTube kanāla instrukciju sadaļu nodrošina plašāku informāciju, kas sniegta īsos videoklipos angļu valodā ar subtitriem.

Arī 360° skatījuma funkcija ar interaktīvu informāciju ļauj vadītājiem izpētīt savu MINI gan no iekšpuses, gan no ārpuses. Apple iPhone lietotāji var izmantot “Smart Scan” funkciju kopā ar kameru savā viedtālrunī. Driver's Guide kopā ar to atpazīst simbolus un uzrakstus uz funkciju pogām automobiļa salonā un automātiski nodrošina atbilstošus skaidrojumus. Jo labāk vadītāji pārzina savu automobili, jo pašpārliecinātāk rīkosies, esot ceļu satiksmē. 

mini cooper se – mini electric – pilnībā elektrisks mini mini cooper se – mini electric – pilnībā elektrisks mini

IZPĒTIET VISAS ELEKTRIZĒJOŠĀS DETAĻAS.

VISLABĀKAIS NO ABU ENERĢIJAS AVOTU PASAULĒM – GAN UZ CEĻA, GAN APVIDŪ.

mini e-mobilitāte – uzlādējams hibrīdauto – phev mini e-mobilitāte – uzlādējams hibrīdauto – phev